Проекти рішень лютий 2022 року.

1. Про затвердження Програми розвитку та збереження зелених насаджень населених пунктів Кам’яномостівської сільської ради (ТГ) на 2022-2024 роки.

2. Про прийняття на баланс Кам’яномостівської сільської ради майна комунальної власності

3. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Ільченко Є.П., для ведення особистого селянського господарства,  0,7100 га.

4. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Кель О.П., для ведення особистого селянського господарства,  площею 2,0  га.

5. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Ратковській А.О., для ведення особистого селянського господарства,  площею 2,0  га.

6. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації Шелякіну М.Ф., для ведення особистого селянського господарства,  площею 1,4668 га.

7. Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Куртій Н.М.,  для ведення особистого селянського господарства, площею 0,6500 га.

8. Про затвердження  Технічної  документації   із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Губко Миколі Івановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площею 0,2342 га.

9. Про затвердження  Технічної документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дарієнку Миколі Олексійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), 0,2500 га.

10. Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність гр. Дарієнку Миколі Олексійовичу для ведення особистого селянського господарства, площею 0,3197 га.

Проекти рішень квітень 2022 року.

1. Про внесення змін до  сільського бюджету  на 2022 рік.

2. Про зміни в структурі КП «ПРЦПМСД»  Кам’яномостівської сільської ради та внесення змін до статуту КП «ПРЦПМСД»  Кам’яномостівської сільської ради (код ЄДРПОУ 38037938)  і викладення його у новій редакції.