Проекти рішень виконавчого комітету  січень 2022 року.

1. Про внесення змін до бюджету Кам’яномостівської сільської ради на 2022рік.

2. Про облік громадянина, який потребує поліпшення житлових умов, за  місцем проживання, Карачуна Дмитра Олександровича.

3. Про облік громадянина, який потребує поліпшення житлових умов, за   місцем проживання, Трояна Ростислава Юрійовича.

4. Про облік громадянина, який потребує поліпшення житлових умов, за   місцем проживання, Мусійченко Поліни Олександрівни.

5. Про облік громадянина, який потребує поліпшення житлових умов, за   місцем проживання, Образцову Олександру Ігорівну.

6. Про  подання щодо можливості призначення оаікуном Мисьєву О.І. над   малолітнім Млінцовим В.О.

7. Про виділення коштів, з бюджету сільської ради на захоронення жителя   селища Кам’яний Міст, Паламарчука В.Л.

8. Про виділення коштів, з бюджету сільської ради на захоронення жителя    селища Кам’яний Міст, Дамчинського М.М.

Проекти рішень виконавчого комітету  квітень 2022 року.

1. Про  внесення змін до складу  виконавчого комітету  Кам’яномостівської сільської ради

2. Про внесення змін до сільського бюджету Кам’яномостівської сільської ради  за 2022 рік.

3. Про внесення змін до складу комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Кам'яномостівської сільської  ради , затвердити  її персональний склад.

4. Про надання статусу дитини позбавленої батьківського піклування малолітньому Млінцову Вадиму Олександровичу, 10.04.2020 року народження.

5. Про надання статусу дитини-сироти малолітній Балеско Мілані Богданівні, 06.02.2013 року народження.

6. Про призначення опікуном Долоку Русаліну Валентинівну над малолітньою  дитиною-сиротою Балеско Міланою Богданівною, 06.02.2013 року народження

7. Про виділення коштів, з бюджету сільської ради на захоронення жителя  села Кам’яний Міст, Бузенюка Олега Івановича.

8. Про виділення коштів, з бюджету сільської ради на захоронення жителя  селища  Кам’яний Міст,  Кузмінського Анатолія Михайловича

9. Про надання матеріальної допомоги на лікування, жительці  села Кримка Остапенко Тетяні Анатоліївні

10. Про надання матеріальної допомоги на лікування, жительці  села Кримка Федаш Наталії Дмитрівні

11. Про надання матеріальної допомоги на лікування, жительці  села Кримка Кремповській Катерині Василівні

12. Про надання матеріальної допомоги на лікування, жителю  села Степківка Сокол Олександру Володимировичу

13. Про надання матеріальної допомоги на лікування, жительці  села Кумарі Новіцькій  Валенині  Сергіївні

14. Про надання матеріальної допомоги на лікування, жительці  села Зелені Кошари Лукаш Жанні Олександрівні

15. Про надання матеріальної допомоги на лікування, жителю  селища Кам’яний Міст  Закірову Роману Фоатовичу

16. Про надання матеріальної допомоги на лікування, жителю  села Катеринка Голтуренко Олексію Анатолійовичу

17. Про надання матеріальної допомоги на лікування, жительці  селища Кам’яний Міст  Клименюк Любов Дмитрівні.

Проекти рішень виконавчого комітету  квітень 2022 року.

1.Про  внесення змін до складу  виконавчого комітету  Кам’яномостівської сільської ради

2.Про внесення змін до Положення про надання грошової допомоги громадянам за їх особистими  зверненнями до Кам’яномостівської сільської  ради та складу відповідної комісії.

3. Про внесення змін до сільського бюджету Кам’яномостівської сільської ради  за 2022 рік.

4. Про надання компенсації  витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб.

5.Про надання матеріальної допомоги на лікування, жителю  села Кримка Кошелєву Василю Юхимовичу.

6.Про надання матеріальної допомоги на лікування, жительці  села Кримка Диліній Наталії Леонідівні.

7.Про виділення коштів, з бюджету сільської ради на захоронення жительки  села Катеринка, Відющенко Валентини  Анатоліївни.

Проекти  рішень виконавчого комітету   червень  2022 року.

1. Про  внесення змін до бюджету Кам’яномостівської сільської ради на 2022 рік.

2. Про надання компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб.

3. Про надання матеріальної допомоги на лікування, жителю  села  Степківка  Альохіну  Віктору Вікторовичу.

4. Про надання матеріальної допомоги на лікування, жителю  села Кримка Усатому Олександру Павловичу.

5. Про надання матеріальної допомоги на лікування, жительці  селища Кам’яний Міст  Ставраті Раї Миколаївні.

6. Про надання матеріальної допомоги на лікування, жительці  села  Зелені Кошари  Коваленко Валентині Володимирівні.

7. Про надання матеріальної допомоги на лікування, жительці  села  Кумарі  Мироник Ользі Степанівні.

8. Про надання матеріальної допомоги на лікування, жителю  села  Кримка  Поліщук  Володимиру Захаровичу.

9. Про надання матеріальної допомоги на лікування, жительці  села  Кримка  Березніцькій Людмилі Олексіївні.