Обговорення проекту Стратегії сталого розвитку Кам'яномостівської об'єднаної громади на 2018-2026 роки

Дата: 28.02.2018 15:30

Дорогі земляки!

Одним з вагомих кроків на шляху становлення Кам’яномостівської об’єднаної громади є створення Стратегії сталого розвитку на 2018-2026 роки, найважливіші елементи якої зараз представляю на ваш розсуд. Робота над Стратегією здійснюється в рамках Програми DOBRE (“Децентралізація приносить кращі результати та ефективність”), п’ятирічного проекту Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID), та за допомоги польсько-української експертної групи. Стратегія — це  документ, який містить сформульоване Бачення нашої об’єднаної громади в майбутньому та шляхи його досягнення,  описані мовою стратегічних, операційних цілей та конкретних завдань.  Безпосередню участь у роботі над цим документом взяли понад 40 наших із вами земляків, представників практично всіх населених пунктів громади, різних професій,  віку і життєвого досвіду.   І я щиро сподіваюся, що їхні уявлення про майбутнє нашої громади та шляхи його досягнення вже співзвучні кожному із нас.

Але маємо нагоду зробити остаточний документ ще кращим, долучившись до його обговорення і додавши свої пропозиції. Можливо, треба ще уточнити орієнтири стратегічних та операційних цілей, а можливо варто запропонувати шлях розв’язання конкретної проблеми у вигляді сформульованого завдання?

Запрошую вас до участі у громадських консультаціях проекту Стратегії сталого розвитку Кам’яномостівської об’єднаної громади на 2018-2026 роки, нашого спільного плану дій, співпраці для нашого спільного добробуту, безпечного та комфортного життя.

З повагою,

Голова Кам’яномостівської об’єднаної громади

Олександр Ляхов

Проект Стратегії розвитку Кам'яномостівської об'єднаної громади на 2018-2026 роки