Громадська організація «Оберіг Катеринки» (в подальшому – Організація) є громадською організацією, яка об’єднує громадян на основі спільності інтересів своїх членів для реалізації мети та напрямів, передбачених Статутом даної організації.

          Організація створена і діє на засадах добровільності, рівноправності своїх членів, самоврядування, законності, виборності та підзвітності керівних органів, гласності в роботі. Діяльність Організації поширюється на всю територію Кам’яномостівської ТГ.

          Організація є неприбутковою організацією та не має на меті отримання прибутку від своєї діяльності. Організація створена та діє у відповідності з Конституцією України, Законом України «Про громадські об’єднання», іншими законодавчими актами та Статутом організації.

Громадська організація «Оберіг Катеринки» має адресу вул.. Центральна 100,А ,  с. Катеринка Первомайського району Миколаївської області.  Організація  тісно взаємодіє із органами виконавчої влади Кам’яномостівської сільської ради, а також  органами місцевого самоврядування, захищаючи права і інтереси жителів Кам’яномостівської ТГ.

Діяльність організації спрямована на залучення активних жителів громади, громадян похилого віку для участі в житті Кам’яномостівської ОТГ; залучення всіх громадян громади  до вирішення питань соціально-економічного розвитку.

Громадська організація створена 16 квітня 2011 року.

Організація  має на меті згуртувати різні вікові категорії Кам’яномостівської  ТГ та згуртувати різні організації в ТГ, навчити запобігати та вирішувати конфлікти; об’єднувати зусилля для комфортного життя у громаді, плідно працювати разом з владою, напрацьовувати ідеї щодо спільних дій, поліпшити благоустрій населених пунктів Кам’яномостіської  ТГ, покращити життя всіх мешканців громади. В центрі нашої уваги завжди стоїть людина, її права та гідність. Ми віримо в те, що ми робимо.

Громадська Організація «Оберіг Катеринки» стане впливовою, постійно зростаючою, самодостатньою організацією, яка ефективно впливає на владу, яка допомагає врегулювати конфлікти місцевого рівня.

За час свого існування Організація здійснила наступні заходи :

1.  В 2012 році наша організація реалізувала проект ПРООН «Капітальний ремонт в дитячому садку «Калинка» та ФАПІ  селища Кам’яний Міст, заміна вікон та дверей на металопластикові». Обсяг фінансування – 204 000 грн

2. В 2013 році було реалізовано проєкт ПРООН «Технічне переоснащення системи опалення і гарячого водопостачання амбулаторії села Катеринка по вул.. Центральна, 1 А, Кам’яномостівської сільської ради Первомайського Району, Миколаївської області». Обсяг фінансування – 160 000 грн

3. В 2019 році реалізувала проект «Створення самоорганізуючого навчального простору в Катеринківській бібліотеці-філії». Грантодавець – Благодійний фонд  «ЛАСКА» що діє в рамках Програми DOBRE. Обсяг фінансування - 152 222 грн.

4. В 2019 році реалізувала проект «Створення самоорганізуючого навчального простору в Кам’яномостівській публічній бібліотеці». Грантодавець  - Громадська організація «РУМ» в рамках проєкту Київський Діалог. Обсяг фінансування - 49 610 грн

5. В 2019 році реалізувала проєкт « Створення оздоровчо-освітнього простору «Грація» в  Кам’яномостівській ОТГ . Грантодавець МБФ «Український жіночий фонд». Обсяг фінансування - 19 618 грн.

6. Наприкінці 2022 року почала реалізовувати проєкт  «Покращення умов надання муніципальних та соціальних  послуг громадянам та внутрішньо переміщеним особам Кам’яномостівської територіальної громади» (закупівля ноутбуків та принтерів для соціальних і медичних працівників громади) за сприяння Програми розвитку ООН в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.  Обсяг фінансування – 888 000 грн

Слідкуйте за новинами Громадської організації "Оберіг Катеринки" на сторінці в соціальній мережі Фейсбук за посиланням:  https://www.facebook.com/oberigkaterinki