Відкриття нового приміщення дошкільного відділення в с. Катеринка Кам'яномостівської сільської ради

Дата: 20.03.2018 08:48

14 березня 2018 року на базі Катеринківського НВК

відбулося урочисте відкриття нового приміщення дошкільного відділення

У святковій церемонії відкриття садочка взяли участь сільський голова Кам’яномостівської сільської ради О.Т.Ляхов, депутат районної ради О.Грищенко та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Кам’яномостівської сільської ради Н.В.Пташинська. Цей день став справжнім святом для дітей, батьків та жителів села Катеринка.

За кілька місяців приміщення актової зали перетворили у сучасний дитячий садочок: комфортні меблі, компактні двохярусні ліжка, відповідне естетичне оформлення. Протягом усього часу підготовки дитячого садка батьки і жителі села Катеринка  постійно цікавилися ремонтними роботами, намагалися в силу своїх можливостей допомогти — все це підкреслювало, з яким з нетерпінням вони чекали відкриття дитячого садка, наскільки важливий він для місцевих мешканців.

Виступаючи, кожен із гостей говорив щирі слова подяки тим, хто допомагав у ремонті та забезпеченні меблями. Адже кожен розуміє, що поки в селі є школа – село живе, а, відповідно до коректив сьогодення: якщо в громаді створено ЗДО-ЗЗСО – громада беззаперечно має майбутнє.

По-дитячому просто і правдиво свою подяку висловили вихованці садочка. Вони розказували вірші, співали та танцювали.

Батьки задоволені, а в дитячих очах не згасає іскринка щастя, адже вони отримали свій ,,дім радості”, де будуть навчатись, виховуватись, спілкуватись з однолітками і успішно готуватись до навчання у школі.