Місячник «За чисте довкілля»

Дата: 13.04.2018 14:04

З 1 квітня 2018 року на території Кам"яномостівської ОТГ стартував місячник "За чисте довкілля". Протягом квітня передбачається проведення озеленення, прибирання та благоустрій території: очистка вулиць, прибудинкових територій, придорожніх смуг від сміття, самосівних дерев і кущів, впорядкування скверів, паркових зон та кладовищ, зрізку аварійних дерев та посадку молодих, впорядкування могил воїнів Другої світової війни, побілка бордюрів. Жителі населених пунктів ОТГ та заклади освіти долучилися до проведення акції, прибрали та привели в належний стан території навчальних закладів, стадіонів, парків, скверів, вулиць, очистили від сміття автобусні зупинки. Акція триває. Тож очікуємо  активної участі  жителів сіл у прибиранні місць відпочинку на території населених пунктів, біля р. Кодима та лісових масивах.