Виконавчий комітет Камяномостівської сільської  ради  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади :

• начальник  відділу  економічного розвитку та інвестицій Кам’яномостівської  сільської ради;

Вимоги до претендентів:
громадянство України;
вища  освіта за освітньо - кваліфікаційним рівнем магістра,

спеціаліста;

-  стаж роботи за фахом в державній службі на посаді спеціаліста

чи в інших сферах управління за фахом не менше 1 року.
-  вільне володіння державною мовою, та  роботи за комп’ютером.

Перелік необхідних документів для участі у конкурсі:

1) Заповнена особова карта (форма П-2 ДС) (бланк);
2) Фотокартки розміром – 2 шт. (4 х 6 см);
3) Копія паспорта та ідентифікаційного номеру;
4) Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
5) Медична довідка про стан здоров’я (форма № 133/0);
6) Копія військового квитка (для військовослужбовців або  військовозобов’язаних);
7) Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік (бланк);

Документи від бажаючих взяти участь в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації  повідомлення,  а також отримати додаткову інформацію, щодо вимог до кандидатів та основних функціональних обов’язків, розміру і умов оплати праці можна за адресою: селище Кам’яний Міст, вул. Заводська,1,телефон для довідок 6-23-42;6-23-04.

Виконавчий  комітет  Камяномостівської  сільської  ради  оголошує конкурс  на  заміщення  вакантних  посад :

•    провідний   спеціаліст   відділу  освіти, культури, молоді та спорту Кам’яномостівської  сільської ради,  2 особи ;

Вимоги до претендентів:
громадянство України;
вища  освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра,

спеціаліста;

-   стаж роботи за фахом в державній службі на посаді спеціаліста

чи в інших сферах управління за фахом не менше 1 року.
-  вільне володіння державною мовою, та  роботи за комп’ютером.

Перелік необхідних документів для участі у конкурсі:

1) Заповнена особова карта (форма П-2 ДС) (бланк);
2) Фотокартки розміром – 2 шт. (4 х 6 см);
3) Копія паспорта та ідентифікаційного номеру;
5) Медична довідка про стан здоров’я (форма № 133/0);

Документи від бажаючих взяти участь в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації  повідомлення,  а також отримати додаткову інформацію, щодо вимог до кандидатів та основних функціональних обов’язків, розміру і умов оплати праці можна за адресою: селище Кам’яний Міст, вул. Заводська, 1,  телефон для довідок  6-23-42;  6-23-04.