Кам’яномостівська сільська рада об’єднана територіальна громада
Первомайський район, Миколаївська область

Новини

Завершальний етап обговорення серед населення Перспективного плану розвитку Кам’яномостівської ОТГ та звіт сільського голови .

Дата створення: 09:10 17.12.2018

14 грудня в селі Кам'яний Міст відбувся завершальний етап обговорення серед населення Перспективного плану розвитку Кам’яномостівської ОТГ на 2019-2021 роки та звіт сільського голови про виконання робіт, які були проведені у 2017 – 2018р.        

ЗВІТ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ТА ОБГОВОРЕННЯ ПЕРСПЕКТИВНОГО ПЛАНУ РОЗВИТКУ КАМ'ЯНОМОСТІВСЬКОЇ ОТГ В СЕЛІ КРИМКА

Дата створення: 11:45 14.12.2018

13 грудня,   відбулися загальні збори  мешканців  села  Кримка  з приводу звіту голови  Кам’яномостівської сільської ради Олександра Ляхова про пророблену роботу за 2017-2018 роки та обговорення Перспективного плану розвитку Кам’яномостівської ОТГ на 2019-2021 рр .  В обговорені взяли участь депутати, староста  та всі небайдужі мешканці села .

Звіт сільського голови та обговорення Перспективного плану розвитку Кам'яномостівської ОТГ в селі Катеринка

Дата створення: 11:07 13.12.2018

          Село Катерика  стало   наступним населеним пунктом, у якому , 12 грудня відбулися збори громадян з приводу звіту голови сільської ради  за 2017 - 2018 р. та обговорення Перспективного плану розвитку Кам’яномостівської ОТГ на 2019 -2021 р.  

Звіт сільського голови та обговорення Перспективного плану розвитку Кам'яномостівської ОТГ

Дата створення: 09:16 12.12.2018

       11 грудня в  селищі Кам’яний Міст, відбулися збори громадян з приводу звіту голови сільської ради  про пророблену роботу  за  2017-2018 роки та обговорення Перспективного плану розвитку Кам’яномостівської ОТГ на 2019-2021 рр.  

Наших «Мадагаскарівців» знає вся Україна!

Дата створення: 12:01 22.10.2018

20 жовтня 2018 року місто Умань зустрічало хореографічний колектив «Мадагаскар» Кам’яномостівської територіальної громади ласкавою погодою золотої осені. В гостях, на 10 Міжнародному фестивалі-конкурсі «Квітуча країна», склалася дуже урочиста та хвилююча атмосфера. Колективи з різних кутків України заповнили Уманський міський будинок культури. Емоції переповнювали учасників фестивалю. Номер за номером на сцену виходили колективи з Одеси, Києва, Харкова, Херсона, Запоріжжя, Дніпра та інших міст. І ось прийшла черга виходу на сцену колективу «Мадагаскар». 10-ти хвилинний виступ пролетів на одному диханні. Овації публіки були настільки гучними, що заглушили  навіть музичний супровід. Залишалось чекати підсумків журі.

Ми славимо мужність і подвиг ваш

Дата створення: 08:34 17.10.2018

Солдате, дякую тобі

ВШАНУВАЛИ ЛЮДЕЙ ПОВАЖНОГО ВІКУ

Дата створення: 11:40 04.10.2018

1 жовтня в усіх селах Кам’яномостівської громади відбулися урочистості приурочені Міжнародному Дню людей похилого віку та Дню ветеранів.

Відкриття сільського клубу в селі Кам'яний Міст та проведення першого щорічного фестивалю "Смарагди рідного краю"

Дата створення: 09:00 03.10.2018

       Село Кам’яний Міст -  мальовниче та затишне село де живуть  творчі, талановиті, гаразді на гумор люди, які  уміють і працювати, і відпочивати.  Згадуються  далекі роки ,  коли тут,  в сільському клубі завжди вирувало життя, збагачувалися традиції, які передавалися з покоління в покоління. На всю округу славився духовий оркестр, хор ланка, творили вокально-інструментальні колективи.

Святкування храмового свята в селищі Кам'яний Міст

Дата створення: 09:36 26.09.2018

  22 вересня, кожного року увесь християнський світ славить Святих і Праведних Богоотців Іоакима і Анну.  А селище Кам’яний Міст святкує День села!   День села – завжди хвилююча подія для його мешканців.  Адже саме в такий день кожен відчуває себе частиною великої родини. Це свято об’єднує усіх, кому село дороге, хто тут народився, живе, працює чи просто приїздить у гості.  Це ще одна можливість на деякий час забути про буденні проблеми та турботи.

Кам’яномостівська громада відзначила 27 річницю Незалежності України

Дата створення: 11:28 31.08.2018

Сьогодні ми маємо нагоду зробити свій внесок у зміцнення нашої держави,  підтримати та зігріти своєю любов’ю , поділитися позитивною енергією й щедрим теплом сердець. Саме так  23 серпня пройшов святковий концерт в селищі Кам’яний Міст . Розпочалося святкове дійство гарними словами про Україну, які звучали з вуст ведучих свята Артьомової  Поліни  та Подолян Дарини . Урочисто прозвучало привітання голови Кам’яномостівської  сільської ради Олександра Ляхова  який зазначив , що цей знаменний день започаткував новітню епоху в житті нашого народу та побажав усім  міцного здоров’я, родинного затишку, натхненної праці, впевненості у власних силах і нових звершень на благо України! Гучними оплесками зустрічали малечу та  трудовий  колектив дитячого садочка «Калинка». Демонстрували свої співочі таланти Катерина Бекчаєва,  Добровольський  Володимир.  Їхній спів був гармонійним та природнім . На свято завітали сусіди з с. Катеринка  Грабовенко Лариса, Завалінковська Світлана та  Бойчук Анастасія, які співали українські пісні. Порадували своїм співом і гурт «Кодимчанка» з села Кам’яний Міст.  Діти Кам’яномостівської школи І-ІІІ ступенів демонстрували хореографічні композиції.