Проекти рішень квітень 2021 року.

 1. Про внесення змін до бюджету Кам’яномостівської сільської ради на 2021 рік.

2. Про подання клопотання до Міністерства цифрової трансформації для отримання субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центру надання адміністративних послуг в Кам’яномостівській сільській раді Первомайського району Миколаївської області в 2021 році.

3. Про участь Кам᾽яномостівської сільської ради Первомайського району Миколаївської області в Миколаївському обласному конкурсі проєктів та програм розвитку  місцевого  самоврядування 2021 році

4. Про участь Кам᾽яномостівської сільської ради Первомайського району Миколаївської області в конкурсі «Наша громада» в 2021 році.

5. Про передачу транспортних засобів з балансу Комунального підприємства «Первомайський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Кам’яномостівської сільської ради Первомайського району Миколаївської області (код ЄДРПОУ 38037938) на баланс Кам’яномостівської сільської ради (код ЄДРПОУ 04377233).

6. Про визначення Державного підприємства «Агенція місцевих доріг Миколаївської області» замовником робіт по об’єкту «Капітальний ремонт вулиці Центральна в с. Катеринка Первомайського району Миколаївської області».

7. Про визначення Державного підприємства «Агенція місцевих доріг Миколаївської області» замовником робіт по об’єкту «Капітальний ремонт вулиці Поперечна в селі Кримка Первомайського району Миколаївської області».

8. Про припинення права користування земельною ділянкою, Бурою Віктором Володимировичем.

9. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Бурі Оксані  Вікторівні, для ведення особистого селянського господарства.

10. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Лісовець Вікторії Валеріївні, для ведення особистого селянського господарства.

11. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Хлистіку Анатолію Васильовичу, для ведення особистого селянського господарства.

12. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Хлистік Маргариті Олександрівні, для ведення особистого селянського господарства.

13. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Куртій Наталі Миколаївні, для ведення особистого селянського господарства.

14. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Новошицькому Олександру Олександровичу, для ведення особистого селянського господарства.

15. Про передачу земельної ділянки у власність  Бурі Віктору  Володимировичу, для ведення особистого селянського господарства.

16. Про передачу земельної ділянки у власність  Поліщуку Олексію  Анатолійовичу, для ведення особистого селянського господарства.

17. Про передачу земельної ділянки у власність Рудковському Миколі Миколайовичу для ведення особистого  селянського  господарства.

18. Про передачу земельної ділянки у власність Шевчуку Василю Володимировичу, для ведення особистого  селянського  господарства.

19. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність Мойсеєнко Владиславу Олександровичу, для ведення особистого селянського господарства.

Проекти рішень червень 2021 року.

Про внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік.

Про затвердження Програми «Питна вода» на території Кам’яномостівської сільської ради на 2021-2025 роки

Про затвердження Програми «Охорона навколишнього природного середовища Кам’яномостівської сільської ради на 2021-2025 роки»

Про затвердження Правил благоустрою та громадського порядку на території Кам’яномостівської сільської ради на 2021-2025 роки

Про затвердження цільової Програми «Цукровий діабет» Кам’яномостівської сільської ради.

Про затвердження Комплексної програми захисту прав дітей Кам'яномостівської сільської  ради «Дитинство» на 2021-2023 р.Про внесення змін до Стратегії сталого розвитку Кам᾽яномостівської об’єднаної територіальної громади Миколаївської області на 2018-2026 роки з врахуванням моніторингу Стратегії Кам᾽яномостівської сільської ради на 2018-2026 роки.

Про затвердження структури та штатного розпису Комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кам’яномостівської сільради Первомайського району Миколаївської області».

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Каліновському Анатолію Леонідовичу, площею 2,0 га., для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Демченко Ігору Леонідовичу  площею 0,25 га., для  будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд. 

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Демченко Ігору Леонідовичу  площею 0,26 га., для  ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Первомайському районному споживчому товариству, площею 0,1070 га., для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, щодо відведення земельної ділянки в оренду.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Чумаченко Людмилі Дмитрівні ½, Рибак Зої Дмитрівні ½, площею 0,25 га., для  будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Матвієнку Володимиру Володимировичу,  площею 2,0 га., для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Гончарук Раїсі Євгенівні,  площею 2,0 га., для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Лимонченко Ірині Анатоліївні,  площею 2,0 га., для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Фоміній Тетяні Валеріївні,  площею 2,0 га., для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Слівенку Андрію Дмитровичу,  площею 0,5000 га., для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Кучер Ларисі Григорівні площею 0,25 га., для  будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Кучер Ларисі Григорівні,  площею 0,11 га., для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Марчуку Юрію Йосиповичу,  площею 1,14 га., для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Гладкевич Аллі Володимирівні,  площею 0,9087 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Варецькій Тетяні Віталіївні  площею 0,25 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Коваленко Віталію Ігоровичу  площею 0,57 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Кульчицькій Юлії Миколаївні  площею 0,7 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Сидорчук Марії Йосипівні  площею 0,06 га., для  будівництва та обслуговування житлового будинку та споруд.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Грищенко Володимиру Миколайовичу  площею 0,35 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Кривулі Вячеславу Григоровичу  площею 0,25 га., для  будівництва та обслуговування житлового будинку та споруд.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Кривулі Вячеславу Григоровичу  площею 0,40 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Гніденко Василю Афіногеновичу  площею 0,50 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Біднарику Василю Миколайовичу площею 0,77 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Ваховському Вадиму Олеговичу  площею 2,00 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Чемересюк Анжелі Василівні  площею 0,35 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Веліксар Артуру Миколайовичу площею 0,3499 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

 Про передачу земельної ділянки у власність Червятюк Надії Леонідівні  площею 1,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про передачу земельної ділянки у власність Гоцуляк Якову Васильовичу  площею 1,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

 Про передачу земельної ділянки у власність Лосєвій Галині Павлівні  площею 0,70 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про передачу земельної ділянки у власність Моторній Галині Іванівні  площею 0,98 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про  передачу земельної ділянки у власність Дудко Тетяні Вікторівні  площею 0,98 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про передачу земельної ділянки у власність Моторного Дмитра Анатолійовича  площею 0,50 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про передачу земельної ділянки у власність Рудковському Миколі Миколайовичу  площею 0,95 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про передачу земельної ділянки у власність  Рудковській Олені Миколаївні площею 0,98 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

 Про передачу земельної ділянки у власність  Шевчуку Василю Володимировичу  площею 1,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про передачу земельної ділянки в оренду Вишневській Ользі Олександрівні, 0,98 га., для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Про передачу земельної ділянки у власність  Дерещук Лілії Володимирівні  площею 1,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про передачу земельної ділянки у власність  Дзюбі Валерію Володимировичу  площею 1,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про передачу земельної ділянки у власність  Дзюбі Євгенії Михайлівні  площею 1,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про передачу земельної ділянки у власність  Доброванову Василю Сергійовичу  площею 0,95 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про передачу земельної ділянки у власність  Мелещенко Олександру Миколайовичу  площею 0,98 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про передачу земельної ділянки у власність  Овчаровій Світлані Євгеніївні  площею 060 га., для ведення особистого  селянського  господарства

Про передачу земельної ділянки у власність  Підвальній Марії Вікторівні  площею 0,98 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про передачу земельної ділянки у власність  Олексюк Ларисі Миколаївні  площею 060 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про передачу земельної ділянки у власність  Руссу Любов Юхимівні  площею 1,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про передачу земельної ділянки у власність  Сандюку Олександру Сергійовичу  площею 1,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про передачу земельної ділянки у власність  Терніченко Аллі Олександрівні  площею 0,98 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про передачу земельної ділянки у власність  Ткаченко Людмилі Йосипівні  площею 0,70 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

 Про передачу земельної ділянки у власність  Фортуні Надії Олександрівні  площею 1,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про передачу земельної ділянки у власність  Худолей Ользі Вікторівні  площею 1,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Мордовець Артуру Володимировичу  площею 2,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Коваленко Ігору Миколайовичу  площею 2,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Коваленко Івану Ігоровичу  площею 2,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

 Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Малашевському Ігору Миколайовичу  площею 2,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

 Про передачу земельної ділянки у власність  Лейченко Катерині Іванівні площею 0,9900 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Фещук Ігору Костянтиновичу 2,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про передачу земельної ділянки у власність  Труфанову Василю Івановичу  площею 1,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

 Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Мурзак Олексію Миколайовичу 1,25 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Чепіжко Антону Віталійовичу 2,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

 Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Дідух Ігорю Валентиновичу 2,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Холоду Петру Володимировичу 2,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про передачу земельної ділянки у власність  Кривулі Віктору Вікторовичу 0,95 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

 Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Маняк Сергію Петровичу 2,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

 Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Маняк Ользі Сергіївні 2,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Шевчуку Дмитру Миколайовичу, для  ведення особистого  селянського господарства, площею 1,40 га.

Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Панчук Валентині Яківні, для  ведення особистого  селянського господарства, площею 1,0 га.

 Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Хребтову Віктору Федоровичу, для  ведення особистого  селянського господарства, площею 1,50 га.

Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Подолян Сергію Федоровичу, для  ведення особистого  селянського господарства, площею 0,90  га.

 Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Осадчому Володимиру Миколайовичу, для  ведення особистого  селянського господарства, площею 2,0  га.

 Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Вареникову Валентину Анатолійовичу, для  ведення фермерського господарства, площею 5,53  га.

Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Федченко Миколі Карповичу, для  ведення фермерського господарства, площею 5,84  га.

Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Лісовець Сергію Володимировичу, для  ведення фермерського господарства, площею 4,0696  га.

 Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Лісовець Наталії Олександрівні, для  ведення фермерського господарства, площею 4,2387  га.

Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Лісовець Марині Сергіївні, для  ведення фермерського господарства, площею 5,0382  га.

Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Федченко Валентині Петрівні, для  ведення фермерського господарства, площею 5,3490  га.

 Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Березі Поліні Сергіївні, для  ведення фермерського господарства, площею 4,75  га.

 Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Островській Дарії Миколаївні, для  ведення особистого  селянського господарства, площею 1,9374 га.

 Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Мосійчуку Володимиру Олександровичу, для  ведення особистого  селянського господарства, площею 0,3108 га.

 Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Рудковській Людмилі Миколаївні, для  ведення особистого  селянського господарства, площею 0,2169 га.

 Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Колесніченко Ганні Деомидівні, для  будівництва та обслуговування житлового будинку, площею 0,25 га.

 Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Колесніченко Ганні Деомидівні, для  ведення особистого  селянського господарства, 0,24 га.

Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Куртію Сергію Миколайовичу, для  ведення особистого  селянського господарства, 025 га.

Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Власюку Євгену Олексійовичу, для  ведення особистого  селянського господарства, площею 0,5429 га.

Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Кульчицькому Василю Володимировичу, в оренду для  ведення особистого  селянського господарства, площею 0,41 га. Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Кульчицькому Василю Володимировичу, в оренду для  ведення особистого  селянського господарства, площею 0,41 га.

 Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Коломійцю Миколі Володимировичу, для  ведення особистого  селянського господарства, площею 2,0 га.

Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Гогінашвілі Лейлі Михайлівні, для  ведення особистого  селянського господарства, площею 1,0 га.

 Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Васько Лідії Михайлівні, для  ведення особистого  селянського господарства, площею 0,46 га.

Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Павленко Миколі Івановичу, для  ведення особистого  селянського господарства, площею 2,0 га.

Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Шишковському Миколі Васильовичу, для  ведення особистого  селянського господарства, площею 2,0 га. Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Журавльову Володимиру Олександровичу, для  ведення особистого  селянського господарства, площею 1,0304 га.

Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Безбах Вікторії Юріївні, для  ведення особистого  селянського господарства, площею 0,6108 га.

 Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Яровому  Олександру Миколайовичу, для  ведення особистого  селянського господарства, площе. 0,80 га.

Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Денисюку Івану Олександровичу, для  ведення особистого  селянського господарства, площе. 1,30 га.

Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Перевознюк Ірині Миколаївні, для  ведення особистого  селянського господарства, площею 2,0 га.

Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Шкурченко Олені Володимирівні, для  ведення особистого  селянського господарства, площею 0,2215 га.

 Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Таіч Федору Омельяновичу, для  ведення особистого  селянського господарства., площею 1,54 га.

Проекти рішень  липень 2021 року.

1. Про внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік.

2. Про прийняття місцевих податків  та  зборів  на  території Кам’яномостівської  сільської  ради  на  2022 рік.

3. Про  внесення  змін  до податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на території Кам’яномостівської  сільської ради  на  2021 рік

4. Про визначення земельних ділянок під інвестаційні проекти

5. Про  надання  дозволу  на  виділення земельної діялянки,  Абубакірову Денису Геннадійовичу,  для  іншого сільськогосподарського призначення, площею  62,9868 га.

6. Про   надання  дозволу  на  виділення земельної ділянки  Костику Миколі Макаровичу,  для  ведення  особистого  селянського  господарства, площею  2,0 га.

7. Про   надання дозволу  на  на виділення земельної ділянки,  Шмигальову Сергію Юрійовичу,  для  ведення  особистого  селянського  господарства, площею  2,0 га.

8. Про   надання дозволу  на  на виділення земельної ділянки, Никифорчуку Олександру Валерійовичу,  для  ведення  особистого  селянського  господарства, площею  2,0 га.

9. Про  надання дозволу  на  виділення земельної ділянки,  Нужній Наталії Олександрівні,  для  ведення фермерського господарства, в розмірі середньої земельної частки (пай).

10. Про  надання  дозволу  на  виділення земельної ділянки,  Білецькому Олександру Миколайовичу,  для  ведення фермерського господарства, в розмірі середньої земельної частки (пай).

11. Про   надання  дозволу  на  виділення земельної ділянки,  Нужному Вадиму Вікторовичу,  для  ведення фермерського господарства, в розмірі середньої земельної частки (пай).

12. Про  надання  дозволу  на  виділення земельної ділянки,  Маняку Олегу Ігоровичу,  для  ведення фермерського господарства, в розмірі середньої земельної частки (пай).

13. Про  надання дозволу  на  виділення земельної ділянки,  Маняку Ігорю Леонідовичу,  для  ведення фермерського господарства, в розмірі середньої земельної частки (пай).

14. Про   надання  дозволу  на  виділення земельної ділянки,  Кравцову Олександру Володимировичу,  для  ведення фермерського господарства, в розмірі середньої земельної частки (пай).

15. Про  надання дозволу  на  виділення земельної ділянки,  Кіслову Михайлу Олександровичу, для  ведення  особистого  селянського  господарства.

16. Про  надання дозволу  на  виділення земельної ділянки,  Кіслову Олександру Володимировичу, для  ведення  особистого  селянського  господарства.

17. Про поновлення договору оренди земельної ділянки, Бачинському Андрію Анатолійовичу, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

18. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Саакян Роману Роміковичу,  площею 0,9900 га., для ведення особистого селянського господарства.

19. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Безбаху Сергію Сергійовичу,  площею 0,98 га., для ведення особистого селянського господарства.

20. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Рудковській Олені Миколаївні,  площею 2,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

21. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Майстренко Володимиру Володимировичу  площею 1,7000 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

22. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Ткаченко Григорію Миколайовичу  площею 1,78 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

23. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Мерецькому Петру Володимировичу  площею 1,78 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

24. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Лушкову Валерію Миколайовичу площею 0,50 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

25. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Богатській Зої Михайлівні  площею 1,00 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

26. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Івановій Ользі Іванівні,  площею 1,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

27. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Іванову Сергію Вікторовичу, площею 0,16 га., для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель.

28. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Головченко Надії Павлівні  площею 0,47 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

29. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Нішкуренко Олександру Миколайовичу  площею 0,70 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

30. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Остапчуку Володимиру Петровичу  площею 2,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

31. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Лутінському Олександру Юрійовичу  площею 2,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

32. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Волошенко Миколі Олександровичу  площею 2,0 га., для ведення особистого селянського  господарства.

33. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Петренко Андрію Володимировичу  площею 2,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

34. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Петренко Роману  Володимировичу  площею 2,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

35. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Шкурку Олександру Вікторовичу  площею 2,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

36. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Бордіян Руслану Олександровичу  площею 2,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

37. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Майстренко Тамарі Володимирівні  площею 2,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

38. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Ляшок Денису Валентиновичу  площею 1,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

39. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Чепіжко Ользі Валентинівні  площею 0,948 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

40. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Очереднюку Сергію Петровичу  площею 0,10 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

41. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Писаренко Олегу Олександровичу  площею 2,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

42. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Царинному Ярославу Ігоровичу  площею 2,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

43. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Майстренко Руслану Ростиславовичу  площею 2,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

44. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Сорокі Андрію Анатолійовичу  площею 0,70 га., для ведення особистого  селянського господарства.

45. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Русавській Тетяні Анатоліївні  площею 2,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

46. Про передачу земельної ділянки у власність Пташинській Світлані Володимирівні  площею 0,25 га., для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель.

47. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Демиденко Надії Іванівні  площею 2,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

48. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Демиденко Івану Андрійовичу  площею 2,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

49. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Лернатовичу Володимиру Теодозійовичу  площею 2,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

50. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Жмурченко Валентині Андріївні  площею 2,0 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

51. Про передачу земельної ділянки в оренду, Ковальчуку Олександру Юрійовичу, для  промисловості площею 0,82 га.

52. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Кислюк Жанні Анатоліївні  площею 0,25 га., для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель.

53. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Кислюк Жанні Анатоліївні  площею 0,14 га., для ведення особистого селянського господарства.

54. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Немченко Тетяні Іванівні  площею 0,15 га., для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель.

55. Про  надання  дозволу  на  розроблення  землевпорядної  документації,  ПрАТ «Первомайське ШРБУ»,  для  обслуговування об’єктів нерухомого майна (комплекс нежитлових будівель), площею  0,70 га.

56. Про припинення права користування земельною ділянкою Моісеєнком Анатолієм Андрійовичем, площею 0,11 га.

57. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Гончаруку Дмитру Васильовичу  площею 0,12 га., для індивідуального садівництва.

58. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Сичавській Тетяні Петрівні  площею 0,25 га., для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель.

59. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Сичавській Тетяні Петрівні  площею 0,08 га., для ведення особистого селянського господарства.

60. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Сичавському Миколі Вікторовичу 0,50 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

61. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Мельничуку Олександру Володимировичу 1,50 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

62. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Мацапей  Юлії  Сергіївні 1,96 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

63. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Соловйову Олександру Леонідовичу 1,96 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

64. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Касьяненко Катерині Олегівні 1,96 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

65. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Тальян Олесі Анатоліївні 1,96 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

66. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Дроздовському Руслану Андрійовичу 1,96 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

67. Про затвердження  Технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на (місцевості), Шевченко Ганні Петрівні, для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель, площею 0,2310  га.

68. Про затвердження  Технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на (місцевості), Донцову Олександру Сергійовичу, для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель, площею 0,25  га.

69. Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Осадчому Володимиру Миколайовичу, для  ведення особистого  селянського господарства, площею 2,0 г.

70. Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Іщенко Раїсі Михайлівні, для  ведення особистого  селянського господарства, площею 0,2541 га.

71. Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Гончаруку Леонтію Васильовичу, для  ведення особистого  селянського господарства, площею 2,0 га.

72. Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Капацині Аллі Миколаївні, для  ведення особистого  селянського господарства, площею 0,30 га.

73. Про затвердження проектів землеустрою та передачі в оренду земельних ділянок АТ «Миколаївобленерго».

74. Про затвердження проектів землеустрою та передача в оренду земельних ділянок АТ «Миколаївобленерго».

75. Про затвердження  Технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на (місцевості), Чорній Олені Юріївні, для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель, площею 0,25  га.

76. Про затвердження Проекту  землеустрою щодо відведення земельних ділянок, Лимонченко Ірині Анатоліївні, для ведення особистого селянського господарства.

77. Про затвердження Проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Кошовенко Наталі Валентинівні, для ведення особистого селянського господарства, площею 0,4000 га.

78. Про затвердження Проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Комлевої Іванни Іванівни, для ведення особистого селянського господарства, площею 1,5000 га.

79. Про затвердження Проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Коломієць Аллі Василівні, для ведення особистого селянського господарства, площею 2,0000 га.

80. Про затвердження Проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Дегтяренко Наталі Олексіївні, для ведення особистого селянського господарства, площею 2,0000 га.

81. Про затвердження Проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Дороніній Оксані Сергіївні, для ведення особистого селянського господарства, площею 2,0000 га.

82. Про затвердження Проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Бойчук Людмилі Федорівні, для ведення особистого селянського господарства, площею 1,8683 га.

83. Про затвердження  Технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на (місцевості), Кушнір Валерію Володимировичу, для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель, площею 0,2500  га.

84. Про затвердження Проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Чумаченко Юрію Олександровичу, для ведення особистого селянського господарства, площею 2,0000 га.

85. Про затвердження  Технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки територіальній громаді сіл Полтавка, Старі Кошари, Ново-андріївка, для створення пасовищ.

86. Про затвердження  Технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на (місцевості), Федько Світлані Миколаївні, для ведення особистого селянського господарства, площею 1,0  га.

87. Про затвердження  Технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на (місцевості), Поліщуку Олексію Анатолійовичу, для ведення особистого селянського господарства, площею 0,98  га.

88. Про затвердження Проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Остапенко Галині Юріївні, для ведення особистого селянського господарства, площею 0,1253 га.

89. Про затвердження  Технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на (місцевості), Доценко Діни Семенівни, для ведення особистого селянського господарства, площею 0,9000  га.

90. Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Ткаченко Інні Феліксовні, для  ведення особистого  селянського господарства, площе. 0,50 га.

91. Про затвердження  Технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на (місцевості), Журавльову Олександру Володимировичу, для ведення особистого селянського господарства, площею 0,9800  га.

92. Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Пізній Наталії Іванівні, для  ведення особистого  селянського господарства, площею 2,0000 га.

93. Про затвердження  Технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на (місцевості), Нагорній Альвіні Леонтіївні, для ведення особистого селянського господарства, площею 0,4900  га.

94. Про затвердження  Технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на (місцевості), Іваницькій Катерині Кузьмівні, для ведення особистого селянського господарства, площею 0,9800  га.

95. Про затвердження  Технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на (місцевості), Шепельській Діні Максимівні, для ведення особистого селянського господарства, площею 0,5000  га.

96. Про затвердження  Технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на (місцевості), Поліщук Надії Володимирівні, для ведення особистого селянського господарства, площею 1,0000  га.

97. Про затвердження  Технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на (місцевості), Кияненко Миколі Володимировичу, для ведення особистого селянського господарства, площею 0,9900  га.

98. Про затвердження  Технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на (місцевості), Линь Ользі Володимирівні, для ведення особистого селянського господарства, площею 0,9900  га.

99. Про затвердження  Технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на (місцевості), Безбах Ольги Василівни, для ведення особистого селянського господарства, площею 0,5000  га.

100. Про затвердження  Технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на (місцевості), Саакян Ольги Володимирівни, для ведення особистого селянського господарства, площею 0,9900  га.

101. Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Ляховій Марії Володимирівні, для  ведення особистого  селянського господарства, площею 1,1350 га.

102. Про затвердження  Технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на (місцевості), Безбах Михайлу Григоровичу, для ведення особистого селянського господарства, площею 0,9800  га.

103. Про затвердження  Технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на (місцевості), Марчук Віті Григорівні, для ведення особистого селянського господарства, площею 0,9800  га.

104. Про затвердження  Технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на (місцевості), Івановій Наталії Григорівні, для ведення особистого селянського господарства, площею 0,9900  га.

105. Про затвердження  Технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на (місцевості), Войтович Катерині Дмитрівні, для ведення особистого селянського господарства, площею 0,9800  га.

106. Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Бобровій Лідії Іванівні, для  ведення особистого  селянського господарства, площею 1,5260 га.

107. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, Польовому Миколі Володимировичу, для ведення особистого селянського господарства, площею 2,0000 га.

108. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, Служенко Оксані Михайлівні, для ведення особистого селянського господарства, площею 1,5300 га.

109. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, Коробаню Володимиру Пилиповичу, для ведення особистого селянського господарства, площею 2,0 га.

110. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, Коробань Клавдії Петрівні, для ведення особистого селянського господарства, площею 2,0 га.

111. Про створення комісії по обстеженню посівів сільськогосподарських культур на земельних частках (паях), що використовуються одноосібно, на території Кам’яномостівської сільської ради.

112. Про  проведення інвентаризації  земель комунальної власності  в межах території Камʼяномостівської сільської ради Первомайського району Миколаївської області.

113. Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Гончаруку Станіславу Леонтійовичу, для  ведення особистого  селянського господарства, площею 2,0000 га.

114. Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Чорному Михайлу Геннадійовичу, для  фермерського господарства, площею 15,128 га.

115. Про  безоплатне прийняття з комунальної власності Кам’яномостівської сільської ради у комунальну власність Відділу освіти, культури, молоді та спорту Кам’яномостівської сільської ради.

Проекти рішень серпень 2021 року.

1. Про внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік.

2. Про  безоплатне прийняття з індивідуального майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Миколаївської області у комунальну власність Кам’яномостівської сільської ради

3. Про ліквідацію Жовтневого закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Кам’яномостівської сільської ради  Первомайського району Миколаївської області.

4. Про  внесення змін до Положення відділу соціального Захисту населення Кам’яномостівській   сільській  раді.

5. Про затвердження плану роботи відділу соціального захисту населення Кам'яномостівської сільської ради  на  ІІ  півріччя  2021р.

6. Про вступ до Всеукраїнської асоціації громад

7. Про  вступ  до Всеукраїнської  органів місцевого самоврядування «Асоціації  міст України».

8. Про вступ до Всеукраїнської асоціації об’єднаних територіальних громад

9. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Клименюк Любов Дмитрівні, для  будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель.

10. Про припинення права користування земельною ділянкою, Кучмій Наталією Петрівною.

11. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Гордійчук Ользі Іванівні, для  ведення особистого селянського господарства.

12. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Відющенку Валерію Анатолійовичу, для  відведення земельної ділянки в оренду.

13. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Кошовенку Ігорю Васильовичу, для  ведення особистого селянського господарства.

14. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Бурі Ігорю Володимировичу, для  ведення особистого селянського господарства.

15. Про  надання дозволу на виділення земельної  ділянки,  Аврамовій  Олені  Валеріївні.

16. Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Сівкову  Олександру Миколайовичу, для  ведення особистого селянського господарства.

17. Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність,  Кучмій Наталії Петрівні, для ведення особистого селянського господарства.

18. Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність,  Кузмінській Оксані Петрівні, для ведення особистого селянського господарства.

19. Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність,  Королю  Олександру Олександровичу, для ведення особистого селянського господарства.

20. Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність,  Подолян Катерині Володимирівні, для ведення особистого селянського господарства.

21. Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність,  Колесніченко Ользі Петрівні, для ведення особистого селянського господарства.

22. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації ТОВ «Агро Сервіс», для  розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд.

23. Про поновлення  договорів оренди земельних ділянок, Ратковської Вероніки Володимирівни.

24. Про  надання дозволу на виділення земельної ділянки, Абубакірову Денису Геннадійовичу.

25. Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність,  Андрушкову В’ячеславу Анатолійовичу, для ведення особистого селянського господарства.

Проекти рішень вересень 2021 року.

1. Про внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік.

2. Про затвердження статуту Кам’яномостівської сільської  ради  в  новій  редакції.

3. Про внесення змін до IT-Програми Кам’яномостівської територіальної громади на 2020-2022 роки.

4. Про внесення змін до Програми «Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків» Кам’яномостівської сільської ради (ТГ) на 2020-2024 роки.

5. Про створення віддалених робочих місць відділу «Центр надання адміністративних послуг» Кам’яномостівської сільської ради.

6. Про припинення шляхом ліквідації Жовтневого закладу загальної середньої  освіти І-ІІ ступенів Кам’яномостівської сільської ради Первомайського району  Миколаївської  області.

7. Про внесення змін в штатний розпис в заклади  освіти  Кам'яномостівської  сільської ради.

8. Про затвердження структури та штатного розпису Комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кам’яномостівської сільради Первомайського району Миколаївської області».

9. Про створення інклюзивного класу та введення посади асистента вчителя у Степківському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

10. Про прийняття на баланс сільської ради трансформаторної підстанції та повітряних ліній, по вул. Першого Травня в с. Зелені Кошари.

11. Про передачу на баланс АТ «Миколаївобленерго» трансформаторної підстанції та повітряних ліній по вул. Першого Травня в с. Зелені Кошари.

12. Про надання дозволу на розроблення  землевпорядної документації ТОВ «Український експертний центр по вимірюванню та оцінці», для відведення  земельних ділянок в оренду.

13. Про  надання  дозволу  на  розроблення  землевпорядної  документації, Василенко Юрію Івановичу, для  ведення особистого селянського господарства, площею 0,1000 га.

14. Про  надання  дозволу  на  розроблення  землевпорядної  документації, Рибак Олені Петрівні, для  ведення особистого селянського господарства, площею 1,5000 га.

15. Про  надання  дозволу  на  розроблення  землевпорядної  документації, Клименюк Любов Дмитрівні, для  ведення особистого селянського господарства, площею 1,5000 га.

16. Про надання  дозволу на  виділення земельної ділянки, для  ведення особистого селянського господарства, Соломоновичу Руслану Анатолійовичу.

17. Про надання  дозволу на  виділення земельної ділянки, для  ведення особистого селянського господарства, Головко Миколі Володимировичу.

18. Про  надання  дозволу  на  розроблення  землевпорядної  документації, Лосєвій Катерині Миколаївні, для  ведення особистого селянського господарства, площею 1,0000 га.

19. Про  надання  дозволу  на  розроблення  землевпорядної  документації, Годорожі Олександру Миколайовичу,  для  ведення особистого селянського господарства, площею 0,5000 га.

20. Про  надання  дозволу  на  розроблення  землевпорядної  документації, Колісніченко Віктору Володимировичу, для  ведення особистого селянського господарства,  площею 0,7000 га.

21. Про  надання  дозволу  на  розроблення  землевпорядної  документації, Зубаренко Миколі Володимировичу, для  ведення особистого селянського господарства,  площею 0,6000 га.

22. Про надання  дозволу на  виділення земельної ділянки, для  ведення особистого селянського господарства, Полозу Олександру Григоровичу.

23. Про  надання  дозволу  на  розроблення  землевпорядної  документації, Кравченко Леоніду Петровичу, для  ведення особистого селянського господарства,  площею 1,0000 га.

24. Про  надання  дозволу  на  розроблення  землевпорядної  документації, Лосєву Олександру Миколайовичу, для  ведення особистого селянського господарства,  площею 2,00 га.

25. Про  надання  дозволу  на  розроблення  землевпорядної  документації, Івановій Світлані Анатоліївні, для  ведення особистого селянського господарства,  площею 1,99 га.

26. Про  надання  дозволу  на  розроблення  землевпорядної  документації, Іванову Віктору Вадимовичу, для  ведення особистого селянського господарства,  площею 1,61 га.

27. Про  поновлення договору оренди комунального майна, Чепіжко Іриною Миколаївною та Кам’яномостівської сільською радою.

28. Про  надання  дозволу  на  розроблення  землевпорядної  документації, Бояшенко Людмилі Анатоліївні, для  ведення особистого селянського господарства,  площею 1,000 га.

29. Про  надання  дозволу  на  розроблення  землевпорядної  документації, Юрченко Олегу Володимировичу, для  ведення особистого селянського господарства,  площею 1,0 га.

30. Про  надання  дозволу  на  розроблення  землевпорядної  документації, Петренко Олександру Володимировичу, для  ведення особистого селянського господарства,  площею 1,0 га.

31. Про  надання  дозволу  на  розроблення  землевпорядної  документації, Покровському Роману Анатолійовичу, для  ведення особистого селянського господарства,  площею 1,0 га.

32. Про  надання  дозволу  на  розроблення  землевпорядної  документації, Дудку Ярославу Олександровичу, для  ведення особистого селянського господарства,  площею 2,0 га.

33. Про  надання  дозволу  на  розроблення  землевпорядної  документації, Железняк Галині Миколаївні, для  ведення особистого селянського господарства,  площею 0,2700 га.

34. Про  надання  дозволу  на  розроблення  землевпорядної  документації, ПрАТ «ВФ Україна», для  розміщення та експлуатації об’єктів та споруд телекомунікації,  площею 0,0100 га.

35. Про  надання  дозволу  на  розроблення  землевпорядної  документації,  Нерубальному Олексію Валентиновичу,  для  ведення  особистого  селянського  господарства, площею 0,32 га.

36. Про  надання  дозволу  на  розроблення  землевпорядної  документації,  Нерубальній Броніславі Федосіївні,  для  ведення  особистого  селянського  господарства,  площею 0,32 га.

37. Про  надання  дозволу  на  розроблення  землевпорядної  документації,  Орел Валентині Василівні,  для  ведення  особистого  селянського  господарства, площею 0,45 га.

38. Про  надання  дозволу  на  розроблення  землевпорядної  документації,  Макаровій Катерині Пилипівні,  для  ведення  особистого  селянського  господарства, площею 0,67 га.

39. Про  затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на (місцевості), Чорній Вірі Іванівні,  для  обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, площею  0,1570 га.

40. Про  затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Король Наталії  Ігорівни,  для  ведення особистого селянського господарства, площею  2,0000 га.

41. Про  затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Чумаченко Людмилі  Петрівні,  для  ведення особистого селянського господарства, площею  2,0000 га.

42. Про затвердження Технічної документації,  Крижановського Володжимира Зіновійовича,  для  будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд,  площею  0,25 га.

43. Про  затвердження Технічної   документації,  Крижановського Володимира Зіновійовича,  для  ведення особистого селянського господарства,  площею  0,2935 га.

44. Про  затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність,  Тальян Олесі Анатоліївні,  для  ведення особистого селянського господарства,  площею  1,9600 га.

45. Про  затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність,  Мацапей Юлії Сергіївні,  для  ведення особистого селянського господарства,  площею  1,9600 га.

46. Про  затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність,  Соловйову Олександру Леонідовичу,  для  ведення особистого селянського господарства,  площею  1,9600 га.

47. Про  затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність,  Дроздовському Руслану Андрійовичу,  для  ведення особистого селянського господарства,  площею  1,9600 га.

48. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність,  Касьяненко  Катерині Олегівні,  для  ведення особистого селянського господарства,  площею  1,9649 га.

49. Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості),  Кирилюку Анатолію Федоровичу,  для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд,  площею  0,2500 га.

50. Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості),  Кирилюку Анатолію Федоровичу,  для  ведення особистого селянського господарства,  площею  0,1900 га.

51. Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості),  Коломієць Валентині Іванівні,  для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд,  площею  0,2500 га.

52. Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості),  Рибак Зої Дмитрівні 12 та Чумаченко Людмилі Петрівні 12, для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд,  площею  0,2500 га.

53. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність,  Артеменко Таїсі Анатоліївні,  для  ведення особистого селянського господарства,  площею  0,7000 га.

54. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність,  Король Ярослава Володимировича, для  ведення особистого селянського господарства, площею 2,0 га.

55. Про затвердження Технічної  документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення,   для  ведення   фермерського  господарства,  площею  21,6688 га.

56. Про  передачу земельної ділянки у власність,  Габову Сергію Сергійовичу, для  ведення  фермерського  господарства, площею  21,6688 га.

57. Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості),  Біднарику Василю Миколайовичу, для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд,  площею  0,2500 га.

58. Затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Біднарику Василю Миколайовичу,  для  ведення  особистого  селянського  господарства,   площею  0,7700 га.

59. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність,  Саакян Роману Роміковичу,  для  ведення  особистого  селянського  господарства,   площею  0,9900 га.

60. Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості),  Колісніченко Володимиру Володимировичу,  для  ведення особистого селянського господарства,  площею  0,6000 га.

61. Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості),  Ковальчуку Дмитру Васильовичу,  для  ведення особистого селянського господарства,   площею  0,5000 га.

62. Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості),  Ющенко Аллі Вікторівні,  для  ведення особистого селянського господарства,   площею  1,0000 га.

63. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність,  Буруян Валерику Миколайовичу,  для  ведення  особистого  селянського  господарства,   площею  0,5600 га.

64. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність,  Богатської Зої Михайлівни,  для  ведення  особистого  селянського  господарства,   площею  0,8637 га.

65. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність,  Свинарчуку Олександру Олександровичу,  для  ведення  особистого  селянського  господарства,   площею  2,0000 га.

66. Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність,  Дідуху Ігорю Валентиновичу,  для  ведення  особистого  селянського  господарства,   площею  2,0000 га.

67. Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність,  Холоду Ігорю Петровичу,  для  ведення  особистого  селянського  господарства,   площею  0,9455 га.

68. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність,  Фещуку Ігорю Костянтиновичу,  для  ведення  особистого  селянського  господарства,   площею  2,0000 га.

69. Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність,  Головченко Надії Павлівні,  для  ведення  особистого  селянського  господарства,   площею  0,4700  га.

70. Про  передачу  земельної  ділянки  в  оренду  Товариству з додатковою відповідальністю «Первомайським Агрохім»  для ведення товарного  сільськогосподарського  виробництва, площею  1,7708 га.

71. Про  передачу земельної ділянки в оренду  Товариству з додатковою відповідальністю «Первомайським Агрохім»  для  ведення  товарного  сільськогосподарського виробництва, площею  6,1955 га.

72. Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність,  Ткаченко Григорію Миколайовичу,  для  ведення  особистого  селянського  господарства,   площею  1,7800  га.

73. Про  надання  дозволу  на  розроблення  землевпорядної  документації,  Манасарян Дмитру Станіславовичу,  для  ведення  особистого  селянського  господарства, площею 2,0000 га.

74. Про  надання  дозволу  на  розроблення  землевпорядної  документації,  Зарицькій Юлії Олександрівні,  для  ведення  особистого  селянського  господарства, площею 1,0000 га.

75. Про  надання  дозволу  на  розроблення  землевпорядної  документації,  Слободяник Володимиру Борисовичу,  для  ведення  особистого  селянського  господарства,  площею 1,0000 га.

76. Про  надання  дозволу  на  розроблення  землевпорядної  документації,  Соколовській Ларисі Анатоліївні,  для  ведення  особистого  селянського  господарства, площею 1,0000 га.

77. Про  надання  дозволу  на  розроблення  землевпорядної  документації,  Мироник Ользі Степанівні,  для  ведення  особистого  селянського  господарства,  площею 1,0000 га.

78. Про  надання  дозволу  на  розроблення  землевпорядної  документації,  Швець Антоніні Натоліївні,  для  ведення  особистого  селянського  господарства, площею 1,0000 га.

79. Про  надання  дозволу  на  розроблення  землевпорядної  документації,  Лісовець Наталії Олександрівні,  для  ведення  особистого  селянського  господарства, площею 1,7000 га.

80. Про  надання  дозволу  на  розроблення  землевпорядної  документації,  Лісовцю Сергію Володимировичу,  для  ведення  особистого  селянського  господарства, площею 1,7000 га.

81. Про  надання  дозволу  на  розроблення  землевпорядної  документації,  Березі Поліні Сергіївні,  для  ведення  особистого  селянського  господарства, площею 1,7000 га.

82. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності сільської ради, які підлягають  продажу (відчуженню), аукціону або  здачі в оренду  у 2021 -2022 роках.          

Проекти рішень жовтень 2021 року

1. Про внесення змін до бюджету сільської ради на 2021 рік.

2. Про надання дозволу на розроблення  землевпорядної документації ПрАТ «ВК Україна»  на складання Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

3. Про укладення додаткової угоди до договору оренди з ПрАТ «ВФ Україна».

4. Про припинення права  користування земельною ділянкою Гринішиним Петро Олександровичем.

5. Про затвердження  Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки та передача земельної ділянки в оренду ТОВ «- Агро Сервіс-».

6. Про  затвердження  Технічної  документації  із  землеустрою  Бондар Галині Володимирівні для ведення особистого селянського господарства.

7. Про  затвердження  Проекту  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність  Волошенку Миколі Олександровичу для ведення особистого селянського господарства.

8. Про  затвердження  Проекту  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність  Гончаруку Дмитру Васильовичу для ведення індивідуального садівництва.

9. Про затвердження  Технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельної ділянки що перебуває в оренді ТОВ «Укртауер».

10. Про затвердження  Проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки у власність Майстренку Володимиру Васильовичу для ведення особистого селянського господарства.

11. Про затвердження  Проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки у власність Дудку Ярославу Олексійовичу для ведення особистого селянського господарства.

12. Про затвердження  Проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки у власність Лушкову Валерію Михайловичу для ведення особистого селянського господарства.

13. Про затвердження  Проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки у власність Малашевському Ігору Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства.

14. Про затвердження  Проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки у власність Польовому Миколі Володимировичу для ведення особистого селянського господарства.

15. Про затвердження  Проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки у власність Сичавському Миколі Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства.

16. Про затвердження  Проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки у власність Чепіжку Антону Віталійовичу для ведення особистого селянського господарства.

17. Про  затвердження  Технічної  документації  із  землеустрою  Томачинській Валентині Михайлівні для ведення особистого селянського господарства.

18. Про затвердження  Проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки у власність Маняку Сергію Петровичу для ведення особистого селянського господарства.

19. Про затвердження  Проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки у власність Сороці Андрію Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства.

20. Про затвердження  Проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки у власність Юрченку Олегу Володимировичу для ведення особистого селянського господарства.

Проекти  рішень  листопад  2021  року.

1. Про затвердження Проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ваховському Вадиму Олеговичу для ведення особистого селянського.

2. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам Єрмаку Олександру Юрійовичу та Котовському Олександру Володимировичу у власність для ведення особистого селянського господарства.

3. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Жмурченко Валентині Андріївні  у власність для ведення особистого селянського.

4. Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Коваль Аллі Олександрівні для ведення особистого селянського господарства.

5. Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Коваль Ніні Дмитрівні для ведення собистого селянського господарства.                                                                        

6. Про затвердження Проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Майстренко Тамарі Володимирівні для ведення особистого селянського.

7. Про затвердження Проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Манасаряну Дмитру Станіславовичу для ведення особистого селянського господарства.

8. Про затвердження Технічну документацію із землеустрою щодо щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянки Нерубальної Броніслави Феодосіївни  для ведення особистого селянського господарства.

9. Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянина Нерубального Олексія Валентиновича.  

10. Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) що знаходиться у користуванні громадянина  Ноценка Сергія Миколайовича для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

11. Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пасєчнику Григорію Станіславовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

12. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПРаТ  «ПЕРВОМАЙСЬКЕ ШРБУ»,  для обслуговування об*єктів нерухомого майна (комплексу нежитлових будівель).