Запрошення на позачергову сесію

Дата: 14.03.2019 15:20

ЗАПРОШУЄМО НА  ПОЗАЧЕРГОВУ СЕСІЮ

Двадцять п’ята   позачергова сесія Кам’яномостівської  сільської ради восьмого скликання   відбудеться   19  березня   2019 року  у  приміщенні  сільської ради. Початок о 14-й годині.

Порядок денний:

1. Про внесення змін до Плану соціально-економічного розвитку  Кам’яномостівської сільської ради на  2017-2020 роки з врахуванням  Перспективного  плану розвитку  Кам’яномостівської сільської ради  на  2019-2021 роки та продовжити термін  виконання  до 2021 року.
  2. Про внесення  змін до Стратегії сталого розвитку Кам’яномостівської  об’єднаної територіальної громади  Миколаївської області  на 2018 -2026 Роки з врахуванням Перспективного плану розвитку Кам’яномостівської сільської ради на 2019-20201 роки та продовжити термін виконання до  2026 року.
  3. Про обрання 2-ї пріоритетної послуги для Кам’яномостівської об’єднаної  територіальної      громади.
  4. Про Звернення депутатів Кам?яномостівської сільської  ради щодо ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого  значення та вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Кам?яномостівської сільської ради (ОТГ)
  5. Земельні питання.

На пленарне засідання  запрошуються депутати сільської ради, керівники  структурних підрозділів Кам’яномостівської сільської ради.