Проекти рішень сесій

1. Про внесення змін до сільського бюджету
  2. Про участь в  мікропроектах
  3. Про виключення з членів виконавчого комітету
  4. Про затвердження  складу робочої групи з розробки плану по впровадженню другої послуги.
  5. Положення Залучення коштів
  43. ФГ «Король»

Травень 2019 року.

1. Про внесення змін до сільського бюджету  на 2019 рік
  2. Про затвердження Комунікаційної Стратегії Кам’яномостівської об’єднаної  територіальної громади  Миколаївської області  на  2019 – 2026  роки.
  3. Про участь Кам᾽яномостівської сільської ради (ОТГ) Первомайського району Миколаївської області в конкурсі з відбору проектів, що можуть реалізуватись за рахунок субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку об’єднаних територіальних громад Миколаївської області
  4. Про внесення змін до штатного розпису  Кам’яномостівської сільської ради
  5. Про надання матеріальної допомоги, Тихоненко Віталію  Михайловичу.
  6. Про відмову в погодженні  проекту землеустрою  щодо встановлення  «Зміни меж міста  Первомайська, Миколаївської області».
  7. Про припинення права користування земельною ділянкою, Клочкової Ніни     Сергіївни.
  8. Про передачу  земельної ділянки у власність, для ведення особистого селянського господарства, Мовчан Сергію     Федоровичу.
  9. Про передачу  земельної ділянки у власність, для ведення особистого селянського  господарства, Нежурі   Світлані Олександрівні.
  10. Про передачу  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського  господарства, Скрипник Ларисі    Іванівні.
  11. Про надання  дозволу на розроблення землевпорядної документації, Панасюк Тетяні  Ярославівні, для ведення  ОСГ.
  12. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, Гончаруку Дмитру Васильовичу, для  будівництва та   обслуговування житлового будинку, господарських будівель та спорут.

Червень 2019 року

1. Про затвердження переліку проектів на розвиток інфраструктури Кам’яномостівської сільської ради Первомайського району Миколаївської    області.

2. Про затвердження складу робочої групи  зі створення центру з надання

адміністративних послуг  в Кам’яномостівській сільській раді

3. Про утворення комісії з виявлення, обстеження  та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна.

4.  Про погодження  надання в тимчасове користування   горіхових  посадок

5.Про встановлення ставок акцизного податку  з реалізованих суб’єктам господарювання   роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території  Кам’яномостівської сільської ради на   2020 рік.

6. Про затвердження ставок єдиного податку  на території  Кам’яномостівської   сільської   ради на 2020 рік.

7. Про встановлення на території   Кам’яномостівській сільської ради транспортного податку на 2020 рік

8. Про встановлення  ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік Код згідно з КОАТУУ  4825482200:4825482600: 4825483200

9. Про встановлення  ставок податку   на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на території Кам’яномостівської   сільської ради на 2020 рік

10. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, Руденко Тетяні Іванівні, для  будівництва та обслуговування  житлового  будин     господарських будівель та споруд.

11. Про зміну орендаря шляхом  підписання трьохсторонньої додаткової     угоди до договору оренди земельної ділянки.

12. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, Білокуру

Олександру  Миколайовичу, для будівництва та обслуговування  житлового     будинку, господарських будівель та споруд.

13. Про надання дозволу на розроблення  землевпорядної документації, Білокуру    Олександру  Миколайовичу, для ОСГ.

14. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, Білокур  Галині Іванівні, для будівництва   та обслуговування  житлового  будинку   господарських будівель та споруд.

15. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, Білоку  Галині Іванівні, для ОСГ.

16. Про затвердження документації із землеустрою щодо поділу земельної    ділянки, 10,3 га, ХПП.

17. Про затвердження документації  із землеустрою щодо поділу земельної   ділянки, 13,467 га, ХПП.

18. Про затвердження документації із землеустрою щодо поділу земельної    ділянки, 3,195 га, Кодима.

19. Про затвердження документації  із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, 4,8915 га, Кримка.

20. Про затвердження  Технічної  документації із землеустрою щодо  встановлення меж земельної  ділянки в натурі на (місцевості) Полякова Олександра Петровича