Проекти рішень виконавчого комітету 2021 року

Проекти рішень виконавчого комітету на січень 2021 року.

1. Звіт сільського голови про роботу  виконавчого  комітету по виконанню делегованих повноважень.

2. Про затвердження порядку компенсації витрат автомобільним перевізникам за перевезення учасників бойових дій пасажирським транспортом  загального користування на території  Кам’яномостівської сільської ради

3. Про  відзначення  у 2021 році  на  території Кам’яномостівської сільської  ради Дня  вшанування  учасників  бойових  дій  на території   інших  держав  і відзначення 32-ї річниці  виведення  військ  з  Республіки  Афганістан

4. Про створення  координаційної ради по виконанню Програми  «Турбота» на території Кам’яномостівської сільської ради  на 2021 рік

5. Про затвердження  плану роботи  виконавчого комітету Кам’яномостівської сільської ради  на 2021 рік.

6. Про створення  адміністративної комісії при виконавчому комітеті Кам’яномостівської  сільської ради (ОТГ).

7. Про затвердження складу комісії та затвердження порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників на території Кам’яномостівської сільської ради (ОТГ)

8. Про  облік громадянина, який потребує поліпшення житлових умов, за місцем проживання. (Євдокименко В.Л.)

9. Про проведення присвоєння поштової  адреси вул. Назарія Яремчука буд. 9А.

10. Про  виключення з інвентарного обліку нежитлового будинку  по  вул. Парковій, 26 село  Кримка, Первомайського району,  Миколаївської області.

11. Про встановлення тимчасових споруд шлагбаумів в с. Зелені Кошари по провулку Затишному (біля кладовища).

12. Про виділення коштів, з бюджету сільської ради на захоронення жителя  села  Полтавки, Павловського Сергія Васильовича.

13. Про виділення коштів, з бюджету сільської ради на захоронення жителя  села  Кам’яний Міст, Андрієнка Павла Олександровича.

Проекти рішень виконавчого комітету на лютий  2021 року.

1. Про внесення змін до сільського бюджету   на 2021 рік.

2.Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Кам’яномостівської сільської ради  за 2020 рік.

3. Про затвердження « Порядку  залучення сил і засобів та порядку  взаємодії органів виконавчої влади з відповідними підприємствами, установами та організаціями на  території Кам’яномостівської сільської ради на   2021-2022 роки»

4. Про внесення змін  в склад комісії з питань евакуації Кам’яномостівської сільської ради.

5. Про внесення змін  в склад комісій приймальних пунктів евакуації Кам’яномостівської  сільської  ради.

6. Про надання дозволу на розміщення об’єкту торгівлі Лавренко Тетяні Володимирівні.

Проекти рішень виконавчого комітету на березень 2021 року.

1. Про охорону життя людей на водних об’єктах Кам`яномостівської сільської ради.

2. Про організацію та проведення  у квітні – травні  2021 року щорічної   всеукраїнської акції з благоустрою  «За чисте довкілля» та Дня благоустрою   територій  населених  пунктів Кам’яномостівської  сільської ради.

3. Про встановлення  гранітної меморіальної дошки.

4. Про утворення постійно діючої комісії з питань бджільництва.

5. Про виділення коштів, з бюджету сільської ради на захоронення жителя  селища  Кам’яний Міст, Гоменюк Ольги Василівни.

Проекти рішень виконавчого комітету  на квітень 2021 року.

1.Про внесення змін до бюджету Кам’яномостівської сільської ради на 2021 рік.

2. Про  створення комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Кам'яномостівської сільської  ради, затвердити  її персональний склад та Положення.

3. Про утворення міждисциплінарної Команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

4. Про створення  поста радіаційного та хімічного спостереження Кам’яномостівської сільської   ради

5. Про створення  розрахунково-аналітичної групи  Кам’яномостівської сільської   ради

6. Про затвердження адресної програми ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ на території Кам’яномостівської сільської ради на 2021 рік

7. Про затвердження схем санітарної очистки території населених пунктів  Кам’яномостівської сільської ради на 2021-2023 роки

8. Про  виключення з інвентарного обліку житлового будинку по вул. Шевченка  буд. 10, село Петрівка  Первомайського району Миколаївської області

9. Про  виключення з інвентарного обліку  житлового будинку по вул. Центральна  буд. 136, село Катеринка  Первомайського району Миколаївської області.

10. Про  виключення з інвентарного обліку житлового будинку по вул. Набережна  буд. 57, село Катеринка  Первомайського району Миколаївської області.