Проекти рішень  січень 2021 року.

1. Звіт сільського голови, про роботу  виконавчого  комітету по виконанню делегованих повноважень.

2. Про перерахування залишків коштів сільських рад, що приєдналися до Кам’яномостівської сільської ради.

3. Про затвердження порядку компенсації витрат автомобільним перевізникам за перевезення учасників бойових дій пасажирським транспортом загального користування на території Кам’яномостівської сільської ради.

4. Про затвердження проміжного звіту з виконання у 2020 році Плану удосконалення надання послуги вуличного освітлення Кам’яномостівської об’єднаної територіальної громади на 2019-2022 роки.

5. Про затвердження ПОЛОЖЕННЯ про порядок та умови надання платних соціальних послуг підрозділами комунального закладу «Територіальний  центр  соціального обслуговування (надання  соціальних послуг) Кам`яномостівської  сільської ради Первомайського району Миколаївської області»

6. Про прийняття в комунальну власніть земельної ділянки.

7. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки Бондаренко Діні Алимівні, для  ведення ОСГ.

8. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки Артеменко Світлані Анатоліївні, для  ведення ОСГ.

9Про затвердження  Технічної  документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі на (місцевості), Артеменко Таїсії Анатоліївні 12 та Артеменко Світлані Анатоліївні, для будівництва та обслуговування житлового  будинку господарських будівель та споруд.

10. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки Матвеєвій Олені Миколаївні, для  ведення ОСГ.

11. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки Скалію Олександру Михайловичу, для  ведення ОСГ.

12.Про затвердження  Технічної  документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі на (місцевості), Сальніченко Надії Миколаївні, для  будівництва та обслуговування житлового  будинку господарських будівель та споруд.

13.  Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки Приходько Дмитра Володимировича, для  ведення ОСГ.

14.Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки Лернатович Сергію Володимировичу, для   будівництва та обслуговування житлового  будинку господарських будівель та споруд.

15.  Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки Лернатович Сергію Володимировичу, для   індивідуального садівництва.

16. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки Лернатович Анні Іванівні, для   індивідуального садівництва.

17. Про передачу земельної ділянки в оренду Солтановському Віктору Анатолійовичу, для  будівництва та обслуговування інших  будівель громадської забудови.

18. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки Ковальчуку Миколі Дмитровичу, для   ведення ОСГ.

19. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки Ковальчук Ірині Леонідівні, для   ведення ОСГ.

20. Про затвердження документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки, Бойчук Сергію Петровичу, для будівництва та обслуговування житлового  будинку господарських будівель та споруд.

21. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки Кулачинській Тетяні Вікторівні, для   ведення ОСГ.

22. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки Біднарику Миколі Миколайовичу, для   ведення ОСГ.

23. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки Овчарову Олександру Володимировичу, для   ведення ОСГ.

24. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки Ховеняк Віктору Васильовичу, для   ведення ОСГ.

25. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки Полозу Леоніду Ігоровичу, для   ведення ОСГ.

26. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки Дерещук Олегу Миколайовичу, для   ведення ОСГ.

27. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки Пасечнику Григорію Станіславовичу, для   ведення ОСГ.

28. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки Кірки Агрипині Андріївні, для   ведення ОСГ.

29. Про затвердження проектів землеустрою та передача в оренду земельних ділянок  АТ «Миколаївобленерго»

30. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Данко Світлані Кузмінічни, для ведення ОСГ.

31. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Кирилюку Анатолію Федоровичу, для ведення ОСГ.

32. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Кульчицькому Василю Володимировичу в оренду  для ведення ОСГ.

33. Про передачу земельної ділянки у власність Казак Антоніні Миколаївні, для ведення ОСГ.

34. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Кулачинській Ірині Олександрівні  для ведення ОСГ.

35. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Кушніру Валерію Володимировичу  для будівництва та обслуговування житлового  будинку господарських будівель та споруд.

36. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Жусєву Володимиру Васильовичу  для ведення ОСГ.

Проекти рішень лютий 2021 року.

1. Про внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік.

2. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету  Кам’яномостівської  сільської  ради за 2020 рік.

3. Про створення Служби у справах дітей Кам’яномостівської  сільської  ради.

4. Про внесення змін до штатного розпису Кам’яномостівської  сільської ради.

5. Про  впорядкування  штатних  одиниць  закладів загальної  середньої  освіти.

6. Про внесення змін до  статуту  КЗ «Кам’яномостівської публічної бібліотеки» Кам’яномостівської сільської ради Первомайського району Миколаївської області.

7. Про внесення змін до рішення Кам’яномостівської сільської ради № 12 від 03 лютого 2021 року «Про внесення змін до статутного капіталу КП «ПРЦПМСД» Кам’яномостівської сільської ради та викладення статуту КП «ПРЦПМСД» Кам’яномостівської сільської ради (код ЄДРПОУ 38037938) у новій редакції».

8. Про затвердження Програми «Увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил, жертв воєн та політичних репресій» при Кам’яномостівській сільській раді на 2021-2023 роки.

9. Про  безоплатне прийняття з індивідуального майна зі спільної власності  територіальних громад сіл, селищ  Миколаївської області у комунальну власність Кам’яномостівської  сільської ради.

10. Про ліквідацію дошкільного навчального закладу «Колобок» села Степове Первомайського району Миколаївської області

11. Про передачу земельної ділянки у власність Бондар Марії Іванівні, для ведення особистого селянського господарства.

12. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Клімовій Людмилі Федорівні, для ведення індивідуального садівництва.

13. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Панібратенко Світлані Леонідівні, для ведення особистого селянського господарства.

14. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Шкурченко Олені Володимирівні, для ведення особистого селянського господарства.

15. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Гогінашвілі Лейлі Михайлівні, для ведення особистого селянського господарства.

16. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Холоду Ігорю Петровичу, для ведення особистого селянського господарства.

17. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Крижановському Володимиру Зіновійовичу, для будівництва та обслуговування житлового будинку  господарських  будівель і споруд.

18. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Крижановському Володимиру Зіновійовичу, для ведення особистого селянського господарства.

19. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Габову Сергію Сергійовичу, для ведення особистого селянського господарства.

20. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Буруян Валерику Миколайовичу, для ведення особистого селянського господарства.

21. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Бойчук Людмилі Федорівні, для ведення особистого селянського господарства.

22. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Гевко Олександру Олександровичу, для ведення особистого селянського господарства.

23. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Гутенко Людмилі Вікторівні, для ведення особистого селянського господарства.

24. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Дегтяренко Наталії Олексіївні, для ведення особистого селянського господарства.

25. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Дороніній Оксані Сергіївні, для ведення особистого селянського господарства.

26. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Кітаєвій Оксані Митхайлівні, для ведення особистого селянського господарства.

27. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Колесніченко Наталії Володимирівні, для ведення особистого селянського господарства.

28. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Коломійцю Миколі Володимировичу, для ведення особистого селянського господарства.

29. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Король Наталії Ігорівни, для ведення особистого селянського господарства.

30. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Королю Олександру Олександровичу, для ведення особистого селянського господарства.

31. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Кузмінській Оксані Петрівні, для ведення особистого селянського господарства.

32. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Павленко Миколі Івановичу, для ведення особистого селянського господарства.

33. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Рудковській Людмилі Миколаївні, для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд.

34. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Шишковському Миколі Васильовичу, для ведення особистого селянського господарства.

35. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Сівкову Олександру Миколайовичу, для ведення особистого селянського господарства.

36. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Кучмій Наталії Петрівні, для ведення особистого селянського господарства.

37. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки Скалію Олександру Михайловичу, для   ведення ОСГ.

38. Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на (місцевості) Дорбалюк Маргариті Петрівні, для будівництва та обслуговування житлового  будинку, господарських будівель та споруд.

39. Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на (місцевості) Дорбалюк Маргариті Петрівні, для ведення особистого селянського господарства.

40. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки у власність Балику Степану Степановичу, для   ведення ОСГ.

41. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки у власність Муляру Миколі Терентійовичу, для   ведення ОСГ.

42. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки у власність Нагальнюку Віктору Сергійовичу, для   ведення ОСГ.

43. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки у власність Нагальнюку Євгену Вікторовичу, для   ведення ОСГ.

44. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки у власність Нагальнюк Валентині Петрівні, для   ведення ОСГ.

45. Про передачу земельної ділянки в оренду Біднарику Анатолію Миколайовичу, 1,3 га., для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

46. Про передачу земельної ділянки в оренду Біднарику Анатолію Миколайовичу, 2,6 га., для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

47. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки у власність Сапелкіну Михайлу Григоровичу,  для  ведення  індивідуального садівництва.

48. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки у власність Балик Валентині Михайлівні, для  ведення  індивідуального садівництва.

49. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки у власність Тітаренко Віктору Олексійовичу,  для   ведення ОСГ.

50. Про затвердження  детального плану території с. Кумарі оточений вул. Центральна з трьох сторін та вул. Озерна. 

51. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки у власність Троцькій Антоніні Володимирівні,  для   ведення ОСГ.

Проекти рішень квітень 2021 року.

1Про прийняття майна спільної власності  територіальних громад сіл, селищ Первомайського  району за адресою с. Катеринка, вул..Набережна,1-б у комунальну власність Кам’яномостівської сільської ради».

2.Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Релігійній громаді Парафії на ім’я Святої Великомучениці Єкатерини Вознесенської єпархії Української Православної церкви с. Катеринка площею 0,25 га.,   для будівництва та обслуговування  житлового будинку.

3. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації щодо поділу земельної ділянки комунальної власності  з  постійного користування Кумарівської ЗОШ 1-3 ступенів площею 2,8837 га., для будівництва та обслуговування закладів освіти.

4. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Березі Поліні Сергіївні орієнтовною площею в розмірі земельної частки (пай) для ведення фермерського господарства.

5. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Вареникову Валентину Анатолійовичу орієнтовною площею в розмірі земельної частки (пай) для ведення фермерського господарства.

6. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Лісовець Марині Сергіївні орієнтовною площею в розмірі земельної частки (пай) для ведення фермерського господарства.

7. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Лісовець Наталії Олександрівні орієнтовною площею в розмірі земельної частки (пай) для ведення фермерського господарства.

8. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Лісовець  Олені Никифорівні орієнтовною площею в розмірі земельної частки (пай) для ведення фермерського господарства.

9. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Лісовцю  Сергію Володимировичу орієнтовною площею в розмірі земельної частки (пай) для ведення фермерського господарства.

10. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Федченко Миколі Карповичу орієнтовною площею в розмірі земельної частки (пай) для ведення фермерського господарства.

11. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Федченко Валентині Петрівні орієнтовною площею в розмірі земельної частки (пай) для ведення фермерського господарства.

12. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Коробаню Володимиру Пилиповичу орієнтовною площею в розмірі земельної частки (пай) для ведення фермерського господарства.

13. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Коробаню Володимиру Пилиповичу, орієнтовною площею 2,0 га., для ведення особистого селянського господарства.

14. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Коробань Клавдії Петрівні, орієнтовною площею 2,0 га., для ведення особистого селянського господарства.

15. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Жусєву Володимиру Васильовичу, орієнтовною площею 2,0 га., для ведення особистого селянського господарства.

16. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Перевознюк Ірині Миколаївні, орієнтовною площею 2,0 га., для ведення особистого селянського господарства.

17. Про передачу земельної ділянки у власність Кумарянському Валерію Івановичу  площею 0,9800 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

18. Про передачу земельної ділянки у власність Олексюк Валентину Івановичу  площею 1,0000 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

19. Про передачу земельної ділянки у власність Колісніченко Тетяні Гаврилівні  площею 0,9800 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

20. Про передачу земельної ділянки у власність Кириченку Олександру Олексійовичу  площею 0,9900 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

21. Про передачу земельної ділянки у власність Зубаренко Вірі Володимирівні  площею 0,5000 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

22. Про передачу земельної ділянки у власність Зубаренко Володимиру Вячеславовичу  площею 1,0000 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

23. Про передачу земельної ділянки у власність Зайлі Юрію Володимировичу  площею 0,4000 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

24. Про передачу земельної ділянки у власність Вовкотруб Людмилі Іванівні  площею 0,9800 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

25. Про передачу земельної ділянки у власність Бурі Тетяні Миколаївні  площею 0,9800 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

26. Про передачу земельної ділянки у власність Бурі Олександрі Дмитрівні  площею 0,9800 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

27. Про передачу земельної ділянки у власність Бачинському Андрію Анатолійовичу  площею 0,9800 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

28. Про передачу земельної ділянки у власність Албеско Ганні Миколаївні  площею 0,7000 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

29. Про передачу земельної ділянки у власність Бартко Григорію Миколайовичу площею 0,9800 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

30. Про передачу земельної ділянки у власність Чорнобородюк Світлані Миколаївні  площею 1,0000 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

31. Про передачу земельної ділянки у власність Яременко Тетяні Іванівні  площею 1,0000 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

32. Про передачу земельної ділянки у власність Чабану Михайлу Гнатовичу  площею 1,0000 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

33. Про передачу земельної ділянки у власність Подолян Олені Яківні  площею 1,0000 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

34. Про передачу земельної ділянки у власність Бабич Наталії Анатоліївні  площею 0,9800 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

35. Про передачу земельної ділянки у власність Бабичу Василю Миколайовичу  площею 0,9500 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

36. Про передачу земельної ділянки у власність Поштовнюк Ользі Олексіївні  площею 1,0000 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

37. Про передачу земельної ділянки у власність Доценку Миколі Антоновичу площею 0,5000 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

38. Про передачу земельної ділянки у власність Албеско Валерію Володимировичу  площею 0,6000 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

39. Про передачу земельної ділянки у власність Годорожі Світлані Володимирівні  площею 0,5000 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

40. Про передачу земельної ділянки у власність Букреєву Сергію Олександровичу  площею 0,9800 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

41. Про передачу земельної ділянки у власність Ковальчук  Людмилі  Вікторівні площею 1,0000 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

42. Про передачу земельної ділянки у власність Кашу Зіновії Юхимівні  площею 0,9900 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

43. Про передачу земельної ділянки у власність Бондарю Олегу Олександровичу площею 0,9800 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

44. Про передачу земельної ділянки у власність Колісніченко Галині Іванівні  площею 0,9900 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

45. Про передачу земельної ділянки у власність Голобородько Артему Сергійовичу  площею 0,9800 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

46. Про передачу земельної ділянки у власність Павловській Наталії Олександрівні  площею 1,0000 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

47. Про передачу земельної ділянки у власність Поштовнюк Майї Іванівні  площею 0,9800 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

48. Про передачу земельної ділянки у власність Кравцовій Валентині Олександрівні  площею 1,4900 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

49. Про передачу земельної ділянки у власність Пірязевій Тетяні Миколаївні площею 1,6000 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

50. Про передачу земельної ділянки у власність Пернику Миколі Григоровичу  площею 0,9500 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

51. Про передачу земельної ділянки у власність Катана Марії Юхимівні  площею 0,9900 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

52. Про передачу земельної ділянки у власність  Руденко Дмитру Леонідовичу площею 0,9117 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

53. Про передачу земельної ділянки у власність  Куртію Миколі Миколайовичу  площею 0,9117 га., для ведення особистого  селянського  господарства.

54. Про передачу земельної ділянки в оренду Біднарику Анатолію Миколайовичу, 0,25 га., для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

55. Про припинення права користування земельною ділянкою Триколенко Володимира Борисовича площею 0,25 га., для будівництва та обслуговування  житлового будинку.

56. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки у власність Богачуку Сергію Олексійовичу,  площею 1,2500 га., для   ведення ОСГ.

57. Про затвердження  Проектів  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки у власність Данко Світлані кузмінічні,  площею 1,2000 га., та 0,8000 га., для   ведення ОСГ.

58. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки у комунальну власність Кам’яномостівської сільської ради,  площею 4,0179 га., для  розміщення  громадських пасовищ. 

59. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки у комунальну власність Кам’яномостівської сільської ради,  площею 14,8820 га., для розміщення  громадських пасовищ.

60. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки у комунальну власність Кам’яномостівської сільської ради,  площею 14,4133 га., для розміщення  громадських пасовищ.

61. Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на (місцевості) Ганіву Миколі Івановичу, для будівництва та обслуговування житлового  будинку, господарських будівель та споруд.

62. Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на (місцевості) Кулачинському Володимиру Олександровичу, площею 1,0000 га., для ведення особистого селянського господарства.

63. Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на (місцевості) Остапенко галині Юріївні,  площею 0,2500 га., для будівництва та обслуговування житлового  будинку, господарських будівель та споруд.

64. Про затвердження Проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  у власність Андрушкову Вячеславу  Анатолійовичу площею 2,0000 га., для ведення особистого селянського господарства.

65. Про затвердження  Проектів  землеустрою та передача в оренду  земельних  ділянок АТ «Миколаївобленерго», для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель та споруд передачі електричної та теплової енергії.