липень 2019 року

1. Про внесення змін до сільського бюджету  Кам’яномостівської сільської ради
  2. Про затвердження графіку  Зустрічей Робочої групи з питань, Удосконалення другої послуги «Первинна медицина»
  3. Про ведення в члени виконавчого  комітету Кам’яномостівської сільської  ради.
  4. Про заходи щодо забезпечення пожежної  безпеки та техногенної безпеки в місцях  збирання, зберігання та переробки врожаю
  5. Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників на території    Кам’яномостівської сільської ради
  6. Про створення комісії з обстеження  зелених насаджень на території    Кам’яномостівської сільської ради  (ОТГ), що підлягають знесенню
  7. Про виділення коштів, з бюджету сільської ради на захоронення жителя села Катеринка     Відясової Оксани Василівни
  8. Про надання матеріальної допомоги  жителю села Катеринка, Кохановському    Володимиру Михайловичу
  9. Про надання матеріальної допомоги  жителю села Кримка, Шабельніковій     Аллі Петрівні.
  10. Про виключення з інвентарного обліку  житлового будинку по вул. Червоноперекопська  буд. 1  в селі Коломіївка
  11. Про виключення з інвентарнрго обліку  житлового будинку по вул. Садова  буд. 43   в селі Кам’яний Міст

серень 2019 року.

1. Про внесення змін до сільського бюджету  Кам’яномостівської сільської ради   на 2019 рік.

2.Про затвердження Плану заходів щодо   Підготовки та проведення Дня Державного   Прапора України та 28-ї річниці  Незалежності України.

3.Про створення комісії для проведення   періодичного  обліку (інвентаризації) джерел зовнішнього протипожежного  водопостачання  в населених пунктах Кам’яномостівської ОТГ.

4.Про створення  Координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності, протидії  торгівлі людьми, насильству в сім’ї в Кам’яномостівській ОТГ

5.Про внесення змін в склад опікунської ради  при виконавчому комітеті    Кам’яномостівської сільської ради

6.Про присвоєння поштової адреси  нежитловій  окремо розташованій  будівлі посту ЕЦ АТ «Укрзалізниці»   в сщ. Кам’яний Міст.

7. Про присвоєння поштової адреси  нежитловій  окремо розташованій будівлі посту ЕЦ АТ «Укрзалізниці» в с. Кам’яний Міст

8.Про надання матеріальної допомоги  жительці селища Кам’яний Міст, Щегловській Валентині Варфоломіївні

9.Про надання матеріальної допомоги  жительці селища Кам’яний Міст,   Лучко Галині Іванівні

10.Про виділення коштів, з бюджету сільської ради  на захоронення жительки села Кримка    Ронькер  Валентини Яківни.

11. Про  виключення з інвентарного обліку  житлового будинку по вул. Лісова  буд. 4   в селі Катеринка Первомайського  району Миколаївської області.

вереснь 2019 року.

1.Про створення аукціонної комісії

2.Про встановлення  тимчасових споруд шлакбаумів в селищі Кам’яний Міст

3.Про списання  громадських колодязів,   які належать до комунальної власності Кам’яномостівської  об’єднаної територіальної громади.

4.Про надання матеріальної допомоги   жительці села Катеринка, Ярмуш  Ользі Іванівні.

5. Про виділення коштів, з бюджету сільської ради на захоронення жителя села Катеринка   Капет Олександра  Валерійовича.

6. Про  надання матеріальної допомоги    жительці села Кримка Диліній Н.Л.

7.Про  надання матеріальної допомоги    жителю села Кримка Кошелеву  В.Ю.

жовтень 2019 року.

1. Про готовність  об’єктів соціальної сфери до опалювального періоду   2019 – 2020 років.

2. Про  затвердження плану заходів цивільного   захисту  населення  в Кам’яномостівській  сільській раді  на 2020 рік.

3. Про затвердження порядку  залучення сил   і засобів місцевих органів виконавчої влади  з відповідними  підприємствами, установами  та організаціями на території Кам’яномостівської  сільської ради на 2019 – 2020 роки.

4. Про виділення коштів, з бюджету сільської ради  на захоронення жителя селища Кам’яний Міст,   Вересову Олександру Олексійовичу.

5. Про надання  матеріальної допомоги Боровику  Миколі  Савелійовичу.

листопад  2019 року.

1. Про   внесення  змін  до  сільського бюджету   на 2019 рік.

2. Про затвердження Програми «Забезпечення рівних  прав та   можливостей жінок і  чоловіків Кам᾽яномостівської сільської  ради (ОТГ) на 2020-2024 роки».

3. Про організацію та проведення громадських робіт в Кам’яномостівській сільській раді    Первомайського району Миколаївської  області на 2020 рік

4. Про затвердження переліку видів суспільно-корисних  робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт   на території Кам’яномостівської  сільської ради на 2020 рік.

5. Про затвердження переліку безкоштовних громадських робіт у вигляді  відпрацювання  адміністративного  правопорушення  та кримінальних покарань  на території Кам’яномостівської сільської ради  на 2020 рік.

6. Про присвоєння  поштової адреси  об’єктам нерухомого  майна в с. Кримка.

7. Про виділення коштів, з бюджету сільської ради  на захоронення жителя селища Кам’яний Міст,   Ляшенка Сергія Сергійовича.

8. Про виключення  з інвентарного обліку нежитлових  будівель по вул. Польова буд. 49, село Кам’яний Міст Первомайського   району Миколаївської області.

грудень 2019 року.

1. Про внесення змін до сільського бюджету  на 2019 рік

2.Про  затвердження бюджету   на 2020 рік.

3. Про затвердження заходів щодо попередження пожеж, загибелі та травмування  людей на  території Кам᾽яномостівської сільської

4. Про затвердження плану роботи виконавчого Кам’яномостівської сільської ради на 2020 рік.

5. Про виділення коштів, з бюджету сільської ради на захоронення жителя села Кримка   Розводовського Сергія Михайловича.

6. Про надання  матеріальної  допомоги жительці села Кам’яний Міст    Масленській Людмилі  Валеріївні