A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кам’яномостівська сільська рада об’єднана територіальна громада
Миколаївська область, Первомайський район

Проекти рішень 2020 рік

Проекти рішень червень 2020 року.

1.Про внесення змін до сільського бюджету  на 2020 рік.

2.Про моніторинг діяльності депутатів сільської ради за 2019 рік

3.Про внесення змін в Положення та склад комітету  забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно – транспортної інфраструктури при   Кам’яномостівській сільській раді.

 

4.Про затвердження регламенту роботи комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно –транспортної інфраструктури при   Кам’яномостівській сільській раді 

 

5.Про затвердження типової форми строкового трудового договору (контракту)

для керівників  закладів загальної середньої освіти  Кам'яномостівської сільської ради

 

6.Про затвердження плану роботи відділу соціального захисту, обслуговування населення, у справах дітей, сім’ї  та молоді Кам’яномостівської сільської ради на II півріччя 2020р.

 

7.Про передачу майна з балансу комунальної власності Кам’яномостівської сільської ради в комунальну власність «Відділу освіти, культури, молоді та спорту» Кам'яномостівської сільської  ради

 

8.Про надання дозволу на списання основних засобів, частина житлового будинку по вул. Космонавтів, 1-б, кв. 5 селище Кам’яний Міст

 

9.Про надання дозволу на списання основних засобів, гараж по вул. Центральна, 1-а,  село Катеринка

 

10.Про проведення звітування депутатів сільської ради за 2019 рік

 

11.Про встановлення ставок податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на територіїї Кам'яномостівської сільської ради

 

12.Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку код згідно КОАТУУ 48254822; 4825482600;4825483200

 

13.Про встановлення на території Кам'яномостівської сільської ради транспортного податку

 

14.Про затвердження ставок єдиного податку на території Кам'яномостівської сільської ради

 

15.Про встановлення ставок акцизного податку з реалізованих суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Кам'яномостівської сільської ради

 

16.Про  надання  дозволу  на розроблення землевпорядної документації ПСП «Колос», 4,64 га.

 

17.Про  надання  дозволу  на розроблення землевпорядної документації ПСП «Колос», 3,47 га.

 

18.Про  надання  дозволу  на розроблення землевпорядної документації ПСП «Колос», 2,0 га.

 

19.Про  надання  дозволу  на розроблення землевпорядної документації ПСП «Колос», 21,78 га.

 

20.Про  надання  дозволу  на розроблення землевпорядної документації ПСП «Колос», 4,23 га.

 

21.Про  затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Бондаренко Оксані Вікторівні, для  ведення ОСГ.

 

22.Про  затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Майстренко Ігорю Григоровичу, для ведення ОСГ

 

23.Про  затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Пасічник Миколі Дмитровичу, для ведення ОСГ

 

24.Про  затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Журавльову Віктору Васильовичу, для ведення ОСГ.

 

25.Про  затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Арсеньєву Юрію Вікторовичу, для ведення ОСГ

 

26.Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості), Скрипник Вікторії Михайлівні та Скрипник  Миколі Анатолійовичу.

 

27.Про  затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Ляховій О.В., для ведення ОСГ

 

28.Про  затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Кошелєву Василю Юхимовичу, для ведення ОСГ

 

29.Про  затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Шишковській Тетяні Миколаївні, для ведення ОСГ.

 

30.Про затвердження « Плану заходів інформаційних технологій на 2020-2022 роки»

 

31.Про  затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Гончарук П.В., для будівництва та обслуговування житлового будинку

 

32.Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Гончарук Д.В. в оренду, для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва.

 

33.Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Доценко Л.І. для будівництва та обслуговування житлового будинку

 

34.Про припинення  права користування  земельною ділянкою, Петіке Л.В., Лящевська Г.Ю.,  Михайлецький  М.С.

 

35.Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, Козицькому Дмитру Дмитровичу, для ведення особистого селянського господарства

 

36.Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Бондаренко Д.А. для ведення ОСГ

 

37.Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Бондаренко Д.А. для будівництва  та обслуговування житлового будинку

 

38.Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, Білоус Ользі Олексіївні, для ведення особистого селянського господарства

 

39.Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, Самофалу Олександру Геннадійовичу, 0,683 га., для ведення ОСГ

 

40.Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, Самофалу Олександру Геннадійовичу, 1,317 га., для ведення ОСГ

 

41.Про надання  дозволу на розроблення землевпорядної документації, Чорному Михайлу Геннадійовичу, для ведення  фермерського  господарства

 

42.Про надання погодження  на виділення  земельної ділянки, Маняку Сергію Петровичу

 

43.Про надання погодження  на виділення  земельної ділянки, Маняк  Ользі Сергіївні

 

44.Про затвердження Технічної  документації із  землеустрою щодо інвентаризації окремої земельної ділянки ПСП ім. Партизанської іскри, для обслуговування  нежитлової  будівлі, бані.

45. Про затвердження проектно-кошторисної  документації по об’єкту будівництва «Реконструкція комерційного вузла обліку газу в Кам’яномостівській ЗОШ І-ІІ ступенів по вул. Шкільна,45 с Кам’яний міст  Первомайського району Миколаївської області»

46. Про проведення  інвентаризації земель комунальної власності Кам’яномостівської сільської ради Первомайського району Миколаївської області.

47. Про затвердження Положення про порядок приватизації (відчуження) комунального майна територіальної громади  Кам’яномостівської  сільської ради (ОТГ) Первомайського району  Миколаївської  області.

48. Про   затвердження Положення  «Про впорядкування  умов оренди  комунального майна на території  Кам’яномостівської сільської ради.

49. Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Кам’яномостівської об’єднаної територіальної громади.  

Проекти рішень  липень 2020 року.

1. Про внесення змін до сільського бюджету   на 2020 рік.        

2. Про внесення змін до  Положення про громадський бюджет Кам’яномостівської  сільської ради на 2018-2021 роки.

3. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, Скачкову Віктору Олександровичу, для ведення особистого селянського господарств 0,10 га.

4. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, Скачкову Віктору Олександровичу, для ведення особистого селянського господарств 0,05 га.

5. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, Власенко Світлані Василівні, для будівництва та обслуговування житлового будинку 0,25 га.

6. Про  затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Гізюку Юрію Юрійовичу, для  ведення ОСГ.

7. Про  затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Поліщук Тетяні Володимирівні, для  ведення ОСГ.

8. Про  затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Колісніченку Сергію Миколайовичу, для  ведення ОСГ.

9. Про  затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Бондар Миколі Миколайовичу, для  ведення ОСГ.

10. Про  затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Волошенко Євгенії Федорівні, для  ведення ОСГ.

11. Про передачу земельної ділянки у власність, Шевченко Наталії  Сергіївни, для будівництва та обслуговування житлового будинку.

12. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, Мовчан  Віктору Васильовичу, для будівництва та обслуговування житлового будинку.

13. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, Ільницькій Лілії В’ячеславівні, для ведення особистого селянського господарства.

14. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, Ільницькій Лілії В’ячеславівні, для   будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

15. Про  затвердження проекту «Придбання комунальної (спеціалізованої) техніки для поводження з  твердими побутовими відходами в  Кам’яномостівській  об’єднаній територіальній громаді Первомайського району Миколаївської області» та співфінансування з місцевого бюджету.

16. Про  надання  дозволу на розроблення землевпорядної документації, Троцькій  Антоніні  Володимирівні, для ведення особистого селянського господарства.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь