Проекти рішень з квітня 2021 року

Проекти рішень квітень 2021 року.

1. Про внесення змін до бюджету Кам’яномостівської сільської ради на 2021 рік.

2. Про подання клопотання до Міністерства цифрової трансформації для отримання субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центру надання адміністративних послуг в Кам’яномостівській сільській раді Первомайського району Миколаївської області в 2021 році.

3. Про участь Кам᾽яномостівської сільської ради Первомайського району Миколаївської області в Миколаївському обласному конкурсі проєктів та програм розвитку  місцевого  самоврядування 2021 році

4. Про участь Кам᾽яномостівської сільської ради Первомайського району Миколаївської області в конкурсі «Наша громада» в 2021 році.

5. Про передачу транспортних засобів з балансу Комунального підприємства «Первомайський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Кам’яномостівської сільської ради Первомайського району Миколаївської області (код ЄДРПОУ 38037938) на баланс Кам’яномостівської сільської ради (код ЄДРПОУ 04377233).

6. Про визначення Державного підприємства «Агенція місцевих доріг Миколаївської області» замовником робіт по об’єкту «Капітальний ремонт вулиці Центральна в с. Катеринка Первомайського району Миколаївської області».

7. Про визначення Державного підприємства «Агенція місцевих доріг Миколаївської області» замовником робіт по об’єкту «Капітальний ремонт вулиці Поперечна в селі Кримка Первомайського району Миколаївської області».

8. Про припинення права користування земельною ділянкою, Бурою Віктором Володимировичем.

9. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Бурі Оксані  Вікторівні, для ведення особистого селянського господарства.

10. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Лісовець Вікторії Валеріївні, для ведення особистого селянського господарства.

11. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Хлистіку Анатолію Васильовичу, для ведення особистого селянського господарства.

12. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Хлистік Маргариті Олександрівні, для ведення особистого селянського господарства.

13. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Куртій Наталі Миколаївні, для ведення особистого селянського господарства.

14. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Новошицькому Олександру Олександровичу, для ведення особистого селянського господарства.

15. Про передачу земельної ділянки у власність  Бурі Віктору  Володимировичу, для ведення особистого селянського господарства.

16. Про передачу земельної ділянки у власність  Поліщуку Олексію  Анатолійовичу, для ведення особистого селянського господарства.

17. Про передачу земельної ділянки у власність Рудковському Миколі Миколайовичу для ведення особистого  селянського  господарства.

18. Про передачу земельної ділянки у власність Шевчуку Василю Володимировичу, для ведення особистого  селянського  господарства.

19. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність Мойсеєнко Владиславу Олександровичу, для ведення особистого селянського господарства.