Завершальний етап обговорення серед населення Перспективного плану розвитку Кам’яномостівської ОТГ та звіт сільського голови .

Дата: 17.12.2018 09:10

14 грудня в селі Кам'яний Міст відбувся завершальний етап обговорення серед населення Перспективного плану розвитку Кам’яномостівської ОТГ на 2019-2021 роки та звіт сільського голови про виконання робіт, які були проведені у 2017 – 2018р.

«Вперше за роки незалежності України Президентом ініційовано, а Урядом підтримано розроблення стратегії розвитку регіонів і кожного населеного пункту в цілому. Як ми бачимо, багато зроблено з часу створення Кам’яномостівської об’єднаної громади. І буде ще багато зроблено» - зазначив голова Кам’яномостівської сільської ради Олександр Ляхов.
В ході обговорення було представлено проекти, які заплановано реалізувати протягом наступних трьох років.
Висловлюємо слова глибокої вдячності усім жителям територіальної громади, які долучилися до обговорень, дякуємо за порозуміння та підтримку, за любов та вірність рідним селам, за внесок у розвиток та добробут нашої громади. Тим хто не тільки на словах, а й конкретними справами розбудовує та прикрашає свій будинок, свій двір, вулицю.