Проекти рішень 2020 року.

січень 2020  року.

1. Про затвердження  звіту про виконання сільського  бюджету  за 2019 рік.

2.Про внесення змін до сільського бюджету на 2020 рік

3.Звіт сільського голови, про роботу виконавчого комітету по виконанню делегованих повноважень за 2019 рік.

4.Про  затвердження плану заходів цивільного  захисту населення в Кам’яномостівській  сільській раді на 2020 рік.

5.Про  створення  координаційної ради по виконанню Програми «Турбота»                        на  території Кам᾽яномостівської сільської  на 2020 рік.

6.Про відзначення у 2020 році на території  Кам’яномостівської сільської ради  Дня вшанування учасників бойових дій  на території  інших держав і відзначення 30-ї   річниці виведення військ з Республіки  Афганістан.

7.Про надання дозволу на розробку проект  детального планування земельної ділянки.

8.Про припинення права комунальної власності  на нежитлову будівлю гараж в селі Катеринка  Первомайського району Миколаївської області

9.Про виключення з інвентарного обліку  житлового будинку по вул. Буденного    (Виноградна) буд. 15, село Кримка   Первомайського району  Миколаївської  області.

10. Про списання  матеріалів

лютий  2020 року.

1.Про затвердження  адресної  програми  ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ   на території Кам’яномостівської сільської ради  на 2020 рік.

2.Про затвердження плану заходів з питань  діяльності у сфері поводження  з відходами,   попередження виникнення несанкціонованих  сміттєзвалищ в межах та за межами населених  пунктів на території Кам’яномостівської сільської ради  (ОТГ) на 2020 – 2021 роки.

3.Про затвердження програми по проведенню виробничого контролю безпечності та якості     питної води.

4.Про  виділення коштів, з бюджету сільської ради    на  захоронення  жителя села Кримка, Павленку Олександру Андрійовичу.

5.Про  надання  матеріальної допомоги  жителю селища  Кам’яний Міст     Чистякову  Олександру Михайловичу.

березень 2020 року.

1.Про організацію та проведення робіт по благоустрою населених пунктів сільської ради   та наведення належного санітарного стану на їх  територіях.

2.Про заходи щодо забезпечення пожежної безпеки в місцях збирання, зберігання та       переробки врожаю.

3.Про  присвоєння поштової адреси  житловому  який належить на праві власності Гончаруку  Василю Євстафійовичу,  по вул. Паркова, 221 с. Кримка

4.Про  присвоєння поштової адреси  житловому  який належить на праві власності Моісеєнко   Надії Юріївні,  по вул. Паркова, 222с. Кримка

5.Про  присвоєння поштової адреси  земельній   ділянці, яка належить на праві власності Гончаруку  Василю Євстафійовичу,   по вул. Паркова, 9-а  село  Кримка

травень 2020 року

1. Про внесення змін до бюджету сільської ради   на  2020 рік.

2. Про затвердження плану заходів з   виконання Національної стратегії реформування сисеми юстиції щодо дітей на період до 2023 року на території Кам'яномостівської сільської ради

3. Про створення  комісії з обстеження зелених насаджень на території Кам’яномостівської  сільської ради (ОТГ), що підлягають знесенню.

4. Затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників на території     Кам’яномостівської сільської ради (ОТГ)

5. Про створення адміністративної комісії  при виконавчому комітеті Кам’яномостівської     сільської ради (ОТГ).

6. Про  затвердження заходів, що забезпечує роботу  господарсько-питного  водопроводу у разі аварійного забруднення   джерела      водопостачання на території

Кам’яномостівської  сільської ради (ОТГ)

7. Про  відзначення  на території сільської ради     Міжнародного Дня захисту дітей.

8. Про  надання матеріальної допомоги    Лучко Віталію Павловичу, жителю

сщ. Кам’яний Міст.

9. Про  надання матеріальної допомоги    Кошелеву Василю Юхимовичу, жителю

с. Кримка

10.Про  надання матеріальної допомоги   Диліній Наталії Леонідівні, жительці

с. Кримка

червень  2020 року

1. Про внесення змін до бюджету сільської ради   на  2020 рік.

2. Про надання погодження на вирубку дерев   директору Кам'яномостівської ЗОШ 1-3 ступенів.

3. Про  надання матеріальної допомоги   Марущак Марії Григорівні, жительці сщ. Кам’яний Міст

4. Про  надання матеріальної допомоги Цуркіній Марині Броніславівні, жительці с. Кримка

5. Про  надання матеріальної допомоги   Федаш Наталії Дмитрівні, жительці с. Кримка

6. Про  надання матеріальної допомоги  Кремповській Катерині Василівні, жительці  с. Кримка