Первомайський район, Миколаївська область

ЗАПРОШУЄМО НА  ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

30 січня 2018 року  у приміщенні сільської ради відбудеться  засідання виконавчого комітету.

Початок о 14-й годині.

Порядок денний:

1. Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік.
  2. Про затвердження плану заходів   щодо запобігання і протидії корупції на території Кам’яномостівської сільської ради  на 2018 рік
  3. Про створення координаційної ради  по виконанню  Програми «Турбота»    на  території Кам’яномостівської   сільської ради
  4. Про затвердження переліку оплачуваних  та безоплатних громадських робіт на  території Кам’яномостівської сільської  ради на 2018 рік
  5. Про утворення комісії по обстеженню зелених насаджень, дерев, чагарників  санітарно-захисних зон на території  Кам’яномостівської  сільської ради  на 2018 рік
  6. Про затвердження переліку об’єктів  комунальної власності  сільської ради,   які підлягають  продажу (відчуженню), або  здачі в оренду у 2018 році.
  7. Про відзначення у 2018 році на території Кам’яномостівської сільської ради Дня  Вшанування учасників бойових дій на Території інших держав і відзначення 29-ої річниці виведення військ з Республіки Афганістан.
  8. Про посилення заходів пожежної  безпеки на об’єктах з постійним або тимчасовим перебуванням дітей на території Кам’яномостівської сільської ради.
  9. Про списання та зняття з балансу сільської ради автомобіля «Таврія».
  10.   Про стан військового обліку на території Кам’яномостівської  сільської    ради за 2017 рік та завдання у сфері військового   обліку на 2018 рік.

Завантажити

На засідання запрошуються члени виконавчого комітету, керівники  структурних підрозділів Кам’яномостівської сільської ради.