A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кам’яномостівська сільська рада об’єднана територіальна громада
Миколаївська область, Первомайський район

Проекти рішень 2021 року

Проекти рішень  січень 2021 року.

1. Звіт сільського голови, про роботу  виконавчого  комітету по виконанню делегованих повноважень.

2. Про перерахування залишків коштів сільських рад, що приєдналися до Кам’яномостівської сільської ради.

3. Про затвердження порядку компенсації витрат автомобільним перевізникам за перевезення учасників бойових дій пасажирським транспортом загального користування на території Кам’яномостівської сільської ради.

4. Про затвердження проміжного звіту з виконання у 2020 році Плану удосконалення надання послуги вуличного освітлення Кам’яномостівської об’єднаної територіальної громади на 2019-2022 роки.

5. Про затвердження ПОЛОЖЕННЯ про порядок та умови надання платних соціальних послуг підрозділами комунального закладу «Територіальний  центр  соціального обслуговування (надання  соціальних послуг) Кам`яномостівської  сільської ради Первомайського району Миколаївської області»

6. Про прийняття в комунальну власніть земельної ділянки.

7. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки Бондаренко Діні Алимівні, для  ведення ОСГ.

8. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки Артеменко Світлані Анатоліївні, для  ведення ОСГ.

9Про затвердження  Технічної  документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі на (місцевості), Артеменко Таїсії Анатоліївні 12 та Артеменко Світлані Анатоліївні, для будівництва та обслуговування житлового  будинку господарських будівель та споруд.

10. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки Матвеєвій Олені Миколаївні, для  ведення ОСГ.

11. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки Скалію Олександру Михайловичу, для  ведення ОСГ.

12.Про затвердження  Технічної  документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі на (місцевості), Сальніченко Надії Миколаївні, для  будівництва та обслуговування житлового  будинку господарських будівель та споруд.

13.  Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки Приходько Дмитра Володимировича, для  ведення ОСГ.

14.Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки Лернатович Сергію Володимировичу, для   будівництва та обслуговування житлового  будинку господарських будівель та споруд.

15.  Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки Лернатович Сергію Володимировичу, для   індивідуального садівництва.

16. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки Лернатович Анні Іванівні, для   індивідуального садівництва.

17. Про передачу земельної ділянки в оренду Солтановському Віктору Анатолійовичу, для  будівництва та обслуговування інших  будівель громадської забудови.

18. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки Ковальчуку Миколі Дмитровичу, для   ведення ОСГ.

19. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки Ковальчук Ірині Леонідівні, для   ведення ОСГ.

20. Про затвердження документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки, Бойчук Сергію Петровичу, для будівництва та обслуговування житлового  будинку господарських будівель та споруд.

21. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки Кулачинській Тетяні Вікторівні, для   ведення ОСГ.

22. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки Біднарику Миколі Миколайовичу, для   ведення ОСГ.

23. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки Овчарову Олександру Володимировичу, для   ведення ОСГ.

24. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки Ховеняк Віктору Васильовичу, для   ведення ОСГ.

25. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки Полозу Леоніду Ігоровичу, для   ведення ОСГ.

26. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки Дерещук Олегу Миколайовичу, для   ведення ОСГ.

27. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки Пасечнику Григорію Станіславовичу, для   ведення ОСГ.

28. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки Кірки Агрипині Андріївні, для   ведення ОСГ.

29. Про затвердження проектів землеустрою та передача в оренду земельних ділянок  АТ «Миколаївобленерго»

30. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Данко Світлані Кузмінічни, для ведення ОСГ.

31. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Кирилюку Анатолію Федоровичу, для ведення ОСГ.

32. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Кульчицькому Василю Володимировичу в оренду  для ведення ОСГ.

33. Про передачу земельної ділянки у власність Казак Антоніні Миколаївні, для ведення ОСГ.

34. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Кулачинській Ірині Олександрівні  для ведення ОСГ.

35. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Кушніру Валерію Володимировичу  для будівництва та обслуговування житлового  будинку господарських будівель та споруд.

36. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації  Жусєву Володимиру Васильовичу  для ведення ОСГ.

Проекти рішень лютий 2021 року.

1. Про внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік.

2. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету  Кам’яномостівської  сільської  ради за 2020 рік.

3. Про створення Служби у справах дітей Кам’яномостівської  сільської  ради.

4. Про внесення змін до штатного розпису Кам’яномостівської  сільської ради.

5. Про  впорядкування  штатних  одиниць  закладів загальної  середньої  освіти.

6. Про внесення змін до  статуту  КЗ «Кам’яномостівської публічної бібліотеки» Кам’яномостівської сільської ради Первомайського району Миколаївської області.

7. Про внесення змін до рішення Кам’яномостівської сільської ради № 12 від 03 лютого 2021 року «Про внесення змін до статутного капіталу КП «ПРЦПМСД» Кам’яномостівської сільської ради та викладення статуту КП «ПРЦПМСД» Кам’яномостівської сільської ради (код ЄДРПОУ 38037938) у новій редакції».

8. Про затвердження Програми «Увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил, жертв воєн та політичних репресій» при Кам’яномостівській сільській раді на 2021-2023 роки.

9. Про  безоплатне прийняття з індивідуального майна зі спільної власності  територіальних громад сіл, селищ  Миколаївської області у комунальну власність Кам’яномостівської  сільської ради.

10. Про ліквідацію дошкільного навчального закладу «Колобок» села Степове Первомайського району Миколаївської області

11. Про передачу земельної ділянки у власність Бондар Марії Іванівні, для ведення особистого селянського господарства.

12. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Клімовій Людмилі Федорівні, для ведення індивідуального садівництва.

13. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Панібратенко Світлані Леонідівні, для ведення особистого селянського господарства.

14. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Шкурченко Олені Володимирівні, для ведення особистого селянського господарства.

15. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Гогінашвілі Лейлі Михайлівні, для ведення особистого селянського господарства.

16. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Холоду Ігорю Петровичу, для ведення особистого селянського господарства.

17. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Крижановському Володимиру Зіновійовичу, для будівництва та обслуговування житлового будинку  господарських  будівель і споруд.

18. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Крижановському Володимиру Зіновійовичу, для ведення особистого селянського господарства.

19. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Габову Сергію Сергійовичу, для ведення особистого селянського господарства.

20. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Буруян Валерику Миколайовичу, для ведення особистого селянського господарства.

21. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Бойчук Людмилі Федорівні, для ведення особистого селянського господарства.

22. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Гевко Олександру Олександровичу, для ведення особистого селянського господарства.

23. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Гутенко Людмилі Вікторівні, для ведення особистого селянського господарства.

24. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Дегтяренко Наталії Олексіївні, для ведення особистого селянського господарства.

25. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Дороніній Оксані Сергіївні, для ведення особистого селянського господарства.

26. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Кітаєвій Оксані Митхайлівні, для ведення особистого селянського господарства.

27. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Колесніченко Наталії Володимирівні, для ведення особистого селянського господарства.

28. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Коломійцю Миколі Володимировичу, для ведення особистого селянського господарства.

29. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Король Наталії Ігорівни, для ведення особистого селянського господарства.

30. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Королю Олександру Олександровичу, для ведення особистого селянського господарства.

31. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Кузмінській Оксані Петрівні, для ведення особистого селянського господарства.

32. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Павленко Миколі Івановичу, для ведення особистого селянського господарства.

33. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Рудковській Людмилі Миколаївні, для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд.

34. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Шишковському Миколі Васильовичу, для ведення особистого селянського господарства.

35. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Сівкову Олександру Миколайовичу, для ведення особистого селянського господарства.

36. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Кучмій Наталії Петрівні, для ведення особистого селянського господарства.

37. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки Скалію Олександру Михайловичу, для   ведення ОСГ.

38. Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на (місцевості) Дорбалюк Маргариті Петрівні, для будівництва та обслуговування житлового  будинку, господарських будівель та споруд.

39. Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на (місцевості) Дорбалюк Маргариті Петрівні, для ведення особистого селянського господарства.

40. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки у власність Балику Степану Степановичу, для   ведення ОСГ.

41. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки у власність Муляру Миколі Терентійовичу, для   ведення ОСГ.

42. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки у власність Нагальнюку Віктору Сергійовичу, для   ведення ОСГ.

43. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки у власність Нагальнюку Євгену Вікторовичу, для   ведення ОСГ.

44. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки у власність Нагальнюк Валентині Петрівні, для   ведення ОСГ.

45. Про передачу земельної ділянки в оренду Біднарику Анатолію Миколайовичу, 1,3 га., для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

46. Про передачу земельної ділянки в оренду Біднарику Анатолію Миколайовичу, 2,6 га., для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

47. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки у власність Сапелкіну Михайлу Григоровичу,  для  ведення  індивідуального садівництва.

48. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки у власність Балик Валентині Михайлівні, для  ведення  індивідуального садівництва.

49. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки у власність Тітаренко Віктору Олексійовичу,  для   ведення ОСГ.

50. Про затвердження  детального плану території с. Кумарі оточений вул. Центральна з трьох сторін та вул. Озерна. 

51. Про затвердження  Проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки у власність Троцькій Антоніні Володимирівні,  для   ведення ОСГ.

 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь