Первомайський район, Миколаївська область

Проекти рішень виконавчого комітету

Лютий  2019 року.

Про затвердження звіту про  виконання сільського бюджету  Кам’яномостівської сільської ради  за 2018 рік.

Про внесення змін до сільського бюджету  на 2019 рік.

Про затвердження  переліку об’єктів комунальної   власності сільської ради, які  підлягають продажу  (відчуженню), або здачі в оренду у 2019 році.

Про створення  координаційної ради по    виконанню Програми «Турбота» на території   сільської ради на 2019 рік.

Про утворення комісії по обстеженню зелених  насаджень, древ чагарників, санітарно – захисних  зон на території  Кам’яномостівської сільської  ради     на 2019 рік.

Про затвердження переліку безкоштовних громадських  робіт у вигляді відпрацювання адміністративного  правопорушення та   кримінальних покарань на   території Кам’яномостівської сільської ради на 2019 рік.

Про затвердження  переліку видів суспільно-корисних  робіт  для порушників, на яких судом накладено  адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт    на  території  Кам’яномостівської сільської  ради  на  2019 рік.

Про  відзначення  у 2019 році на території  Кам’яномостівської сільської  ради  Дня  вшанування учасників  бойових  дій  на  території   інших  держав  і відзначення 30-ї  річниці  виведення  військ  з  Республіки  Афганістан.

Про відведення  місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації  під час проведення чергових    місцевих виборів 31 березня 2019 року.

Про стан військового обліку на території  Кам’яномостівської сільської ради за 2018 рік   та завдання щодо його поліпшення у 2019 році

грудень 2018 року.

Звіт  сільського  голови  про роботу  виконавчого   комітету по виконанню  делегованих повноважень  на протязі 2017 -  2018 років.

Про затвердження сільського бюджету  на 2019 рік.

Про затвердження  плану роботи виконавчого комітету Кам’яномостівської сільської  ради  на 2019 рік.

Про затвердження адресної  програми ліквідації  несанкціонованих сміттєзвалищ на  території    Кам’яномостівської  сільської ради на 2019 рік.

Про затвердження  Плану заходів з питань  діяльності  у сфері  поводження  з відходами,  попередження виникнення несанкціонованих сміттєзвалищ в межах та за межами населених пунктів  території  Кам’яномостівської сільської  ради на  2019 рік.