Рішення виконавчого комітету від 26 липня 2023 року.

1. Про  уточнення  поштової адреси об’єктів Степківського ліцею та земельної ділянки.

2. Про надання компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених  осіб.

3.Про повернення малолітньої дитини Гринько Каріни Олександрівни 09.06.2021 р.н., в сім’ю матері Гринько Оксани Володимирівни.

4. Про повернення малолітніх  дітей Горбачова  Артура  Андрійовича 02.06.2011 р.н.; Горбачову  Крістіну  Андріївну 02.10.2012 р.н.;  Горбачова Івана Андрійовича 09.10.2014 р. н.;  Горбачову Софію Олегівну 25.03.2018 р.н., в сім’ю матері Горбачової Юлії Михайлівни.

5.Про надання матеріальної допомоги жительці  села  Кримка,  Кучеренко Ірині Дмитрівні.       

6. Про надання матеріальної допомоги жительці  села  Кримка,  Гальчинській Тетяні Миколаївні.

7. Про надання матеріальної допомоги жительці  села  Кримка,  Шабельніковій Аллі Петрівні.

8. Про надання матеріальної допомоги жителю  села  Кримка,  Касьяненко  Олегу Пилиповичу.

Рішення виконавчого комітету від  08  серпня  2023 року.

1. Про  внесення змін до сільського бюджету Кам’яномостівської сільської ради на 2023 рік

2. Про затвердження заходів з охорони об’єктів збирання, зберігання та переробки врожаю від пожеж на 2023 рік.

3. Про охорону життя людей на водних об’єктах Кам’яномостівської  сільської ради.

4. Про  створення  розрахунково-аналітичної  групи Кам’яномостівської сільської ради.

5. Про  створення поста радіаційного та хімічного спостереження Кам’яномостівської  сільської ради.

6. Про затвердження « Порядку  залучення сил і засобів та порядку  взаємодії органів  виконавчої влади з відповідними  підприємствами, установами та організаціями на  території Кам’яномостівської сільської ради на   2023-2024 роки». 

7. Про затвердження плану заходів цивільного захисту населення в Кам’яномостівській сільській раді  на 2023 рік.

8. Про  затвердження Плану  цивільного захисту  Кам’яномостівської  сільської  ради на особливий період.

9. Про  порядок створення, зберігання  та використання матеріального резерву Кам’яномостівської сільської ради для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

10. Про затвердження Плану заходів щодо покращення стану утримання фонду захисних споруд цивільного захисту Кам’яномостівської сільської ради.

11. Про роботу підприємств, установ та організацій, соціальних закладів, об’єктів  торгівлі та послуг  під час повітряної тривоги на території  Кам’яномостівської сільської ради.

12. Про забезпечення протипожежної безпеки на території населених пунктів  Кам’яномостівської сільської   ради.

13. Про створення Штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Кам’яномостівської сільської ради.

14. Про встановлення дорожніх  знаків в селі  Кам’яний Міст.

15. Про встановлення дорожніх  знаків в селі  Зоряне.

16. Про надання матеріальної допомоги Болгарину Григорію Андрійовичу.

17. Про надання матеріальної допомоги Лісовець Володимиру Володимировичу.

Рішення  виконавчого  комітету  від  25  серпня  2023 року.

1. Про взяття на облік найпростіших  укриттів в закладах середньої та  дошкільної освіти Кам’яномостівської сільської ради на період військового стану.

2.Про  надання  компенсації  витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб.

3. Про затвердження рішення опікунської  ради  про  доцільність  призначення опікуном  Вайсман  Ірину Анатоліївну  над  повнолітньою  особою  Біловоловою Оленою  Павлівною.

4. Про визначення відповідальних за видачу, облік та погашення Свідоцтва про право власності на майновий  пай члена коллективного сільськогосподарського підприємства  (майновий сертифікат) на території  Кам’яномостівської сільської  ради .

5. Про анулювання попередніх свідоцтв про право власності на майновий пай  та видачу нового свідоцтва про право власності на майновий пай 525963 грн.

6. Про виділення коштів, з бюджету сільської ради на поховання  жителя  села  Катеринка, Приходько Андрія Анатолійовича.

7. Про надання матеріальної допомоги Любцовій Любов Мефодіївні, жительці села Степківка.

8. Про надання матеріальної допомоги Панасюк Володимиру Анатолійовичу, жителю села Кам’яний Міст.

9. Про  надання погодження на вирубку дерев в селі Катеринка по вул. Яблуневій.

10. Про утворення Ради  з питань внутрішньо переміщених осіб при Кам’яномостівській сільській раді.

11. Про  виключення з інвентарного обліку житлового будинку за адресою: провул. Травневий (Горького) буд. 1, село Катеринка  Первомайського району Миколаївської області.

12. Про  виключення з інвентарного обліку житлового будинку за адресою: провул. Травневий (Горького) буд. 2, село Катеринка  Первомайського району Миколаївської області.

13. Про  виключення з інвентарного обліку житлового будинку за адресою: провул. Травневий (Горького) буд. 3, село Катеринка  Первомайського району Миколаївської області.

14. Про створення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Рішення виконавчого комітету від 7  вересня  2023 року.

1. Про внесення змін до сільського бюджету Кам’яномостівської сільської ради на 2023 рік.

2. Про  надання  погодження на вирубку дерев та чагарників, які виросли на березі річки Кодима.

3. Про  виділення коштів, з бюджету сільської ради на поховання жителя села Полтавка, Кулябко Василя Івановича.

4. Про надання матеріальної допомоги Зятковській Олені Анатоліївні, жительці села Кримка.

5. Про надання матеріальної допомоги Доценко віктору Антоновичу, жителю села  Полтавка.

6. Про надання матеріальної допомоги Шевчуку Василю Володимировичу, жителю села  Полтавка.

7. Про надання матеріальної допомоги Ставрат Василю  Кузьмичу, жителю селища  Кам'яний Міст.

Рішення виконавчого комітету  від  27  вересня  2023 року.

1. Про створення Алеї  слави  в селищі Кам’яний Міст

 2. Про затвердження Програми підвищення стійкості  Кам’яномостівської сільської ради до кризових ситуацій, викликаних припиненням або погіршенням  надання важливих для їх життєдіяльності послуг чи для здійснення життєво важливих функцій на 2023-2024 роки.

3. Про затвердження плану  дій  органів  управління Кам’яномостівської сільської ради та  сил  цивільного  захисту у випадку виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах тепло -, водопостачання та водовідведення під час проходження осінньо- зимового періоду 2023 – 2024 року

4. Про надання компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб.

5. Про переведення  квартири  по вул. Новоселів, 5, село Зелені Кошари Первомайського району Миколаївської області  в житловий будинок.

6. Про надання матеріальної допомоги Димовій Зінаїді Акимівні, жителю селища  Кам'яний Міст.

7. Про надання матеріальної допомоги Свинарчук Галині Омел'янівні, жительці села  Полтавка.

8. Про анулювання попередніх свідоцтв  про право власності на майновий пай та видачу нового свідоцтва про право власності на майновий пай 474637 грн. Гронській Марині Василівні.

9. Про видачу свідоцтва про  право власності на майновий пай члена сільськогосподарського  підприємства ПСП «ім. Партизанської Іскри,  Джеджулі Таїсії Григорівні.

10. Про видачу свідоцтва про  право власності на майновий пай члена сільськогосподарського  підприємства ПСП «ім. Партизанської Іскри,  Січкаренко Володимиру Миколайовичу.

11. Про видачу свідоцтва про  право власності на майновий пай члена сільськогосподарського  підприємства ПСП «ім. Партизанської Іскри,  Попик Ігорю Борисовичу.

12. Про видачу свідоцтва про  право власності на майновий пай члена сільськогосподарського  підприємства ПСП «ім. Партизанської Іскри,  Лубенець Ігорю Петровичу.

13. Про видачу свідоцтва про  право власності на майновий пай члена сільськогосподарського  підприємства ПСП «ім. Партизанської Іскри,  Кошовенко Миколі Володимировичу.

14. Про видачу свідоцтва про  право власності на майновий пай члена сільськогосподарського  підприємства ПСП «ім. Партизанської Іскри,  Кохановській Людмилі Григорівні.

15. Про видачу  дубліката свідоцтва про  право власності на майновий пай члена сільськогосподарського  підприємства ПСП «ім. Партизанської Іскри,  Ягужинській Катерині Тарасівні.

16. Про видачу дубліката свідоцтва про  право власності на майновий пай члена сільськогосподарського  підприємства ПСП «ім. Партизанської Іскри,  Шкондіній Віті Василівні.

17. Про видачу дубліката свідоцтва про  право власності на майновий пай члена сільськогосподарського  підприємства ПСП «ім. Партизанської Іскри,  Цихоненко Теклі Михайлівні.

18. Про видачу дубліката свідоцтва про  право власності на майновий пай члена сільськогосподарського  підприємства ПСП «ім. Партизанської Іскри,  Целюх Валентині Юхимівні.

19. Про видачу дубліката свідоцтва про  право власності на майновий пай члена сільськогосподарського  підприємства ПСП «ім. Партизанської Іскри,  Павленко Світлані Вікторівні.

20. Про видачу дубліката свідоцтва про  право власності на майновий пай члена сільськогосподарського  підприємства ПСП «ім. Партизанської Іскри,  Кузьмінському Віктору Дмитровичу.

21. Про видачу дубліката свідоцтва про  право власності на майновий пай члена сільськогосподарського  підприємства ПСП «ім. Партизанської Іскри,  Крижанівському Миколі Володимировичу.

22. Про видачу дубліката свідоцтва про  право власності на майновий пай члена сільськогосподарського  підприємства ПСП «ім. Партизанської Іскри,  Коцюбинському Юрію Івановичу.

23. Про видачу дубліката свідоцтва про  право власності на майновий пай члена сільськогосподарського  підприємства ПСП «ім. Партизанської Іскри,  Вареник Володимиру Івановичу.

24. Про видачу дубліката свідоцтва про  право власності на майновий пай члена сільськогосподарського  підприємства ПСП «ім. Партизанської Іскри,  Блага Людмилі  Іванівні.

25. Про організацію укриття населення у фонді захисних споруд цивільног захисту Кам’яномостівської сільської ради.