A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кам’яномостівська сільська рада об’єднана територіальна громада
Миколаївська область, Первомайський район

Проекти рішень з квітня 2021 року

Проекти рішень квітень 2021 року.

 1. Про внесення змін до бюджету Кам’яномостівської сільської ради на 2021 рік.

2. Про подання клопотання до Міністерства цифрової трансформації для отримання субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центру надання адміністративних послуг в Кам’яномостівській сільській раді Первомайського району Миколаївської області в 2021 році.

3. Про участь Кам᾽яномостівської сільської ради Первомайського району Миколаївської області в Миколаївському обласному конкурсі проєктів та програм розвитку  місцевого  самоврядування 2021 році

4. Про участь Кам᾽яномостівської сільської ради Первомайського району Миколаївської області в конкурсі «Наша громада» в 2021 році.

5. Про передачу транспортних засобів з балансу Комунального підприємства «Первомайський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Кам’яномостівської сільської ради Первомайського району Миколаївської області (код ЄДРПОУ 38037938) на баланс Кам’яномостівської сільської ради (код ЄДРПОУ 04377233).

6. Про визначення Державного підприємства «Агенція місцевих доріг Миколаївської області» замовником робіт по об’єкту «Капітальний ремонт вулиці Центральна в с. Катеринка Первомайського району Миколаївської області».

7. Про визначення Державного підприємства «Агенція місцевих доріг Миколаївської області» замовником робіт по об’єкту «Капітальний ремонт вулиці Поперечна в селі Кримка Первомайського району Миколаївської області».

8. Про припинення права користування земельною ділянкою, Бурою Віктором Володимировичем.

9. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Бурі Оксані  Вікторівні, для ведення особистого селянського господарства.

10. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Лісовець Вікторії Валеріївні, для ведення особистого селянського господарства.

11. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Хлистіку Анатолію Васильовичу, для ведення особистого селянського господарства.

12. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Хлистік Маргариті Олександрівні, для ведення особистого селянського господарства.

13. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Куртій Наталі Миколаївні, для ведення особистого селянського господарства.

14. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Новошицькому Олександру Олександровичу, для ведення особистого селянського господарства.

15. Про передачу земельної ділянки у власність  Бурі Віктору  Володимировичу, для ведення особистого селянського господарства.

16. Про передачу земельної ділянки у власність  Поліщуку Олексію  Анатолійовичу, для ведення особистого селянського господарства.

17. Про передачу земельної ділянки у власність Рудковському Миколі Миколайовичу для ведення особистого  селянського  господарства.

18. Про передачу земельної ділянки у власність Шевчуку Василю Володимировичу, для ведення особистого  селянського  господарства.

19. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність Мойсеєнко Владиславу Олександровичу, для ведення особистого селянського господарства.

Проекти рішень червень 2021 року.

Про внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік.

Про затвердження Програми «Питна вода» на території Кам’яномостівської сільської ради на 2021-2025 роки

Про затвердження Програми «Охорона навколишнього природного середовища Кам’яномостівської сільської ради на 2021-2025 роки»

Про затвердження Правил благоустрою та громадського порядку на території Кам’яномостівської сільської ради на 2021-2025 роки

Про затвердження цільової Програми «Цукровий діабет» Кам’яномостівської сільської ради.

Про затвердження Комплексної програми захисту прав дітей Кам'яномостівської сільської  ради «Дитинство» на 2021-2023 р.Про внесення змін до Стратегії сталого розвитку Кам᾽яномостівської об’єднаної територіальної громади Миколаївської області на 2018-2026 роки з врахуванням моніторингу Стратегії Кам᾽яномостівської сільської ради на 2018-2026 роки.

Про затвердження структури та штатного розпису Комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кам’яномостівської сільради Первомайського району Миколаївської області».

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Каліновському Анатолію Леонідовичу, площею 2,0 га., для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Демченко Ігору Леонідовичу  площею 0,25 га., для  будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд. 

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Демченко Ігору Леонідовичу  площею 0,26 га., для  ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Первомайському районному споживчому товариству, площею 0,1070 га., для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, щодо відведення земельної ділянки в оренду.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Чумаченко Людмилі Дмитрівні ½, Рибак Зої Дмитрівні ½, площею 0,25 га., для  будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Матвієнку Володимиру Володимировичу,  площею 2,0 га., для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Гончарук Раїсі Євгенівні,  площею 2,0 га., для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Лимонченко Ірині Анатоліївні,  площею 2,0 га., для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Фоміній Тетяні Валеріївні,  площею 2,0 га., для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Слівенку Андрію Дмитровичу,  площею 0,5000 га., для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Кучер Ларисі Григорівні площею 0,25 га., для  будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Кучер Ларисі Григорівні,  площею 0,11 га., для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Марчуку Юрію Йосиповичу,  площею 1,14 га., для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Гладкевич Аллі Володимирівні,  площею 0,9087 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Варецькій Тетяні Віталіївні  площею 0,25 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Коваленко Віталію Ігоровичу  площею 0,57 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Кульчицькій Юлії Миколаївні  площею 0,7 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Сидорчук Марії Йосипівні  площею 0,06 га., для  будівництва та обслуговування житлового будинку та споруд.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Грищенко Володимиру Миколайовичу  площею 0,35 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Кривулі Вячеславу Григоровичу  площею 0,25 га., для  будівництва та обслуговування житлового будинку та споруд.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Кривулі Вячеславу Григоровичу  площею 0,40 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Гніденко Василю Афіногеновичу  площею 0,50 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Біднарику Василю Миколайовичу площею 0,77 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Ваховському Вадиму Олеговичу  площею 2,00 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Чемересюк Анжелі Василівні  площею 0,35 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Веліксар Артуру Миколайовичу площею 0,3499 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

 Про передачу земельної ділянки у власність Червятюк Надії Леонідівні  площею 1,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про передачу земельної ділянки у власність Гоцуляк Якову Васильовичу  площею 1,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

 Про передачу земельної ділянки у власність Лосєвій Галині Павлівні  площею 0,70 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про передачу земельної ділянки у власність Моторній Галині Іванівні  площею 0,98 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про  передачу земельної ділянки у власність Дудко Тетяні Вікторівні  площею 0,98 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про передачу земельної ділянки у власність Моторного Дмитра Анатолійовича  площею 0,50 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про передачу земельної ділянки у власність Рудковському Миколі Миколайовичу  площею 0,95 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про передачу земельної ділянки у власність  Рудковській Олені Миколаївні площею 0,98 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

 Про передачу земельної ділянки у власність  Шевчуку Василю Володимировичу  площею 1,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про передачу земельної ділянки в оренду Вишневській Ользі Олександрівні, 0,98 га., для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Про передачу земельної ділянки у власність  Дерещук Лілії Володимирівні  площею 1,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про передачу земельної ділянки у власність  Дзюбі Валерію Володимировичу  площею 1,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про передачу земельної ділянки у власність  Дзюбі Євгенії Михайлівні  площею 1,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про передачу земельної ділянки у власність  Доброванову Василю Сергійовичу  площею 0,95 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про передачу земельної ділянки у власність  Мелещенко Олександру Миколайовичу  площею 0,98 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про передачу земельної ділянки у власність  Овчаровій Світлані Євгеніївні  площею 060 га., для ведення особистого  селянського  господарства

Про передачу земельної ділянки у власність  Підвальній Марії Вікторівні  площею 0,98 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про передачу земельної ділянки у власність  Олексюк Ларисі Миколаївні  площею 060 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про передачу земельної ділянки у власність  Руссу Любов Юхимівні  площею 1,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про передачу земельної ділянки у власність  Сандюку Олександру Сергійовичу  площею 1,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про передачу земельної ділянки у власність  Терніченко Аллі Олександрівні  площею 0,98 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про передачу земельної ділянки у власність  Ткаченко Людмилі Йосипівні  площею 0,70 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

 Про передачу земельної ділянки у власність  Фортуні Надії Олександрівні  площею 1,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про передачу земельної ділянки у власність  Худолей Ользі Вікторівні  площею 1,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Мордовець Артуру Володимировичу  площею 2,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Коваленко Ігору Миколайовичу  площею 2,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Коваленко Івану Ігоровичу  площею 2,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

 Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Малашевському Ігору Миколайовичу  площею 2,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

 Про передачу земельної ділянки у власність  Лейченко Катерині Іванівні площею 0,9900 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Фещук Ігору Костянтиновичу 2,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про передачу земельної ділянки у власність  Труфанову Василю Івановичу  площею 1,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

 Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Мурзак Олексію Миколайовичу 1,25 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Чепіжко Антону Віталійовичу 2,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

 Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Дідух Ігорю Валентиновичу 2,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Холоду Петру Володимировичу 2,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про передачу земельної ділянки у власність  Кривулі Віктору Вікторовичу 0,95 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

 Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Маняк Сергію Петровичу 2,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

 Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Маняк Ользі Сергіївні 2,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Шевчуку Дмитру Миколайовичу, для  ведення особистого  селянського господарства, площею 1,40 га.

Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Панчук Валентині Яківні, для  ведення особистого  селянського господарства, площею 1,0 га.

 Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Хребтову Віктору Федоровичу, для  ведення особистого  селянського господарства, площею 1,50 га.

Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Подолян Сергію Федоровичу, для  ведення особистого  селянського господарства, площею 0,90  га.

 Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Осадчому Володимиру Миколайовичу, для  ведення особистого  селянського господарства, площею 2,0  га.

 Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Вареникову Валентину Анатолійовичу, для  ведення фермерського господарства, площею 5,53  га.

Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Федченко Миколі Карповичу, для  ведення фермерського господарства, площею 5,84  га.

Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Лісовець Сергію Володимировичу, для  ведення фермерського господарства, площею 4,0696  га.

 Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Лісовець Наталії Олександрівні, для  ведення фермерського господарства, площею 4,2387  га.

Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Лісовець Марині Сергіївні, для  ведення фермерського господарства, площею 5,0382  га.

Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Федченко Валентині Петрівні, для  ведення фермерського господарства, площею 5,3490  га.

 Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Березі Поліні Сергіївні, для  ведення фермерського господарства, площею 4,75  га.

 Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Островській Дарії Миколаївні, для  ведення особистого  селянського господарства, площею 1,9374 га.

 Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Мосійчуку Володимиру Олександровичу, для  ведення особистого  селянського господарства, площею 0,3108 га.

 Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Рудковській Людмилі Миколаївні, для  ведення особистого  селянського господарства, площею 0,2169 га.

 Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Колесніченко Ганні Деомидівні, для  будівництва та обслуговування житлового будинку, площею 0,25 га.

 Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Колесніченко Ганні Деомидівні, для  ведення особистого  селянського господарства, 0,24 га.

Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Куртію Сергію Миколайовичу, для  ведення особистого  селянського господарства, 025 га.

Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Власюку Євгену Олексійовичу, для  ведення особистого  селянського господарства, площею 0,5429 га.

Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Кульчицькому Василю Володимировичу, в оренду для  ведення особистого  селянського господарства, площею 0,41 га. Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Кульчицькому Василю Володимировичу, в оренду для  ведення особистого  селянського господарства, площею 0,41 га.

 Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Коломійцю Миколі Володимировичу, для  ведення особистого  селянського господарства, площею 2,0 га.

Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Гогінашвілі Лейлі Михайлівні, для  ведення особистого  селянського господарства, площею 1,0 га.

 Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Васько Лідії Михайлівні, для  ведення особистого  селянського господарства, площею 0,46 га.

Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Павленко Миколі Івановичу, для  ведення особистого  селянського господарства, площею 2,0 га.

Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Шишковському Миколі Васильовичу, для  ведення особистого  селянського господарства, площею 2,0 га. Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Журавльову Володимиру Олександровичу, для  ведення особистого  селянського господарства, площею 1,0304 га.

Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Безбах Вікторії Юріївні, для  ведення особистого  селянського господарства, площею 0,6108 га.

 Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Яровому  Олександру Миколайовичу, для  ведення особистого  селянського господарства, площе. 0,80 га.

Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Денисюку Івану Олександровичу, для  ведення особистого  селянського господарства, площе. 1,30 га.

Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Перевознюк Ірині Миколаївні, для  ведення особистого  селянського господарства, площею 2,0 га.

Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Шкурченко Олені Володимирівні, для  ведення особистого  селянського господарства, площею 0,2215 га.

 Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Таіч Федору Омельяновичу, для  ведення особистого  селянського господарства., площею 1,54 га.

Проекти рішень  липень 2021 року.

1. Про внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік.

2. Про прийняття місцевих податків  та  зборів  на  території Кам’яномостівської  сільської  ради  на  2022 рік.

3. Про поновлення договору оренди земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (горіхові насадження) терміном на 25 років Бачинському Андрію Анатолійовичу.

4. Про затвердження  Технічної документації із землеустрою, Безбах Михайлу Григоровичу, для  ведення особистого  селянського господарства, площе. 0,98 га.

5. Про затвердження  Технічної документації із землеустрою, Безбах Ольгзі Василівні, для  ведення особистого  селянського господарства, площе. 0,50 га.

6. Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Бобровій Лідії Іванівні, для  ведення особистого  селянського господарства, площе. 1,5260 га.

7. Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Бойчук Людмилі Федорівні, для  ведення особистого  селянського господарства, площе. 1,8683 га.

8. Про затвердження Технічної документації із землеустрою, Войтович Катерині Дмитрівні, для  ведення особистого  селянського господарства, площе. 0,98 га.

9. Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Гончаруку Леонтію Васильовичу, для  ведення особистого  селянського господарства, площе. 2,0 га.

10. Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Дегтяренко Наталі Олексіївні, для  ведення особистого  селянського господарства, площе. 2,0 га.

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь