Громадські консультації проекту Стратегії сталого розвитку Кам’яномостівської об’єднаної громади на 2018-2026 роки

Дата: 13.04.2018 11:41

З 22 березня по  6 квітня  п.р. на території Кам’яномостівської об’єднаної громади пройшли обговорення проекту Стратегії сталого розвитку Кам’яномостівської об’єднаної громади на 2018-2026 роки.

Робота над Стратегією здійснюється в рамках Програми DOBRE (“Децентралізація приносить кращі результати та ефективність”), п’ятирічного проекту Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID), та за допомоги польсько-української експертної групи. Стратегія — це  документ, який містить сформульоване Бачення нашої об’єднаної громади в майбутньому та шляхи його досягнення,  описані мовою стратегічних, операційних цілей та конкретних завдань.