Рішення виконавчого комітету від 26 липня 2023 року.

1. Про  уточнення  поштової адреси об’єктів Степківського ліцею та земельної ділянки.

2. Про надання компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених  осіб.

3.Про повернення малолітньої дитини Гринько Каріни Олександрівни 09.06.2021 р.н., в сім’ю матері Гринько Оксани Володимирівни.

4. Про повернення малолітніх  дітей Горбачова  Артура  Андрійовича 02.06.2011 р.н.; Горбачову  Крістіну  Андріївну 02.10.2012 р.н.;  Горбачова Івана Андрійовича 09.10.2014 р. н.;  Горбачову Софію Олегівну 25.03.2018 р.н., в сім’ю матері Горбачової Юлії Михайлівни.

5.Про надання матеріальної допомоги жительці  села  Кримка,  Кучеренко Ірині Дмитрівні.       

6. Про надання матеріальної допомоги жительці  села  Кримка,  Гальчинській Тетяні Миколаївні.

7. Про надання матеріальної допомоги жительці  села  Кримка,  Шабельніковій Аллі Петрівні.

8. Про надання матеріальної допомоги жителю  села  Кримка,  Касьяненко  Олегу Пилиповичу.

Рішення виконавчого комітету від  08  серпня  2023 року.

1. Про  внесення змін до сільського бюджету Кам’яномостівської сільської ради на 2023 рік

2. Про затвердження заходів з охорони об’єктів збирання, зберігання та переробки врожаю від пожеж на 2023 рік.

3. Про охорону життя людей на водних об’єктах Кам’яномостівської  сільської ради.

4. Про  створення  розрахунково-аналітичної  групи Кам’яномостівської сільської ради.

5. Про  створення поста радіаційного та хімічного спостереження Кам’яномостівської  сільської ради.

6. Про затвердження « Порядку  залучення сил і засобів та порядку  взаємодії органів  виконавчої влади з відповідними  підприємствами, установами та організаціями на  території Кам’яномостівської сільської ради на   2023-2024 роки». 

7. Про затвердження плану заходів цивільного захисту населення в Кам’яномостівській сільській раді  на 2023 рік.

8. Про  затвердження Плану  цивільного захисту  Кам’яномостівської  сільської  ради на особливий період.

9. Про  порядок створення, зберігання  та використання матеріального резерву Кам’яномостівської сільської ради для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

10. Про затвердження Плану заходів щодо покращення стану утримання фонду захисних споруд цивільного захисту Кам’яномостівської сільської ради.

11. Про роботу підприємств, установ та організацій, соціальних закладів, об’єктів  торгівлі та послуг  під час повітряної тривоги на території  Кам’яномостівської сільської ради.

12. Про забезпечення протипожежної безпеки на території населених пунктів  Кам’яномостівської сільської   ради.

13. Про створення Штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Кам’яномостівської сільської ради.

14. Про встановлення дорожніх  знаків в селі  Кам’яний Міст.

15. Про встановлення дорожніх  знаків в селі  Зоряне.

16. Про надання матеріальної допомоги Болгарину Григорію Андрійовичу.

17. Про надання матеріальної допомоги Лісовець Володимиру Володимировичу.

Рішення  виконавчого  комітету  від  25  серпня  2023 року.

1. Про взяття на облік найпростіших  укриттів в закладах середньої та  дошкільної освіти Кам’яномостівської сільської ради на період військового стану.

2.Про  надання  компенсації  витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб.

3. Про затвердження рішення опікунської  ради  про  доцільність  призначення опікуном  Вайсман  Ірину Анатоліївну  над  повнолітньою  особою  Біловоловою Оленою  Павлівною.

4. Про визначення відповідальних за видачу, облік та погашення Свідоцтва про право власності на майновий  пай члена коллективного сільськогосподарського підприємства  (майновий сертифікат) на території  Кам’яномостівської сільської  ради .

5. Про анулювання попередніх свідоцтв про право власності на майновий пай  та видачу нового свідоцтва про право власності на майновий пай 525963 грн.

6. Про виділення коштів, з бюджету сільської ради на поховання  жителя  села  Катеринка, Приходько Андрія Анатолійовича.

7. Про надання матеріальної допомоги Любцовій Любов Мефодіївні, жительці села Степківка.

8. Про надання матеріальної допомоги Панасюк Володимиру Анатолійовичу, жителю села Кам’яний Міст.

9. Про  надання погодження на вирубку дерев в селі Катеринка по вул. Яблуневій.

10. Про утворення Ради  з питань внутрішньо переміщених осіб при Кам’яномостівській сільській раді.

11. Про  виключення з інвентарного обліку житлового будинку за адресою: провул. Травневий (Горького) буд. 1, село Катеринка  Первомайського району Миколаївської області.

12. Про  виключення з інвентарного обліку житлового будинку за адресою: провул. Травневий (Горького) буд. 2, село Катеринка  Первомайського району Миколаївської області.

13. Про  виключення з інвентарного обліку житлового будинку за адресою: провул. Травневий (Горького) буд. 3, село Катеринка  Первомайського району Миколаївської області.

14. Про створення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Рішення виконавчого комітету від 7  вересня  2023 року.

1. Про внесення змін до сільського бюджету Кам’яномостівської сільської ради на 2023 рік.

2. Про  надання  погодження на вирубку дерев та чагарників, які виросли на березі річки Кодима.

3. Про  виділення коштів, з бюджету сільської ради на поховання жителя села Полтавка, Кулябко Василя Івановича.

4. Про надання матеріальної допомоги Зятковській Олені Анатоліївні, жительці села Кримка.

5. Про надання матеріальної допомоги Доценко віктору Антоновичу, жителю села  Полтавка.

6. Про надання матеріальної допомоги Шевчуку Василю Володимировичу, жителю села  Полтавка.

7. Про надання матеріальної допомоги Ставрат Василю  Кузьмичу, жителю селища  Кам'яний Міст.

Рішення виконавчого комітету  від  27  вересня  2023 року.

1. Про створення Алеї  слави  в селищі Кам’яний Міст

 2. Про затвердження Програми підвищення стійкості  Кам’яномостівської сільської ради до кризових ситуацій, викликаних припиненням або погіршенням  надання важливих для їх життєдіяльності послуг чи для здійснення життєво важливих функцій на 2023-2024 роки.

3. Про затвердження плану  дій  органів  управління Кам’яномостівської сільської ради та  сил  цивільного  захисту у випадку виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах тепло -, водопостачання та водовідведення під час проходження осінньо- зимового періоду 2023 – 2024 року

4. Про надання компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб.

5. Про переведення  квартири  по вул. Новоселів, 5, село Зелені Кошари Первомайського району Миколаївської області  в житловий будинок.

6. Про надання матеріальної допомоги Димовій Зінаїді Акимівні, жителю селища  Кам'яний Міст.

7. Про надання матеріальної допомоги Свинарчук Галині Омел'янівні, жительці села  Полтавка.

8. Про анулювання попередніх свідоцтв  про право власності на майновий пай та видачу нового свідоцтва про право власності на майновий пай 474637 грн. Гронській Марині Василівні.

9. Про видачу свідоцтва про  право власності на майновий пай члена сільськогосподарського  підприємства ПСП «ім. Партизанської Іскри,  Джеджулі Таїсії Григорівні.

10. Про видачу свідоцтва про  право власності на майновий пай члена сільськогосподарського  підприємства ПСП «ім. Партизанської Іскри,  Січкаренко Володимиру Миколайовичу.

11. Про видачу свідоцтва про  право власності на майновий пай члена сільськогосподарського  підприємства ПСП «ім. Партизанської Іскри,  Попик Ігорю Борисовичу.

12. Про видачу свідоцтва про  право власності на майновий пай члена сільськогосподарського  підприємства ПСП «ім. Партизанської Іскри,  Лубенець Ігорю Петровичу.

13. Про видачу свідоцтва про  право власності на майновий пай члена сільськогосподарського  підприємства ПСП «ім. Партизанської Іскри,  Кошовенко Миколі Володимировичу.

14. Про видачу свідоцтва про  право власності на майновий пай члена сільськогосподарського  підприємства ПСП «ім. Партизанської Іскри,  Кохановській Людмилі Григорівні.

15. Про видачу  дубліката свідоцтва про  право власності на майновий пай члена сільськогосподарського  підприємства ПСП «ім. Партизанської Іскри,  Ягужинській Катерині Тарасівні.

16. Про видачу дубліката свідоцтва про  право власності на майновий пай члена сільськогосподарського  підприємства ПСП «ім. Партизанської Іскри,  Шкондіній Віті Василівні.

17. Про видачу дубліката свідоцтва про  право власності на майновий пай члена сільськогосподарського  підприємства ПСП «ім. Партизанської Іскри,  Цихоненко Теклі Михайлівні.

18. Про видачу дубліката свідоцтва про  право власності на майновий пай члена сільськогосподарського  підприємства ПСП «ім. Партизанської Іскри,  Целюх Валентині Юхимівні.

19. Про видачу дубліката свідоцтва про  право власності на майновий пай члена сільськогосподарського  підприємства ПСП «ім. Партизанської Іскри,  Павленко Світлані Вікторівні.

20. Про видачу дубліката свідоцтва про  право власності на майновий пай члена сільськогосподарського  підприємства ПСП «ім. Партизанської Іскри,  Кузьмінському Віктору Дмитровичу.

21. Про видачу дубліката свідоцтва про  право власності на майновий пай члена сільськогосподарського  підприємства ПСП «ім. Партизанської Іскри,  Крижанівському Миколі Володимировичу.

22. Про видачу дубліката свідоцтва про  право власності на майновий пай члена сільськогосподарського  підприємства ПСП «ім. Партизанської Іскри,  Коцюбинському Юрію Івановичу.

23. Про видачу дубліката свідоцтва про  право власності на майновий пай члена сільськогосподарського  підприємства ПСП «ім. Партизанської Іскри,  Вареник Володимиру Івановичу.

24. Про видачу дубліката свідоцтва про  право власності на майновий пай члена сільськогосподарського  підприємства ПСП «ім. Партизанської Іскри,  Блага Людмилі  Іванівні.

25. Про організацію укриття населення у фонді захисних споруд цивільног захисту Кам’яномостівської сільської ради.

Рішення виконавчого комітету від 10   жовтня  2023 року.

1.Про  внесення змін до бюджету Кам’яномостівської  сільської ради на 2023 рік.

2. Про  внесення змін до складу мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі по Кам’яномостівській сільській раді.

3. Про виділення коштів, з бюджету сільської ради на поховання  жителя  села  Степківка,  Мішіньова   Руслана Сергійовича.

Рішення виконавчого комітету від 27  жовтня 2023 року.

1. Про  внесення змін до складу  виконавчого комітету  Кам’яномостівської сільської ради.

2. Про створення місцевої державної надзвичайної протиепізоотичної комісії  Кам’яномостівської сільської   ради.

3. Про надання компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб.

4. Про внесення  змін  до поштової адреси  пункту незламності в с. Полтавка.

5. Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав гр. Бойченко Олександра Федоровича відносно його неповнолітньої доньки   Бойченко Олександри Олександрівни  04.05.2008р.н.

6. Про виділення коштів, з бюджету сільської ради на поховання  жителя  села  Полтавка, Вишневського  Сергія  Михайловича.

7. Про надання матеріальної допомоги жителю  села  Петрівка  Кам’яномостівської сільської ради Галушкову Олегу Володимировичу.

8. Про надання матеріальної допомоги жителю  селища  Кам’яний Міст Кам’яномостівської сільської ради  Корсенюку Роману Миколайовичу.

9. Про   внесення змін до  поштової  адреси  об’єкту Кримківської гімназії змінити поштову адресу на «с. Кримка вул. Моргуненка, 7а». 

Рішення виконавчого комітету від 14  листопада  2023 року.

1.Про  внесення змін до бюджету   Кам’яномостівської сільської ради.

2. Про  присвоєння  поштової  адреси  протирадіаційному укриттю № 54734, селище Кам’яний Міст, вул. Заводська, 1у.

3. Про  присвоєння  поштової  адреси  протирадіаційному укриттю № 54750, село Кримка, вул. Паркова, 4у.

4. Про  присвоєння  поштової  адреси  протирадіаційному укриттю № 54751, село Зоряне, вул. Центральна, 1у.

5. Про  присвоєння  поштової  адреси  комплексу нежитлових будівель, село Кам’яний Міст, вул. Південнокодимська, 4к.

6. Про надання  матеріальної  допомоги  жителю  села  Кам’яний Міст  Кам’яномостівської  сільської  ради  Сікорській Тетяні  Тимофіївні.

7. Про  надання  матеріальної  допомоги  жителю  села  Кримка  Кам’яномостівської сільської ради Гайдук Валентині Іванівні.

Рішення виконавчого комітету від  28 листопада 2023 року.

1. Про анулювання попередніх свідоцтв про право власності на майновий пай та видачу нового свідоцтва про право власності на майновий пай 486930 грн.

2.Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного нерухомого майна та відумерлої спадщини на території Кам’яномостівської сільської ради.

3.Про створення постійно діючої комісії з виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна та майна від умерлої спадщини на території Кам’яномостівської сільської ради, затвердження її складу та Положення про комісію.

4.Про надання компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб.

5.Про надання матеріальної допомоги жителю  села  Кам'яний Міст  Кам’яномостівської сільської ради Єршовій Тамарі Олександрівні.

6.Про надання матеріальної допомоги жителю  села  Кумари  Кам’яномостівської сільської ради Івах  Валентині  Леонідівні.

7. Про надання матеріальної допомоги жителю  села  Кримка  Кам’яномостівської сільської ради Остапенко Тетяні Анатоліївні.

Рішення виконавчого комітету від  20  грудня  2023 року.

1. Звіт сільського голови, про роботу  виконавчого комітету по виконанню делегованих повноважень за 2023 рік.

2. Про бюджет Кам’яномостівської  сільської  територіальної громади ради  на 2024 рік.

3. Про затвердження переліку безкоштовних громадських робіт у вигляді  відпрацювання  адміністративного  правопорушення   та кримінальних покарань  на території Кам’яномостівської  сільської ради  на 2024 рік.

4. Про затвердження переліку видів суспільно-корисних  робіт  для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді оплачуваних суспільно – корисних  робіт  на  території Кам’яномостівської  сільської ради на 2024 рік.

5. Про організацію громадських робіт в Кам’яномостівській сільській раді Первомайського району Миколаївської області на 2024 рік.

6. Про визначення місця знищення вибухонебезпечних предметів на території Кам’яномостівської сільської ради.

7. Про    надання Хомич Денису Віталійовичу 09.07.2015 р.н,  статусу дитини, яка постраждала  внаслідок  воєнних дій та збройних конфліктів.

8. Про    надання  Хомич  Владиславу Віталійовичу 28.07.2023 р.н., статусу дитини, яка постраждала  внаслідок  воєнних дій та збройних конфліктів.

9. Про    надання  Мурлян Кірі Олександрівні, 01 лютого 2011 р.н., статусу дитини, яка постраждала  внаслідок  воєнних дій та збройних конфліктів.

10. Про    надання  Клюєву Івану Івановичу, 22 липня 2019 р.н., статусу дитини, яка постраждала  внаслідок  воєнних дій та збройних конфліктів.

11. Про    надання  Бурим Михайлу Віталійовичу, 16 січня 2019 р.н., статусу дитини, яка постраждала  внаслідок  воєнних дій та збройних конфліктів.

12. Про   надання матеріальної допомоги жителю  села Старі Кошари Савчук  Дмитру  Анатолійовичу.

13. Про   надання матеріальної допомоги жителю  села Катеринка, Чемерисюку  Віталію  Анатолійовичу.

14. Про надання матеріальної допомоги на лікування  жителю  села  Зоряне   Кулік  Григорію Володимировичу.

15. Про надання матеріальної допомоги на лікування  жителю села   Полтавка   Дячевській Людмилі Павлівні.

16. Про надання матеріальної допомоги на лікування  жителю  села   Кам’яний Міст   Пасічник  Івану  Івановичу.

17. Про надання матеріальної допомоги на лікування  жительці  селища   Кам’яний Міст   Корсенюк  Раїсі  Павлівні.

18. Про виділення коштів, з бюджету сільської ради на поховання  жителя  селища  Кам’яний Міст, Клочкова Андрія  Сергійовича.

19. Про надання компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб.

20. Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

21. Про внесення змін до поштової адреси.

22. Про видалення порослі, сухих дерев, обрізка  крон дерев.

23. Про видалення порослі, сухих дерев, обрізка  крон дерев.