Первомайський район, Миколаївська область

Стратегія розвитку громади

15 червня 2018 року на засідання виконавчого комітету, затвердждено

Стратегію сталого розвитку  Кам’яномостівської  об’єднаної територіальної                                 громади Миколаївської області на 2018-2026 роки

Робота над Стратегією здійснювалася в рамках Програми DOBRE (“Децентралізація приносить кращі результати та ефективність”), п’ятирічного проекту Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID), та за допомоги польсько-української експертної групи.

17 жовтня 2017 року відбулася перша зустріч з розробки Стратегії розвитку Кам'яномостівської громади на 2018-2026 р.р. з представниками програми "Децентралізація приносить кращі результати" ДОБРЕ та робочою групою Кам'яномостівської сільської ради.

16 листопада 2017 року в с.Катеринка відбулася друга зустріч з розробки Стратегії розвитку Кам'яномостівської громади на 2018-2026 р.р. з представниками програми "Децентралізація приносить кращі результати" ДОБРЕ, робочою групою Кам'яномостівської сільської ради та молодіжною радою громади "Кодимська молодь"

19-20 січня 2018 року в селі Кримка відбулася третя зустріч з розробки Стратегії розвитку Кам'яномостівської громади на 2018-2026.р.р. з представниками програми "Децентралізація приносить кращі результати" ДОБРЕ , робочою групою Кам'яномостівської сільської ради,молодіжною радою громади "Кодимська молодь", фермерами, підприємцями та працівниками охорони здоров'я.

19-20 лютого 2018 року в селищі Кам'яний Міст та в селі Кам'яний Міст відбулася четверта зустріч з розробки Стратегії розвитку Кам'яномостівської громади на 2018-2026.р.р. з представниками програми "Децентралізація приносить кращі результати" ДОБРЕ , робочою групою Кам'яномостівської сільської ради, представниками освіти, жителями багатоповерхівок селища Кам'яний Міст та представниками бізнесу.

Дорогі земляки!

Одним з вагомих кроків на шляху становлення Кам’яномостівської об’єднаної громади є створення Стратегії сталого розвитку на 2018-2026 роки, найважливіші елементи якої зараз представляю на ваш розсуд. Робота над Стратегією здійснюється в рамках Програми DOBRE (“Децентралізація приносить кращі результати та ефективність”), п’ятирічного проекту Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID), та за допомоги польсько-української експертної групи. Стратегія — це  документ, який містить сформульоване Бачення нашої об’єднаної громади в майбутньому та шляхи його досягнення,  описані мовою стратегічних, операційних цілей та конкретних завдань.  Безпосередню участь у роботі над цим документом взяли понад 40 наших із вами земляків, представників практично всіх населених пунктів громади, різних професій,  віку і життєвого досвіду.   І я щиро сподіваюся, що їхні уявлення про майбутнє нашої громади та шляхи його досягнення вже співзвучні кожному із нас.

Але маємо нагоду зробити остаточний документ ще кращим, долучившись до його обговорення і додавши свої пропозиції. Можливо, треба ще уточнити орієнтири стратегічних та операційних цілей, а можливо варто запропонувати шлях розв’язання конкретної проблеми у вигляді сформульованого завдання?

Запрошую вас до участі у громадських консультаціях проекту Стратегії сталого розвитку Кам’яномостівської об’єднаної громади на 2018-2026 роки, нашого спільного плану дій, співпраці для нашого спільного добробуту, безпечного та комфортного життя.

З повагою,

Голова Кам’яномостівської об’єднаної громади

Олександр Ляхов

Проект Стратегії сталого розвитку Кам’яномостівської об’єднаної громади на 2018-2026 роки

10 березня 2018 року в селищі Кам'яний Міст  відбулася п'ята  зустріч з розробки Стратегії розвитку Кам'яномостівської громади на 2018-2026.р.р. з представниками програми "Децентралізація приносить кращі результати" ДОБРЕ , робочою групою Кам'яномостівської сільської ради та молодіжною радою "Кодимська молодь".