Оголошення про загальнообласний суботнік

Дата: 15.04.2019 15:17

Запрошення  на загальнообласний  суботник!

На виконання  доручення заступника голови миколаївської обласної державної адміністрації від 14.03.2019 року № 1411\0\05-61\3-19, щодо проведення загальнообласної щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів

Тож, шановні жителі наших сіл, запрошуємо Вас долучитися до загальнообласного суботника, який відбудеться  20 квітня 2019 року та зробити особистий внесок у цю благородну справу!

Чекаємо усіх небайдужих  о 08.00 год. ранку.

Окреме прохання до мешканців с-ща Кам’яний Міст, сіл Катеринка, Петрівка, Кримка, Коломіївка, село Кам’яний Міст, – навести та підтримувати  лад  біля  власних  осель.

Увага! При собі на суботнику мати інвентар для прибирання (сокира, граблі, віник, тканина для перенесення сміття).

Разом зробимо наше село кращим.