Кам’яномостівська сільська рада об’єднана територіальна громада
Первомайський район, Миколаївська область

Оголошення

 

 

 

 

 

ЗАПРОШУЄМО НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ!

 

Українська армія продовжує поповнювати свої лави професійними військовими. Контрактна армія - єдиний шлях створення вмотивованої, професіональної та міцної сили, що зможе зупинити будь-яку агресію проти України.

 

         Військова служба за контактом  це : 

 

-  мотивація і бажання служити в Збройних Силах, усвідомлений вибір, який робить людина, обираючи професію військового - захищати свою Батьківщину;                             

-  мінімальне щомісячне грошове утримання з першого дня підписання контракту  для рядового складу  від 10 000 гривень;  

- щорічна матеріальна допомога на оздоровлення в розмірі місячного утримання;                  

- щорічна матеріальна допомога на вирішення соціальних питань,   в розмірі місячного утримання;

- щомісячні додаткові виплати  у розмірі  до 10 000 гривень військовослужбовцям,  залученим  до  виконання завдань  у складі підрозділів, які приймають участь в операції об’єднаних сил на сході України;  

- можливість протягом  3-х місячного навчання отримати офіцерське звання — молодшого лейтенанта (для тих, хто має вищу освіту); 

-  можливість оренди житла і його оплати Міністерством оборони;

- щорічна відпустка — від 30 до 45 календарних днів.

         Вимоги до кандидатів : 

- вік  - від 18 до 60 років (чоловіки), від 18 до 45 років (жінки);

- освітній рівень (від базової загальної середньої освіти і вище);

- добрий стан  здоров’я;

- відсутність судимостей;

- стійкі морально-психологічні якості.   

 

В сучасних умовах Україна будує боєздатну  армію з добре підготовленими професійно та мотивованими військовослужбовцями і сьогодні Збройні Сили України роблять ставку саме на контрактників.

Чекаємо на всіх, хто зацікавлений військовою службою та готовий до захисту своєї Батьківщини.    

За додатковою інформацією звертатися до Первомайського об'єднаного міського військового комісаріату  з 09.00 до 16.00 годин, за адресою:  м. Первомайськ, вул. Герцена, 20.

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

                    Шановні жителі Кам’яномостівської територіальної громади!

 запрошуємо всіх на загальні збори, які відбудуться:

 • селище Кам’яний Міст, в приміщенні Кам'яномостівської ЗОШ І-ІІІ с.                11 грудня 2018 року о 14.00 год.
 •  село Катеринка в приміщенні  Катеринківського НВК                                                                              12 грудня 2018 року 14.00 год.
 • село Кримка в приміщенні  Кримківського сільського будинку культури               13 грудня 2018 року о 14.00 год.
 • село Кам’яний Міст в приміщенні сільського клубу                                                                                            14 грудня 2018 року о 14.00 год.

 Порядок денний:

1.Звіт сільського голови про підсумки роботи за 2018 рік;

2.Обговорення Плану перспективного розвитку Кам’яномостівської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки.

                                                                                              Адміністрація

                                                                             ПАМ’ЯТКА НАСЕЛЕННЮ

Рекомендації щодо безпечної поведінки у зимовий період для запобігання

травмуванню та нещасним випадкам

           Під час ускладнення погодних умов слід бути надзвичайно обачними. Запам’ятайте, що найлегше піддаються впливу холоду особи, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння. Правильно підбирайте одяг та взуття перед виходом на вулицю, обмежте переходи на далеку відстань, особливо в нічний час!

       Із метою запобігання та зменшення ризику виникнення надзвичайних ситуацій, які можуть викликати людські жертви та матеріальні збитки, слід звернути увагу на наступне:

Ожеледиця

      Пам’ятайте, для пересування під час ожеледиці слід користуватися взуттям із підошвою з мікропористої чи іншої м’якої основи та без високих підборів.

            Попередьте родичів похилого віку, що під час ожеледиці взагалі не слід виходити з будинку. У разі нагальної необхідності, переконайте їх не соромитися та взяти палицю з гумовим наконечником або з шипом.

          Вагітним жінкам слід бути особливо обережними в ожеледицю та не виходити на вулицю без супроводу.

        Пам’ятайте, що поспіх збільшує ймовірність падіння, тому виходьте із будинку повільно. Не тримайте руки в кишенях – це збільшує ймовірність не лише падіння, але й отримання важких травм, особливо переломів.

          Не прогулюйтеся край проїжджої частини дороги. Це небезпечно завжди, а на слизьких дорогах особливо. Можна впасти та зісковзнути на дорогу або автомобіль може виїхати на тротуар.

         Не перебігайте проїжджу частину дороги під час снігопаду та в ожеледицю. За таких погодних умов значно збільшується гальмівний шлях автомобілів, а падіння перед автомобілем, що рухається, може призвести до каліцтва або до загибелі.

        Якщо через деякий час після падіння ви відчули біль у голові або в суглобах, нудоту, або якщо утворилися пухлини, слід невідкладно звернутися до лікаря в травмпункту.

Обережно – бурульки

         Нестійкі погодні умови – відлига вдень і заморозки вночі, значне нагромадження снігового шару сприяють активному утворенню бурульок на покрівлях споруд (особливо на старих будинках із похилим дахом) та великих деревах. Слід триматись на безпечній відстані від будинків та інших споруд, обираючи найбільш безпечний маршрут руху. Ні в якому разі не можна заходити за спеціальні огорожі поблизу будинків чи дерев.

 

ВАЖЛИВО! Користування автомобілем під час снігопаду або ожеледі потребує особливих навиків та пов’язане із додатковим ризиком.

        Під час сильного снігопаду та утворення ожеледиці намагайтесь не використовувати особистий автотранспорт без нагальної потреби.

          Якщо ви використовуєте автомобіль під час складних погодних умов, пам’ятайте, що під колесами автомобіля не асфальт або грунт, а лід, відповідно, будь-який необережний рух під час зрушення з місця або при спробі зупинитися може призвести до того, що автомобіль розгорне або поведе.

Адміністрація

 

Відділ освіти, культури, молоді та спорту

 Кам'яномостівської сільської ради

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Кам'яномостівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

Найменування і місце знаходження закладу: Кам'яномостівська ЗОШ І-ІІІ ступенів; с-ще Кам'яний Міст, вул. Шевченка, 22,а.

Найменування посади  та умови оплати: директор, посадовий оклад – 5000 грн., передбачається доплата за педагогічний стаж згідно з чинним законодавством.

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту»:

 • громадянство України;
 • вища освіта ступеня не нижче магістра;
 • стаж педагогічної діяльності не менше 3 років;
 • організаторські здібності;
 • фізичний та психічний стан не повинен перешкоджати виконанню професійних обов'язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі:

 • заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
 • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
 •  копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
 • копію документа про вищу освіту не нижче освітнього ступеня магістра;
 • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної роботи не менше трьох років на момент їх подання;
 • довідку про відсутність судимості;
 • мотиваційний лист у довільній формі;
 • перспективний план розвитку закладу загальної середньої освіти.

Термін подання документів з 01.11.2018 по 28.11.2018 року.

Місце подання документів для участі в конкурсі: відділ освіти, культури, молоді та спорту Кам’яномостівської сільської ради, с-ще Кам’яний Міст вул.Заводська 1.

Дата та місце початку конкурсного відбору: 12 грудня 2018 року, Кам’яномостівська сільська рада.

Складові та тривалість конкурсного відбору:

 • письмове вирішення ситуаційного завдання (не більше 30 хв);
 • письмове тестування відкритої форми на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти (Закон України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Концепція реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа») (не більше 60 хв.);
 • публічна презентація перспективного плану розвитку Кам’яномостівської ЗОШ І-ІІІ ст. (не більше 15 хв.);
 • надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації (до 20 хв.).

Контактна особа, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі: Тікун Тетяна Олександрівна, провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту, тел. 0966251529, адреса електронної пошти kammostosvita2017@gmail.com

Розпорядження про оголошення та проведення конкурсу.

 

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні жителі Камяномостівської громади!

 В Україні втретє проходить вулична акція «Впливай на бюджет своєї громади!». Протягом листопада 2018 року буде проходити публічний захід «Впливай на бюджет своєї громади!» і в ОТГ Кам’яний Міст.

   В ході заходу мешканці громади отримають актуальну інформацію та консультації з бюджетних питань, а також зможуть залишити свої пропозиції до бюджету громади на наступний рік. Організатором заходу, яка проходить в Україні вже втретє, виступає громадське партнерство «За прозорі місцеві бюджети!». В нашій громаді цей захід проходить в рамках проекту «Доброчесні громади», за підтримки програми DOBRE.

   Основними завданнями проведення публічного заходу є інформування жителів громад про питання місцевих бюджетів та їх залучення до бюджетного процесу на місцевому рівні. Зокрема, всі зацікавлені жителі громад завдяки вперше впровадженому інструменту «Бюджет для громадян» зможуть в доступній формі отримають роз’яснення стосовно бюджету нашої громади: як формується бюджет, куди витрачаються кошти, що заплановано на майбутнє, а також отримають просвітницьку поліграфічну продукцію з бюджетних питань.

   Інше важливе завдання заходу полягає в залученні активних мешканців до участі в бюджетному процесі. Адже, як можна розвивати громади, не знаючи, чого прагнуть її мешканці, і який розподіл бюджетних коштів вважають справедливим та правильним. Зокрема, жителі нашої громади зможуть заповнити форму бюджетної пропозиції до бюджету Кам’яномостівської ОТГ на 2019 рік та безпосередньо поспілкуватись з головою громади та профільними спеціалістами.

    Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий – ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчику на конкретній вулиці чи дворі, організація тематичного фестивалю для туристів, проведення заходів з популяризації енергозбереження тощо. Головне – щоб пропозиції торкались повноважень місцевої влади та були коректно і конкретно сформульовані.

 

    Даний захід буде проходити у Камяномостівській ОТГ, а саме:

 в  с-щі._Камяний Міст, 08 листопада 2018 року о   10:00  год.  В адмінприміщенні.

 в с. Катеринка, 09 листопада 2018 року о   15:00  год.  В Катеринівському НВК.

 в с. Кримка, 22 листопада 2018 року о   16:00  год.  В Будинку культури.

в с. Камяний Міст, 23 листопада 2018 року о   16:00  год.  В сільському клубі


   

   Паралельно публічного заходу бюджетні пропозиції від жителів громад будуть збиратися за аналогічною формою в режимі онлайн на інформаційних ресурсах організаторів заходу та в соціальних мережах. Всі зібрані пропозиції будуть розглянуті, а мешканці отримають публічний звіт про те, які з них враховані у планах на 2019 фінансовий рік.

 

ПАМ’ЯТКА НАСЕЛЕННЮ

Небезпечний чадний газ

Оксид вуглецю або чадний газ це безколірний газ, що не має смаку і запаху, він погано розчиняється в воді, важчий від повітря. Виділяється при горінні без доступу повітря та при гноїнні.

Оксид вуглецю не горить. Оксид вуглецю — кров'яна отрута, яка викликає загальне отруєння організму при дії виключно крізь органи дихання. Головна небезпека полягає в тому, що чадний газ через легені швидко проникає в клітини крові, заміняє кисень, що міститься в еритроцитах. Унаслідок цього в організмі виникає кисневе голодування (гіпоксія). В зв'язку з тим, що органи дихання і очі не відчувають присутності оксиду вуглецю, отруєння проходить зовсім непомітно. Отруєння може статися під час роботи бензинових двигунів, при згорянні природного газу, при пожежах та на деяких промислових підприємствах. Велика кількість смертельних випадків стається в закритих приміщеннях з відсутньою вентиляцією, наприклад, у гаражах.

Ознаки та симптоми отруєння чадним газом:

головний біль, нудота; задуха; потьмарення свідомості; м'язова слабість; червоний колір обличчя; тривала дія чадного газу може призвести до смерті. При легкому отруєнні відчувається биття в скронях, головний біль, слабкість, стискання в грудях, нежить, блювання. При отруєнні середнього ступеня, крім того порушується координація руху, синюшність шкіри, обличчя, оглушений стан, потемніння свідомості. При тяжкому отруєнні наступає непритомність, судорога: смерть настає від зупинки дихання. Засобами захисту є ізолюючий протигаз, промисловий протигаз марки «СО», гіпкалітовий патрон. Дегазація за рахунок провітрювання приміщень.

Пам'ятайте, що звичайний протигаз не захищає від чадного газу.

Як запобігти отруєнню чадним газом

Конфорки і духовки призначені тільки для приготування чи підігріву їжі! У жодному разі не можна вмикати конфорки чи духовку для обігріву приміщення! Колонку не можна залишати без нагляду. Перед тим, як приймати ванну, треба вимкнути колонку і тільки тоді заходити у воду. Перед опалювальним сезоном треба всім ретельно перевірити тягу у димоходах! Якщо її немає, треба звернутися до спеціалістів, які займаються прочищанням димохідних та вентиляційних каналів. Небезпекою можуть стати несправні димарі: якщо тяга у димарях порушена, то продукти згоряння потраплятимуть у житлове приміщення. Газові конвектори також можуть бути небезпечними: якщо тяга недостатня - продукти згоряння також можуть проникати у приміщення. Якщо при увімкнених конфорках чи колонці починає боліти голова і з'являються подібні симптоми отруєння - негайно потрібно вимкнути усі нагрівальні прилади, відчинити усі вікна і двері для протягу та вийти на свіже повітря. Якщо відчутний запах газу - у жодному разі не можна вмикати чи вимикати електричні прилади та світло. Терміново зателефонувати "104".

Якщо людина почувається погано - викликати терміново "швидку". Регулярно потрібно запрошувати спеціаліста і ретельно перевіряти усі системи опалення. Особливу увагу слід звернути на справність системи виведення продуктів згоряння. Не залишати дітей без нагляду при ввімкнених нагрівальних приладах!

Перша медична допомога при отруєнні чадним газом

Потерпілого негайно винести на свіже повітря, забезпечити спокій, зігріти, дати кисень, непритомному дати понюхати нашатирного спирту, а також застосувати серцеві засоби, міцний солодкий чай, в тяжких випадках - штучне дихання. Кращий засіб для лікування - тривале дихання киснем.

 

Правилами безпеки під час використання газу

Нехтуваннями правилами безпеки під час використання газу призводить до непоправних трагедій! Як наслідок  - гинуть люди! Особливо частими стають нещасні випадки, з настанням холодів. Порушення правил експлуатації газових приладів та неналежний догляд за ними є причиною вибухів,  пожеж та смертельних отруєнь.  Будьте завжди уважні у користуванні газом, бо у цьому – запорука вашої безпеки та безпеки близьких вам людей!

Для попередження нещасних випадків необхідно дотримуватись правил користування газовими приладами, а саме:

- перш ніж увімкнути газовий прилад, переконатися, що в приміщенні немає запаху газу;

- перевіряйте наявність тяги перед розпалюванням і під час роботи газових приладів;

- користуйтесь тільки справними газовими приладами;

- скраплений газ купуйте тільки в спеціалізованих підприємствах газового господарства;

- для ремонту газового обладнання залучайте лише спеціалістів газового господарства;

- не порушуйте кріплення газових приладів і газопроводів;

- не підключайте і не переносьте самочинно газові установки в інші приміщення;

- газовий прилад має бути розташований якомога далі від легкозаймистих предметів;

- не перевіряйте відкритим вогнем наявність виходу газу з газових приладів і газопроводів.

- при закінченні користуванням газом закрити крани на газових приладах і перед ними, а при розміщенні балонів всередині кухні додатково закрити вентилі балонів.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

- користуватися несправними газовими приладами при наявності витоку газу;

- залишати без нагляду працюючі газові прилади;

- якщо ви почули запах газу в приміщенні не включайте електричне світло і електроприлади до ліквідації витоку газу;

- прив'язувати до газопроводу мотузок і навантажувати його;

- сушити білизну над газовою плитою;

- закривати вентиляційні канали або захаращувати їх;

- експлуатувати газові прилади при закритій квартирці та відсутності тяги у димовому і вентиляційному каналах;

- використовувати для сну приміщення де встановлені газові прилади;

- самостійно проводити ремонт або реконструкцію газових приладів, димових та вентиляційних каналів. Дані роботи виконуються тільки спеціалізованими підприємствами.

При витоку газу необхідно негайно вимкнути газові прилади, провітрити приміщення і викликати аварійну службу газового господарства за телефоном "104".

НАГАДУЄМО:

Відповідальність за справний стан і безпечне користування газовими приладами і апаратами в квартирах та житлових будинках лягає на їх власників.

 

Щиро дякуємо за участь у конкурсі

на створення логотипу Кам’яномостівської ОТГ.

                Кам’яномостівська сільська рада дякує учасникам конкурсу за те, що Ви порадували нас чудовими роботами, та створили такі красиві, креативні, цікаві  емблеми нашої громади. У конкурсі взяли участь Анастасія Похильченко, Поліна Артьомова, Ангеліна Сіренко, Діна Кострубенко, Валерія Заіка і молодіжна рада «Кадимська молодь». Ми віримо в те, що ви всі отримали задоволення від творчого процесу створення емблеми та масу позитивних емоцій.

            З усіх ваших гарних робіт було важко визначити найкращу, отже перемогу віддаємо кожному! Логотип Кам'яномостівської об'єднаної  громади увібрав у себе, з кожного вашого малюнку,  все найкраще та значуще для громади.

Адміністрація

 

ЗАПРОШУЄМО НА  СЕСІЮ

 Двадцята   позачергова сесія Кам’яномостівської  сільської ради восьмого скликання  відбудеться  16   жовтня   2018 року  у приміщенні сільської ради. Початок о 13-й годині.

Порядок денний:

1. Про здійснення  спів фінансування                                 

2. Про внесення змін до сільського бюджету  на 2018 рік                                                                      

3. Про затвердження положення про громадський  бюджет  Кам’яномостівської  сільської ради    на 2018-2021 роки.

4. Про підготовку попереднього висновку стосовно відповідності інтересам та потребам територіальної  громади  пропозиції  щодо  ініціювання співробітництва територіальних  громад у сфері поводження з твердими побутовими відходами та виготовлення щепи.

5. Про передачу  майна з балансу комунальної   власності Кам’яномостівської сільської ради    на  баланс «Відділу освіти, культури, молоді   та спорту» Кам’яномостівської  сільської ради.

6. Про внесення змін  в  штатний  розпис  закладів  культури  та  освіти Кам’яномостівської    сільської  ради.

7. Про затвердження  Положення про проведення  конкурсу та призначення на посаду керівників     закладів загальної середньої освіти  Кам’яномостівської сільської ради.

8. Про надання дозволу на передачу в оренду майна спільної власності територіальної    громади.

9. Про припинення права користування  земельною ділянкою, жительки селища    Кам’яний Міст Чистяковою Л.І.

10. Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації жителю    села Катеринка Сіренко Л.О.

11. Про надання дозволу  на розроблення землевпорядної документації громадянину Відмишу Олександру Сергійовичу, для   будівництва та обслуговування   житлового будинку, господарських будівель та споруд, яка розташована за адресою вул. П. Гречаного буд. № 14, село Кримка.

12. Про  надання дозволу на розроблення землевпорядної документації громадянці   Білокур Світлані Григорівні для ОСГ,  в селі Кам’яний Міст.

13. Про внесення змін до рішення  17 сесії 8 скликання № 51 від 26 квітня 2018 року Кам’яномостівської сільської ради    «Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації» Ковальовуа І.І.

14. Про припинення права користування  земельною ділянкою, у зв’язку зі смерт’ю    жителя  Кам’яний Міст Зубова А.О.

15. Про надання дозволу на розроблення  землевпорядної документації  громадянину     Ковальову Максиму Івановичу, для ОСГ  в селі Кам’яний Міст.

16. Про надання погодження  Стаськову Артему Дмитровичу учаснику АТО                                     

17. Про затвердження Технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі на місцевості    Коломієць  Олександру Андрійовичу

18. Про надання  матеріальної  допомоги  Крамаренко В.В.                            

На пленарне засідання  запрошуються депутати сільської ради, керівники  структурних підрозділів Кам’яномостівської сільської ради.

ЗАПРОШУЄМО НА  ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

12  жовтня  2018 року  у приміщенні сільської ради відбудеться  засідання виконавчого комітету.

Початок о 11.00 - й годині.

Порядок денний:

 1. Про внесення  змін до сільського бюджету     на 2018 рік.
 2. Про відзначення на території сільської ради  Дня  захисника України.                                               
 3. Про готовність об’єктів соціальної сфери  до опалювального періоду  2018-2019 років          
 4. Про присвоєння поштової адреси жителю  села Кримка Рихальському  Олександру  Анатолійовичу.
 5. Про виділення коштів, з бюджету сільської ради  на захоронення жительки села Кам’яний Міст    Коломієць Любов Володимирівні.
 6. Про надання матеріальної допомоги    жителю села Кам’яний Міст Швець Володимиру  Антоновичу.
 7. Про надання матеріальної допомоги жительці    села Кам’яний Міст Данилюк Тамарі Василівні

      На засідання запрошуються члени виконавчого комітету, керівники  структурних підрозділів Кам’яномостівської сільської ради.

 

 

Місцева газета "ВІСНИК" за серпень

 

Оголошення щодо вимкнення аналогового телевізійного мовлення.

Постановою Кабінету Міністрів від 13 червня 2018 року № 509 внесено зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України стосовно термінів використання аналогової технології телевізійного мовлення.

Відтак 31 липня 2018 року аналогове телевізійне мовлення припиняється у місті Києві та Кіровоградській області, 31 серпня 2018 року – на всій території країни.

Відповідно до міжнародних зобов’язань в Україні триває процес переходу ефірного телевізійного мовлення від аналогового стандарту розповсюдження програм до цифрового DVB-T2. Насамперед, відчують різницю у перегляді телепрограм саме телеглядачі ефірного телебачення, які сьогодні приймають телепрограми, використовуючи кімнатну, зовнішню або колективну антену.

Абонентів кабельного телебачення та власників супутникових антен зазначені зміни не стосуються.

УВАГА КОНКУРС!!!

Кам’яномостівська об’єднана територіальна громада

оголошує відкритий творчий конкурс на створення логотипу (емблеми) ОТГ

В конкурсі можуть приймати участь всі бажаючі, 

кожен учасник може подати необмежену кількість робіт!!!

Проведення конкурсу розпочнеться

з 20 серпня по 21 вересня 2018 року

Конкурсні роботи надсилаються або подаються на розгляд в електронному та друкованому вигляді на адресу:

               55232, Україна, сщ. Кам’яний Міст, вул. Заводська, 1;

               або в електронному вигляді на e-mail lyahov.rada2018@gmail.com

 

ОГОЛОШЕННЯ

                На виконання  листа  Миколаївської облдержадміністрації від 19.07.2018 року № 75/010-04 «Про проведення  місячника  боротьби  з  амброзією полинолистою" та покращення благоустрою території сільської ради, Кам’яномостівська сільська рада організовує проведення  толоки,  20 серпня 2018 року.    Запрошуємо  усіх  небайдужих жителів громади  взяти  активну  участь  у  проведенні  толоки.

Адмінстрація

 

ЗАПРОШУЄМО НА  СЕСІЮ

 Дев’ятнадцята  чергова сесія Кам’яномостівської  сільської ради восьмого скликання  відбудеться  04  вересня  2018 року  у приміщенні сільської ради. Початок о 13-й годині.

Порядок денний:

Про внесення змін до сільського бюджету  на  2018 рік

Про делегування коштів районному бюджету з сільського бюджету Кам’яномостівської сільської ради на 2019 рік (охорона здоров’я)                       

Про делегування коштів районному бюджету з сільського бюджету Кам’яномостівської сільської ради на 2019 рік (соц. захист)                       

Про  погодження надання  в тимчасове  користування горіхових посадок.

Про затвердження норм утворення твердих побутових відходів в населених пунктах Кам’яномостівської  сільської ради.

Про внесення  змін до штатного розпису сільського  клубу та Кам’яномостівської  бібліотеки філії села Кам’яний Міст.

Про затвердження плану роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту Кам’яномостівської  сільської ради на 2018\2019 н. р.

Про оптимізацію мережі закладів  освіти  Кам’яномостівської  сільської ради, Первомайського району Миколаївської області.

Про затвердження антикорупційної програми у Кам’яномостівській сільській раді та у виконавчих органах Кам’яномостівської сільської ради

Про затвердження положення  про запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Кам’яномостівській сільській раді  та у виконавчих органах Кам’яномостівської сільської ради.

Про припинення права  користування земельною  ділянкою, жителькою села Кримка Фарфурей Наталією Юріївною.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, для  ОСГ, жителю  сщ. Кам. Міст   Музиченко Аллі  Григорівні.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, для  обслуговування  житлового будинку господарських будівель та споруд, жителю  сщ. Кам. Міст   Музиченко Аллі  Григорівні.

Про надання дозволу  на розроблення землевпорядної документації, Коломієць Валентині  Іванівні, для будівництва та обслуговування  житлового будинку по вул. Пісочна буд. 67 село Кам’яний Міст.

Про надання дозволу  на розроблення документації із землеустрою, Паскаленко Володимиру Анатолійовичу, для ОСГ по вул. Першотравнева в селі Кам’яний Міст.

Про надання дозволу  на розроблення документації із землеустрою, Паскаленко Світлані  Петрівні, для ОСГ по вул. Першотравнева в селі Кам’яний Міст.

Про надання дозволу  на розроблення землевпорядної документації, Усенко Валентині Леонтіївні, для обслуговування  житлового будинку по вул. Молодіжна буд. 14 село Кам’яний Міст.

Про надання дозволу  на розроблення землевпорядної документації, Усенко Валентині Леонтіївні, для ведення ОСГ по вул. Молодіжна,  село Кам’яний Міст.

Про надання дозволу  на розроблення землевпорядної документації, Ковальову Дмитрію Володимировичу, для ведення ОСГ по вул. Першотравнева, 15, село Кам’яний Міст.

Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення)    меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Коваленко Галина Дмитрівна село Кам.  Міст).

Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Кречко Надія Іванівна, село Кам. Міст).

Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо  встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  (Доценко Валентини Миколаївни, сщ. Кам. Міст).

Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення)     в натурі ( на місцевості) меж земельної ділянки (Тарнавській Вірі  Петрівні).

Про затвердження Технічної документації щодо  відновлення   меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) (Болгариній Ганні Іванівні, село Кам. Міст).

Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності с. Катеринка, сільський клуб.

Про затвердження Проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)  (Костубенко Володимир Сергійович, село Кримка).

Про затвердження Проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки у власність для ОСГ  (Костубенко Володимир Сергійович, село Кримка).

Про внесення  в рішення сесії № 21, 8 сесії 8 скликання  від 21.06.2017 року  «Про  надання дозволу на складання Проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. України  КОВАЛЕНКО Г.Д., для ведення особистого селянського  господарства в селі Кам’яний Міст, вул. Т.Г. Шевченка»

Про скасування рішення сесії,  Поштовнюк О.І.

Про внесення змін до рішення  18 сесії  8 скликання Кам’яномостівської сільської ради від 15.06.2018 року № 28.

Про затвердження розмірів орендної плати за користування земельними ділянками.

       На пленарне засідання  запрошуються депутати сільської ради, керівники  структурних підрозділів Кам’яномостівської сільської ради.

 

 

ЗАПРОШУЄМО НА  ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

07 серпня   2018 року  у приміщенні сільської ради відбудеться  засідання виконавчого комітету.

Початок о 14 - й годині.

Порядок денний:

1. Про внесення  змін до сільського бюджету  на 2018 рік.

2. Про проведення відкритого творчого конкурсу  на логотип Кам’яномосмтівської об’єднаної  територіальної громади.

3. Про погодження надання в тимчасове користування  горіхових посадок.

4. Про організацію здійснення заходів з евакуації.         

5. Про створення комітету забезпечення доступності  осіб  з інвалідністю  та інших маломобільних груп   населення   до об’єктів соціальної та інженерно- транспортної  інфраструктури при Кам’яномостівській сільській раді та положення про цей  комітет.

6. Про підготовку та відзначення на території сільської ради 27 -ї річниці Дня  Незалежності Українита Дня Державного прапора.

7. Про виключення з інвентарного обліку житлового  будинку по вул. Першотравнева, 15,  в селі Кам’яний Міст Первомайського району Миколаївської області

8. Про виключення з інвентарного обліку житлового  будинку по вул. Польовій, 43 в селі Кам’яний Міст Первомайського району Миколаївської області

9.  Про виключення з інвентарного обліку житлового  будинку по вул.   Вишнева,  5,  в селі Кам’яний Міст Первомайського району Миколаївської області.

10. Про виключення з інвентарного обліку житлового  будинку по вул.  Вишнева, 3, в  селі Кам’яний Міст Первомайського   району  Миколаївської   області

11. Про надання матеріальної допомоги  жителю  селища Кам’яний Міст  Бурдейному Юрію Юрійовичу.

12.  Про надання погодження на обрізання дерев та порослі в парку селища Кам’яний Міст.

13. Про надання погодження на вирубку та обрізання дерев в селі Кам’яний  Міст.              

14. Про надання погодження на обрізання дерев та порослі в селі Кримка  ( парк,  біля контори  ПСП ім. «Партизанської   іскри»)

      На засідання запрошуються члени виконавчого комітету, керівники  структурних підрозділів Кам’яномостівської сільської ради.

15 червня 2018 року на засіданні виконавчого комітету, затвердждено

    Стратегію сталого розвитку  Кам’яномостівської  об’єднаної територіальної громади Миколаївської області на 2018-2026 роки 

   Робота над Стратегією здійснювалася в рамках Програми DOBRE (“Децентралізація приносить кращі результати та ефективність”), п’ятирічного проекту Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID), та за допомоги польсько-української експертної групи.

 

 

ЗАПРОШУЄМО  НА ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

12  червня   2018 року  у приміщенні сільської ради відбудеться  засідання виконавчого комітету.

Початок о 13 - й годині.

Порядок денний:

 1. Про внесення змін до бюджету сільської ради   на 2018 рік.                                                          
 2. Про заходи, щодо проведення боротьби  з карантинними бур’янами   на території   Кам’яномостівської  сільської ради
 3. Про присвоєння поштової адреси   житловому будинку № 25а, по вул. Сонячній.
 4. Про виділення коштів, з бюджету сільської  ради на захоронення жителя села Кримка,  Закірова Рафаеля Фоатовича.
 5. Про надання матеріальної допомоги                  
 6. Про затвердження схем санітарної очистки  території  населених пунктів на 2018 – 2020  роки Кам’яномостівської сільської ради.
 7. Про надання погодженя на вирубку дерева Петрачкович Л.Л.                                                    

На засідання запрошуються члени виконавчого комітету, керівникиструктурних підрозділів Кам’яномостівської сільської ради.

ЗАПРОШУЄМО НА  ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

15  травня   2018 року  у приміщенні сільської ради відбудеться  засідання виконавчого комітету.

Початок о 15 - й годині.

Порядок денний:

 1. Про відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення  і 73-ї річниці   перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
 2. Про відзначення на території сільської  ради Міжнародного Дня захисту дітей.                     
 3. Про відзначення 22-ї річниці   прийняття Конституції України.
 4. Звіт про роботу завідуючих сільських  клубів Кам’яномостівської сільської ради.                
 5. Про стан забезпечення пожежної безпеки на території Кам’яномостівської   сільської  ради.
 6. Про  встановлення  розмірів плати та  порушення санкцій по обслуговуванню  водогінної мережі  на території сільської ради.                  

На засідання запрошуються члени виконавчого комітету, керівники структурних підрозділів Кам’яномостівської сільської ради.

Оголошення

                  Згідно результатів лабораторного дослідження вода в колодязі,  який знаходиться в селі Кам’яний Міст по вул. Миру, не відповідає  санітарним  нормам  ДСанПіН 2.2.4-171-10, була з перевищеним  вмістом  нітратів.   Вживання  води  небезпечне  для  здоров’я  людей.  Категорично заборонено вживання цієї води з даного  колодязя, вода технічна.      

          Рекомендуємо для використання  брати – питну воду   зі скважини де вода відповідає нормам за адресою: село Кам’яний Міст  вул. Т.Г. Шевченка, 45.

                                            Адміністрація

Запрошення на загальносільський суботник!

     З приходом весни та тепла посилюється бажання жити у чистому та охайному селі, яке так потребує нашого з вами піклування та бережливого ставлення.

Тож, шановні жителі нашого села, запрошуємо Вас долучитися до загальносільського суботника, який відбудеться 21 квітня 2018 року та зробити особистий внесок у цю благородну справу!

Чекаємо усіх небайдужих  о 08.00 год. ранку.

Окреме прохання до мешканців сіл Кримка, Катеринка, Петрівка, Кам’яний Міст, с-ща Кам’яний Міст– навести та підтримувати лад біля власних осель.

Увага! При собі на суботнику мати інвентар для прибирання (сокира, граблі, віник, тканина для перенесення сміття).

                                                                                                                        Разом зробимо наше село кращим.

Молодіжна рада «Кодимська молодь»

     Кам'яномостівської сільської ради                             

                                                  Дорогі земляки!

    Одним з вагомих кроків на шляху становлення Кам’яномостівської об’єднаної громади є створення Стратегії сталого розвитку на 2018-2026 роки, найважливіші елементи якої зараз представляю на ваш розсуд. Робота над Стратегією здійснюється в рамках Програми DOBRE (“Децентралізація приносить кращі результати та ефективність”), п’ятирічного проекту Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID), та за допомоги польсько-української експертної групи. Стратегія — це  документ, який містить сформульоване Бачення нашої об’єднаної громади в майбутньому та шляхи його досягнення,  описані мовою стратегічних, операційних цілей та конкретних завдань.  Безпосередню участь у роботі над цим документом взяли понад 40 наших із вами земляків, представників практично всіх населених пунктів громади, різних професій,  віку і життєвого досвіду.   І я щиро сподіваюся, що їхні уявлення про майбутнє нашої громади та шляхи його досягнення вже співзвучні кожному із нас.

Але маємо нагоду зробити остаточний документ ще кращим, долучившись до його обговорення і додавши свої пропозиції. Можливо, треба ще уточнити орієнтири стратегічних та операційних цілей, а можливо варто запропонувати шлях розв’язання конкретної проблеми у вигляді сформульованого завдання?

Запрошую вас до участі у громадських консультаціях проекту Стратегії сталого розвитку Кам’яномостівської об’єднаної громади на 2018-2026 роки, нашого спільного плану дій, співпраці для нашого спільного добробуту, безпечного та комфортного життя.

З повагою,

Голова Кам’яномостівської об’єднаної громади

Олександр Ляхов

  Проект Стратегії сталого розвитку Кам’яномостівської об’єднаної громади на 2018-2026 роки

                                             Шановні жителі Кам'яномостівської сільської ради (ОТГ) !

                                     Запрошуємо Вас прийняти участь у тренінгу

з Ґендерно-орієнтованого бюджетування (ҐОБ) 

в рамках програми “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)”,

який відбудеться 5 та 6 лютого 2018 року в приміщенні сільської ради

програма тренінгу 

               

Місцева газета "ВІСНИК" за серпень

Дата створення: 14:41 23.08.2018

Місцева газета "ВІСНИК" за серпень