Візит Польсько-Української групи в рамках Програми "DOBRE"

Дата: 31.07.2017 08:22

До Кам’яномостівської сільської ради (ОТГ) з дводенним візитом завітала експертна Польсько-Українська група в складі Пшемислава Фенриха, Магдалени Братко та Оксани Колісник, у рамках Програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність"(DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Завданням експертів було здійснення діагностики нашої територіальної громади в подальшому для створення Стратегії Кам’яномостівської ОТГ. 21 липня експерти побували в населених пунктах ОТГ де були організовані зустрічі зі старостами, мешканцями, активом та лідерами громади.  22 липня в Кам’яномостівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. експерти разом з сільським головою, старостами, членами виконкому, депутатами, представниками різних установ та бізнесу, було розроблено SWOT- аналіз перспектив розвитку Кам’яномостівської територіальної громади.

Другий візит Польсько-Української групи планується в другій половині серпня для презентації діагностики Кам’яномостівської сільської ради (ОТГ).