Громадська організація «Оберіг Катеринки» (в подальшому – Організація) є громадською організацією, яка об’єднує громадян на основі спільності інтересів своїх членів для реалізації мети та напрямів, передбачених Статутом даної організації.

Організація створена і діє на засадах добровільності, рівноправності своїх членів, самоврядування, законності, виборності та підзвітності керівних органів, гласності в роботі. Діяльність Організації поширюється на всю територію Кам’яномостівської ТГ.

Організація є неприбутковою організацією та не має на меті отримання прибутку від своєї діяльності. Організація створена та діє у відповідності з Конституцією України, Законом України «Про громадські об’єднання», іншими законодавчими актами та Статутом організації.

Громадська організація «Оберіг Катеринки» має адресу вул.. Центральна 100,А ,  с. Катеринка Первомайського району Миколаївської області.  Організація  тісно взаємодіє із органами виконавчої влади Кам’яномостівської сільської ради, а також  органами місцевого самоврядування, захищаючи права і інтереси жителів Кам’яномостівської ТГ.

Діяльність організації спрямована на залучення активних жителів громади, громадян похилого віку для участі в житті Кам’яномостівської ОТГ; залучення всіх громадян громади  до вирішення питань соціально-економічного розвитку.

Громадська організація створена 16 квітня 2011 року.

Організація  має на меті згуртувати різні вікові категорії Кам’яномостівської  ТГ та згуртувати різні організації в ТГ, навчити запобігати та вирішувати конфлікти; об’єднувати зусилля для комфортного життя у громаді, плідно працювати разом з владою, напрацьовувати ідеї щодо спільних дій, поліпшити благоустрій населених пунктів Кам’яномостіської  ТГ, покращити життя всіх мешканців громади. В центрі нашої уваги завжди стоїть людина, її права та гідність. Ми віримо в те, що ми робимо.

Громадська Організація «Оберіг Катеринки» стала впливовою, постійно зростаючою, самодостатньою організацією, яка ефективно впливає на владу, яка допомагає врегулювати конфлікти місцевого рівня.

За час свого існування Організація здійснила наступні заходи :

1.  В 2012 році наша організація реалізувала проект ПРООН «Капітальний ремонт в дитячому садку «Калинка» та ФАПІ  селища Кам’яний Міст, заміна вікон та дверей на металопластикові». Обсяг фінансування – 204 000 грн

2. В 2013 році було реалізовано проєкт ПРООН «Технічне переоснащення системи опалення і гарячого водопостачання амбулаторії села Катеринка по вул.. Центральна, 1 А, Кам’яномостівської сільської ради Первомайського Району, Миколаївської області». Обсяг фінансування – 160 000 грн

3. В 2019 році реалізувала проект «Створення самоорганізуючого навчального простору в Катеринківській бібліотеці-філії». Грантодавець – Благодійний фонд  «ЛАСКА» що діє в рамках Програми DOBRE. Обсяг фінансування - 152 222 грн.

4. В 2019 році реалізувала проект «Створення самоорганізуючого навчального простору в Кам’яномостівській публічній бібліотеці». Грантодавець  - Громадська організація «РУМ» в рамках проєкту Київський Діалог. Обсяг фінансування - 49 610 грн

5. В 2019 році реалізувала проєкт « Створення оздоровчо-освітнього простору «Грація» в  Кам’яномостівській ОТГ . Грантодавець МБФ «Український жіночий фонд». Обсяг фінансування - 19 618 грн.

6. Наприкінці 2022 року почала реалізовувати проєкт  «Покращення умов надання муніципальних та соціальних  послуг громадянам та внутрішньо переміщеним особам Кам’яномостівської територіальної громади» (закупівля ноутбуків та принтерів для соціальних і медичних працівників громади) за сприяння Програми розвитку ООН в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.  Обсяг фінансування – 888 000 грн

7. В 2023 році реалізовано проєкт «Турбуємось про потенціал та розвиток Кам’яномостівської громади» за сприяння проєкту «Підтримка українського громадянського суспільства та волонтерських ініціатив», який реалізується Фондом «Освіта для демократії» та ГО «Наше Поділля» за сприяння Національного фонду підтримки демократії (NED). Обсяг фінансування - 72 040 грн

Слідкуйте за новинами Громадської організації "Оберіг Катеринки" на сторінці в соціальній мережі Фейсбук за посиланням:  https://www.facebook.com/oberigkaterinki