Всеукраїнська естафета пам’яті «Слава визволителям України»

Дата: 27.03.2019 13:05

З нагоди 75-річчя визволення України від фашистських загарбників у нашій країні проходить Всеукраїнська естафета пам’яті «Слава визволителям України».
26 березня 2019 року, на території Кам'яномостівської ОТГ в селі Кримка, Первомайський район перейняв естафету від Вознесенського району. Ця меморіальна акція йде від області до області, від міста до міста, від села до села, відтворюючи хід звільнення окупованої гітлерівцями землі зі Сходу на Захід.

Майже протягом місяця символи великої Перемоги передаються від району до району Миколаївської області. Естафета вже пройшла територією Казанківського, Новобузького, Баштанського районів.

Делегація Вознесенського району у складі начальника управління соціального захисту населення Шишляннікової Ірини Анатоліївни та голови Вознесенської міської організації ветеранів України Мазура Віктора Феліксовича передала альбом пам’яті, гільзу із землею братських могил Дніпропетровщини та вимпел із прапором 3 Українського фронту Первомайського району. Естафету від Первомайського району прийняв голова Первомайської районної ради ветеранів Гуйван Я.В.

Урочиста частина пройшла в Кримківській ордена Знак Пошани ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. «Партизанської іскри». Продовжився захід екскурсією по меморіальному комплексі «Партизанська іскра».

Учасники заходу вшанували світлу пам’ять воїнів Другої світової війни, поклавши корзини з квітами до підніжжя пам’ятника героям-іскрівцям.