Сьогодні ми маємо нагоду зробити свій внесок у зміцнення нашої держави,  підтримати та зігріти своєю любов’ю , поділитися позитивною енергією й щедрим теплом сердець. Саме так  23 серпня пройшов святковий концерт в селищі Кам’яний Міст . Розпочалося святкове дійство гарними словами про Україну, які звучали з вуст ведучих свята Артьомової  Поліни  та Подолян Дарини . Урочисто прозвучало привітання голови Кам’яномостівської  сільської ради Олександра Ляхова  який зазначив , що цей знаменний день започаткував новітню епоху в житті нашого народу та побажав усім  міцного здоров’я, родинного затишку, натхненної праці, впевненості у власних силах і нових звершень на благо України! Гучними оплесками зустрічали малечу та  трудовий  колектив дитячого садочка «Калинка». Демонстрували свої співочі таланти Катерина Бекчаєва,  Добровольський  Володимир.  Їхній спів був гармонійним та природнім . На свято завітали сусіди з с. Катеринка  Грабовенко Лариса, Завалінковська Світлана та  Бойчук Анастасія, які співали українські пісні. Порадували своїм співом і гурт «Кодимчанка» з села Кам’яний Міст.  Діти Кам’яномостівської школи І-ІІІ ступенів демонстрували хореографічні композиції.

Село Кам’яний Міст

Покладання квітів до обелісків та могил загиблих односельчан,  хвилина мовчання… Всі ми повинні пам’ятати тих, хто загинув за незалежність нашої держави, за наш мир!

Трьохгодинний святковий концерт  24 серпня  пройшов дуже насичено та яскраво в селі Кам’яний Міст . Хореографічний колектив «Мадагаскар» подарував багато позитиву своїми неперевершеними постановками. Читці – Діана Нагірняк, Вікторія Онопрієнко, Віроніка Ковальова та таночок вихованців дитячого садочка «Дзвіночок» розчулили до глибини душі. Віртуозне виконання пісень подарували: Іванова Юлія, Квасняк Тетяна, Шендер Артем, Долінська Анна, Цуркан Діана, Матвєєва Софія, Кравченко Тетяна, Бондар Єлизавета, Паскаленко Валентина, Барган Альона, Крижановська Анна, Глухова Руслана, Цуркан Анна. Сюрпризом для всіх став виступ Гончара Івана.

Родзинкою концерту став вокально-фольклорний ансамбль сільського клубу «Кодимчанка» під керівництвом завідуючої клубом Цуркан Анни. Талановито та професійно провела концерт тендітна ведуча – Баришніна Анастасія.

Село Кримка

24 серпня в селі Кримка відбулося урочисте свято під назвою " Боже, Україну  збережи"! З привітальним словом виступили сільський голова Ляхов. О. Т. та староста села Кремповський В.В. Дуже гарні концертні номери показали діти Кримківської ЗОШ І-ІІІ ступенів , дитячого садочка «Пролісок».  Запальні пісні гурту «Кримківчанка» як завжди порадували присутніх . Незабутні враження від своїх виступів залишили Бондар Валерія,  Кострубенко Володимир,  Якубець Артем, Баджо Анастасія, Баджо Софія, Кремповська Регіна, Поліщук Ельвіра.

Свято вдалося  та запам’ятається жителям Кам’яномостівської громади і гостям на довго. Подібні свята у нас проводяться не вперше та з кожним роком вони проходять все організованіше і масштабніше. Фото без опису