Життя в стилі ЕКО

Дата: 18.05.2018 13:26

Життя в стилі ЕКО

Для багатьох з нас екологія – це чиста річка, відсутність сміття, посаджене дерево.

Насамперед, екологія – це наше життя.

5 травня 2018 року в мальовничому селі Кримка відбулося справжнє екологічне свято під назвою «ЕКО-КОДИМА Fest», що стало гарним завершенням місячника «За чисте довкілля». Це новий захід, який проводився вперше не тільки на території Кам'яномостівської ОТГ, а й в Первомайському районі.

Завдання екофестивалю - збереження і популяризація народних традицій та культурної спадщини нашого регіону, формування екологічного світогляду та залучення до охорони довкілля, сприяння розвитку туризму та промоція рекреаційного потенціалу Кам'яномостівської ОТГ.

Учасниками свята стали екосвідомі та ініціативні жителі Кам’яномостівської громади, серед яких представники закладів освіти: Кам'яномостівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Кам'яномостівської ЗОШ І-ІІ ступенів, Кримківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Катеринківського НВК, Кам'яномостівського ЗДО «Калинка» Кам'яномостівського ЗДО «Дзвіночок», Кримківського ЗДО «Пролісок».

Налаштуватися на святкову атмосферу допоміг виступ військового духового оркестру Первомайського гарнізону окремої 40 артилерійської бригади (ArtMilitaryBand) ім. М. Гайворонського, який із задоволенням слухали всі учасники та гості фестивалю.

З вітальним словом до учасників заходу звернулися: голова Кам'яномостівської ОТГ О.Т. Ляхов, голова Первомайської райдержадміністрації В.В. Вовк,  начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Н.В. Пташинська.

Окрасою святкового дійства стало проведення конкурсу «Файна мавка Кодимська» та екологічний флешмоб.

Приємно відмітити, що «ЕКО-КОДИМА Fest» був організований та проведений на високому рівні за фінансової підтримки Кам'яномостівської сільської ради.

Родзинкою фестивалю були кулінарні майстер – класи з приготування юшки, за підсумками яких можна було і скуштувати її.

На щастя, розвагу собі до душі могли знайти гості будь-якого віку. Дітей, наприклад, зацікавив дитячий майданчик з батутами та солодкою ватою.

Молодіжна рада «Кодимська молодь» також долучилися до екофестивалю та провели змістовну інформаційно-просвітницьку роботу по збереженню та охороні природи.

Кульмінацією свята стало визначення переможців та вручення подарунків всім учасникам  фестивалю.

Протягом дня Кам’яномостівська ОТГ перетворилася в центр екологічного життя України, а кожен учасник фестивалю зміг відчути, що жити в гармонії з природою – це просто, розумно та весело!