ЗАПРОШУЄМО НА  ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

04  квітня  2019 року  у приміщенні сільської ради відбудеться  засідання виконавчого комітету. Початок о 14.00 - й годині.

Порядок денний:

1. Про внесення змін до сільського бюджету  Кам’яномостівської сільської ради
  2. Про виключення з членів виконавчого  комітету Кам’яномостівської сільської ради
  3. Про затвердження Положення про  електронні консультації в  Кам’яномостівській    об’єднаній  територіальній   громаді
  4. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян  до Кам’яномостівської сільської ради  за 2018 рік.
  5. Про надання матеріальної допомоги  Грищенко Валентині Євгеніївні,    жителю селища Кам’яний Міст.
  6. Про надання в оренду з правом подальшої  приватизації та викупа

На засідання запрошуються члени виконавчого комітету, керівники  структурних підрозділів Кам’яномостівської сільської ради.