Проекти рішень червень 2020 року.

1.Про внесення змін до сільського бюджету  на 2020 рік.

2.Про моніторинг діяльності депутатів сільської ради за 2019 рік

3.Про внесення змін в Положення та склад комітету  забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно – транспортної інфраструктури при   Кам’яномостівській сільській раді.

 

4.Про затвердження регламенту роботи комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно –транспортної інфраструктури при   Кам’яномостівській сільській раді 

 

5.Про затвердження типової форми строкового трудового договору (контракту)

для керівників  закладів загальної середньої освіти  Кам'яномостівської сільської ради

 

6.Про затвердження плану роботи відділу соціального захисту, обслуговування населення, у справах дітей, сім’ї  та молоді Кам’яномостівської сільської ради на II півріччя 2020р.

 

7.Про передачу майна з балансу комунальної власності Кам’яномостівської сільської ради в комунальну власність «Відділу освіти, культури, молоді та спорту» Кам'яномостівської сільської  ради

 

8.Про надання дозволу на списання основних засобів, частина житлового будинку по вул. Космонавтів, 1-б, кв. 5 селище Кам’яний Міст

 

9.Про надання дозволу на списання основних засобів, гараж по вул. Центральна, 1-а,  село Катеринка

 

10.Про проведення звітування депутатів сільської ради за 2019 рік

 

11.Про встановлення ставок податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на територіїї Кам'яномостівської сільської ради

 

12.Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку код згідно КОАТУУ 48254822; 4825482600;4825483200

 

13.Про встановлення на території Кам'яномостівської сільської ради транспортного податку

 

14.Про затвердження ставок єдиного податку на території Кам'яномостівської сільської ради

 

15.Про встановлення ставок акцизного податку з реалізованих суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Кам'яномостівської сільської ради

 

16.Про  надання  дозволу  на розроблення землевпорядної документації ПСП «Колос», 4,64 га.

 

17.Про  надання  дозволу  на розроблення землевпорядної документації ПСП «Колос», 3,47 га.

 

18.Про  надання  дозволу  на розроблення землевпорядної документації ПСП «Колос», 2,0 га.

 

19.Про  надання  дозволу  на розроблення землевпорядної документації ПСП «Колос», 21,78 га.

 

20.Про  надання  дозволу  на розроблення землевпорядної документації ПСП «Колос», 4,23 га.

 

21.Про  затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Бондаренко Оксані Вікторівні, для  ведення ОСГ.

 

22.Про  затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Майстренко Ігорю Григоровичу, для ведення ОСГ

 

23.Про  затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Пасічник Миколі Дмитровичу, для ведення ОСГ

 

24.Про  затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Журавльову Віктору Васильовичу, для ведення ОСГ.

 

25.Про  затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Арсеньєву Юрію Вікторовичу, для ведення ОСГ

 

26.Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості), Скрипник Вікторії Михайлівні та Скрипник  Миколі Анатолійовичу.

 

27.Про  затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Ляховій О.В., для ведення ОСГ

 

28.Про  затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Кошелєву Василю Юхимовичу, для ведення ОСГ

 

29.Про  затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Шишковській Тетяні Миколаївні, для ведення ОСГ.

 

30.Про затвердження « Плану заходів інформаційних технологій на 2020-2022 роки»

 

31.Про  затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Гончарук П.В., для будівництва та обслуговування житлового будинку

 

32.Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Гончарук Д.В. в оренду, для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва.

 

33.Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Доценко Л.І. для будівництва та обслуговування житлового будинку

 

34.Про припинення  права користування  земельною ділянкою, Петіке Л.В., Лящевська Г.Ю.,  Михайлецький  М.С.

 

35.Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, Козицькому Дмитру Дмитровичу, для ведення особистого селянського господарства

 

36.Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Бондаренко Д.А. для ведення ОСГ

 

37.Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Бондаренко Д.А. для будівництва  та обслуговування житлового будинку

 

38.Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, Білоус Ользі Олексіївні, для ведення особистого селянського господарства

 

39.Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, Самофалу Олександру Геннадійовичу, 0,683 га., для ведення ОСГ

 

40.Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, Самофалу Олександру Геннадійовичу, 1,317 га., для ведення ОСГ

 

41.Про надання  дозволу на розроблення землевпорядної документації, Чорному Михайлу Геннадійовичу, для ведення  фермерського  господарства

 

42.Про надання погодження  на виділення  земельної ділянки, Маняку Сергію Петровичу

 

43.Про надання погодження  на виділення  земельної ділянки, Маняк  Ользі Сергіївні

 

44.Про затвердження Технічної  документації із  землеустрою щодо інвентаризації окремої земельної ділянки ПСП ім. Партизанської іскри, для обслуговування  нежитлової  будівлі, бані.

45. Про затвердження проектно-кошторисної  документації по об’єкту будівництва «Реконструкція комерційного вузла обліку газу в Кам’яномостівській ЗОШ І-ІІ ступенів по вул. Шкільна,45 с Кам’яний міст  Первомайського району Миколаївської області»

46. Про проведення  інвентаризації земель комунальної власності Кам’яномостівської сільської ради Первомайського району Миколаївської області.

47. Про затвердження Положення про порядок приватизації (відчуження) комунального майна територіальної громади  Кам’яномостівської  сільської ради (ОТГ) Первомайського району  Миколаївської  області.

48. Про   затвердження Положення  «Про впорядкування  умов оренди  комунального майна на території  Кам’яномостівської сільської ради.

49. Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Кам’яномостівської об’єднаної територіальної громади.  

Проекти рішень  липень 2020 року.

1. Про внесення змін до сільського бюджету   на 2020 рік.        

2. Про внесення змін до  Положення про громадський бюджет Кам’яномостівської  сільської ради на 2018-2021 роки.

3. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, Скачкову Віктору Олександровичу, для ведення особистого селянського господарств 0,10 га.

4. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, Скачкову Віктору Олександровичу, для ведення особистого селянського господарств 0,05 га.

5. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, Власенко Світлані Василівні, для будівництва та обслуговування житлового будинку 0,25 га.

6. Про  затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Гізюку Юрію Юрійовичу, для  ведення ОСГ.

7. Про  затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Поліщук Тетяні Володимирівні, для  ведення ОСГ.

8. Про  затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Колісніченку Сергію Миколайовичу, для  ведення ОСГ.

9. Про  затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Бондар Миколі Миколайовичу, для  ведення ОСГ.

10. Про  затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Волошенко Євгенії Федорівні, для  ведення ОСГ.

11. Про передачу земельної ділянки у власність, Шевченко Наталії  Сергіївни, для будівництва та обслуговування житлового будинку.

12. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, Мовчан  Віктору Васильовичу, для будівництва та обслуговування житлового будинку.

13. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, Ільницькій Лілії В’ячеславівні, для ведення особистого селянського господарства.

14. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, Ільницькій Лілії В’ячеславівні, для   будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

15. Про  затвердження проекту «Придбання комунальної (спеціалізованої) техніки для поводження з  твердими побутовими відходами в  Кам’яномостівській  об’єднаній територіальній громаді Первомайського району Миколаївської області» та співфінансування з місцевого бюджету.

16. Про  надання  дозволу на розроблення землевпорядної документації, Троцькій  Антоніні  Володимирівні, для ведення особистого селянського господарства.

Проекти рішень  серпень 2020 року.

1. Про внесення змін до сільського бюджету на 2020 рік.   

2. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, щодо відведення земельних ділянок в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд передачі електричної енергії Акціонерному  товариству «Миколаївобленерго» в селі Кам’яний  Міст.

3. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, щодо відведення земельних ділянок в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд передачі електричної енергії Акціонерному  товариству «Миколаївобленерго» в селі Катеринка.

4. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, щодо відведення земельних ділянок в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд передачі електричної енергії Акціонерному  товариству «Миколаївобленерго» в  селі  Кримка, Коломіївка.

5. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, ФГ «Король», щодо передачі  в оренду земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

6. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, ФГ «Король», щодо передачі  в оренду земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

7.  Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, ФГ «Король», щодо передачі  в оренду земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва .

8.  Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, ФГ «Король», щодо передачі  в оренду земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

9. Про надання дозволу на розроблення  землевпорядної документації  Королю Миколі Дмитровичу, для ведення особистого селянського господарства.

10. Про надання дозволу на розроблення  землевпорядної документації  Король Людмилі Станіславівні, для ведення особистого селянського господарства.

11. Про надання дозволу на розроблення  землевпорядної документації  Бойчук Сергію Петровичу, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд,  (присадибна ділянка).

12. Про  передачу земельної ділянки у власність, Байдак Володимиру Олександровичу, для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка).

13. Про надання дозволу на розроблення  землевпорядної документації, щодо відведення  земельної ділянки у власність, Терніченко  Юрію Олександровичу, орієнтовною.

14. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, Гевко Інні Леонідівні, для ведення особистого  селянського  господарства.

15. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, Матвеєву Григорію Васильовичу, для ведення особистого  селянського  господарства.

16. Про  надання  дозволу на розроблення землевпорядної документації, Бодюл Катерині Юріївні, для ведення особистого селянського господарства.

17. Про  надання  дозволу на розроблення землевпорядної документації, Соловйову Олександру Леонідовичу, для ведення особистого селянського господарства.

18. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Гречаному Вячеславу Леонідовичу, для ведення особистого селянського господарства.

19. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Костик Раїсі Василівні, для ведення особистого селянського господарства.

20. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Бабушкі Івану Васильовичу, для ведення особистого селянського господарства.

21. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Уманській Любов Вікторівні, для ведення особистого селянського господарства.

22.  Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Пятковській Ользі Анатоліївні, для ведення особистого селянського  господарства.

23. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Ільницькій Лілії Вячеславівні, для ведення особистого селянського  господарства.

24. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Ільницькій Лілії Вячеславівні, для ведення особистого селянського  господарства.

25. Про передачу земельної ділянки у власність, Варфоломею Олександру Костянтиновичу, для ведення особистого селянського господарства.

26. Про передачу земельної ділянки у власність, Федоровій Антоніні Богданівні, для ведення особистого селянського господарства.

27.  Про  надання  дозволу на розроблення землевпорядної документації, Гевко Олександру Олександровичу, для ведення особистого селянського господарства.

28.   Про  надання  дозволу на розроблення землевпорядної документації, Колісніченко Наталії Володимирівні, для ведення особистого селянського господарства.

29. Про  надання  дозволу на розроблення землевпорядної документації, Коломійцю Миколі Володимировичу, для ведення особистого селянського господарства.

30.  Про  надання  дозволу на розроблення землевпорядної документації, Гальчинській Валентині Миколаївні, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

31. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Андрієнко Олександру  Павловичу, Фоміну Андрію Вячеславовичу, Фоміну Володимиру Вячеславовичу для ведення особистого селянського  господарства.

32. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Чорного Михайла Геннадійовича, для ведення фермерського  господарства.

33. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, Остапенко Тетяні Анатоліївні, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

34. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, Колесніченко Миколі Сергійовичу, для ведення особистого селянського господарства.

35. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, Будік Крістіні Ігорівні, для ведення особистого селянського господарства.                         

Проекти рішень   жовтень 2020 року.

1.Про внесення змін до сільського бюджету на 2020 рік.                                                           

2. Про затвердження IT – Програми Кам’яномостівської об’єднаної територіальної громади на 2020 – 2022 роки.

3. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, Копилову Михайлу  Юрійовичу, для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд.

4. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, Островській Дар’ї Миколаївні, для  ведення особистого селянського господарства.

5. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, Ковальчук Ірині  Леонідівні, для ведення  особистого селянського господарства.

6. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, Ковальчуку Миколі Дмитровичу, для ведення особистого селянського господарства.

7. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, Рудому Сергію Вікторовичу, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

8. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, Рудому Сергію Вікторовичу, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для ведення особистого селянського господарства.

9. Про надання дозволу на розроблення  землевпорядної документації  Деревйовій Ользі Йосипівні, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель  та  споруд.

10. Про надання дозволу на розроблення  землевпорядної документації  Міньковській Ользі Петрівні, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

11. Про надання дозволу на розроблення  землевпорядної документації  Яровому  Олександру Миколайовичу, для ведення особистого селянського господарства.

12. Про  передачу земельної ділянки у власність, Грищенко Галині Петрівні, для ведення особистого селянського господарства.

13. Про надання дозволу на розроблення  землевпорядної документації, Дорбалюк Маргариті Петрівні, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

14. Про надання дозволу на розроблення  землевпорядної документації, Дорбалюк Маргариті Петрівні, для ведення особистого селянського господарства.

15. Про  визнання рішення 42 сесії 8 скликання Кам’яномостівської сільської ради від 20.08.2020 року  № 27 таким, що втратило чинність.

16. Про  визнання рішення 42 сесії 8 скликання Кам’яномостівської сільської ради від 20.08.2020 року  № 28 таким, що втратило чинність.

17. Про  визнання рішення 42 сесії 8 скликання Кам’яномостівської сільської ради від 20.08.2020 року  № 29 таким, що втратило чинність.

18. Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки  в натурі на (місцевості), Бондаренко Діні Алимівні, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

19. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в оренду, ФГ «Король» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

20. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Коломієць Любов Федорівні, для ведення особистого селянського господарства.

21. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Матвеєву Григорію Васильовичу, Гевко Інні Леонідівні, Бодюл Катерині Юріївні, для ведення особистого селянського господарства.

22. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Колеснику Олександру Анатолійовичу, для ведення особистого селянського  господарства.

23. Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі на (місцевості) Доценко Людмилі Іванівні, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

24. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Малині Наталії Дмитрівні, для ведення особистого селянського  господарства.

25. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Моісеєнко Надії Юріївні, для ведення особистого селянського  господарства.

26. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Чорному Михайлу Геннадійовичу, для ведення фермерського   господарства.

27. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Ільницькій Лілії  Вячеславівни, для індивідуального садівництва.

28. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Ільницькій Лілії  Вячеславівни, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

29. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Швецю Валерію Семеновичу, для ведення особистого селянського  господарства.

30. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Лосєвій Сімі Хвічаївні, для ведення особистого селянського  господарства.

31. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Усатій Валентині Андріївні, для ведення особистого селянського  господарства.

32. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Заяць Катерині  Кирилівні, для ведення особистого селянського  господарства.

33. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Попик  Любов Миколаївні, для ведення особистого селянського  господарства.

34. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Божку Миколі Леонідовичу, для ведення особистого селянського  господарства.

35. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Кучеренко Дмитру Леонідовичу, для ведення особистого селянського  господарства.

36. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Опацькій Тетяні Володимирівні, для ведення особистого селянського  господарства.

37. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Сукаченко Ользі Анатоліївні, для ведення особистого селянського  господарства.

38. Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі на (місцевості) Леоновій Надії Кирилівні, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

39. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Леоновій Надії Кирилівні, для ведення особистого селянського  господарства.

40. Про затвердження документації землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Ковальову Дмитру Володимировичу, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і  споруд.

41. Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі на (місцевості) Чимирис Ларисі Іванівні, для ведення особистого селянського господарства.

42. Про внесення змін до рішення 38 сесії 8 скликання Кам’яномостівської сільської ради від 08 квітня 2020 року № 43

43. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Бриковець Юрію Миколайовичу, для ведення особистого селянського  господарства.

44. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Паскаленко Світлані Петрівні, для ведення особистого селянського  господарства.

45. Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі на (місцевості) Фаріоновій Ользі Петрівні, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і  споруд.

46. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Цуркану Ігорю Валерійовичу, для ведення особистого селянського  господарства.

47. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Опацькому Володимиру Миколайовичу, для ведення особистого селянського  господарства.

48. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Скачкову Віктору Олександровичу, для ведення особистого селянського  господарства.

Проекти рішень грудень 2020 року.

1. Про затвердження програми  соціально-економічного розвитку  Кам᾽яномостівської сільської ради на 2021-2025 роки.

2. Про затвердження сільської Програми соціального захисту людей похилого віку та осіб з обмеженими фізичними  можливостями та осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи   на 2021 - 2025 роки ”Турбота”.

3. Про затвердження Програми «Розвитку автомобільних доріг» на   території Кам’яномостівської сільської ради  на 2021 - 2025  роки.

4. Про затвердження Програми «Цивільний захист» на   території Кам’яномостівської сільської ради   на 2021 - 2025 роки.

5. Про затвердження сільської Програми «Патріотичне виховання» на території Кам’яномостівської сільської громади  на 2021 - 2025  роки.

6. Про затвердження Програми «Свята та будні  Кам’яномостівської сільської ради  на 2021 - 2025  роки.

7. Про затвердження  Програми «Про надання одноразової допомоги дітям – сиротам і дітям, позбавлених батьківського піклування, яким у 2021 – 2025 роках виповнюється 18 років » на   території Кам’яномостівської сільської ради. 

8. Про затвердження Програми  «Шкільний автобус» на 2021-2025 роки та порядок використання шкільного автобуса.

9. Про затвердження  програми  розвитку охорони здоров’я  Кам'яномостівської   сільської  ради на 2021-2025  роки.

10. Про затвердження Програми «Пожежна безпека» на території Кам’яномостівської сільської ради на 2021-2025 роки.

11. Про сільський бюджет Кам’яномостівської  сільської  ради   на 2021 рік.

12. Про внесення змін до сільського бюджету  на 2020 рік.

13. Про  план  діяльності  Кам’яномостівської сільської ради  з  підготовки  проектів  регуляторних актів на 2021 рік.

14. Про передачу земельної ділянки у власність Коротун Сергію Сергійовичу, для обслуговування житлового  будинку господарських будівель та споруд.

15. Про визнання таким, що втратило чинність рішення 40 сесії VIII скликання Кам’яномостівської  сільської ради від 24 червня 2020 року № 21, Бондаренко Оксана Вікторівна.

16. Про передачу земельної ділянки у власність Бондаренко Андрію  Сергійовичу, для  ведення особистого селянського господарства.

17. Про визнання таким, що втратило чинність рішення 37 сесії VIII скликання Кам’яномостівської  сільської ради від 05  березня 2020 року № 31, Шолупини Михайла Михайловича.

18. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Троцькій Антоніні Володимирівні, для ведення особистого селянського господарства.

19. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Розумняк Сергію Сергійовичу, для ведення особистого селянського господарства.

20. Про затвердження  Технічної  документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі на (місцевості), Яворського Миколи Миколайовича, для обслуговування житлового  будинку господарських будівель та споруд.

21. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки у власність Цуркан  Ігорю  Валерійовичу, для ведення особистого селянського господарства.

22. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки у власність Матвеєву Г.В., Гевко І.Л., Бодюл К.Ю., для ведення особистого селянського господарства.

23. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки у власність Ющенко Руслану Володимировичу, для ведення особистого селянського господарства.

24. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки у власність Остапенко Андрію Володимировичу, для ведення особистого селянського господарства.

25. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки у власність Міньковського Івана Олександровича, для ведення особистого селянського господарства.

26. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки у власність Балика Дмитра Степановича, для ведення особистого селянського господарства.

27. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки у власність Кравченко Михайлу Леонідовичу, для ведення особистого селянського господарства.

28. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки у власність Кравченко Анні Сергіївні, для ведення особистого селянського господарства.

29. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки у власність Нечет Ніні Олексіївні, для ведення особистого селянського господарства.

30. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки у власність Волошенко Олександру Олександровичу, для обслуговування житлового  будинку господарських будівель та споруд.

31. Про передачу земельної ділянки в оренду  Холоду Петру Володимировичу, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

32. Про внесення змін до рішення 39 сесії VIII скликання Кам’яномостівської  сільської ради від 15 травня 2020 року № 14, Богачуку Сергію Олексійовичу.

33. Про затвердження Програми „Безбар’єрна  Первомайщина”  на період 2021 -  2025 років.