Проекти рішень 2020 року.

січень 2020  року.

1. Про затвердження  звіту про виконання сільського  бюджету  за 2019 рік.

2.Про внесення змін до сільського бюджету на 2020 рік

3.Звіт сільського голови, про роботу виконавчого комітету по виконанню делегованих повноважень за 2019 рік.

4.Про  затвердження плану заходів цивільного  захисту населення в Кам’яномостівській  сільській раді на 2020 рік.

5.Про  створення  координаційної ради по виконанню Програми «Турбота»                        на  території Кам᾽яномостівської сільської  на 2020 рік.

6.Про відзначення у 2020 році на території  Кам’яномостівської сільської ради  Дня вшанування учасників бойових дій  на території  інших держав і відзначення 30-ї   річниці виведення військ з Республіки  Афганістан.

7.Про надання дозволу на розробку проект  детального планування земельної ділянки.

8.Про припинення права комунальної власності  на нежитлову будівлю гараж в селі Катеринка  Первомайського району Миколаївської області

9.Про виключення з інвентарного обліку  житлового будинку по вул. Буденного    (Виноградна) буд. 15, село Кримка   Первомайського району Миколаївської  області.

10. Про списання  матеріалів