Створення громадського простору у Кам’яномостівській ОТГ

24 травня 2019 року о 11:00год. в сщ. Кам’яний Міст, сільська рада (зала засідань), відбудеться зустріч для обговорення розробленого плану громадського простору за підтримки програми DOBRE.

Цілі другої робочої зустрічі:

•         обговорити пропозиції щодо зонування майбутнього громадського простору, план-схему та ескізи окремих рішень, узгодити побажання до кінцевих версій;

•         окреслити план подальших дій для  створення та розвитку громадського простору.

Робоча зустріч щодо створення ринку-громадського простору є відкритою для всіх охочих представників громади, але попередня реєстрація обов’язкова (потрібно для планування зустрічі). Щоб зареєструватися, надішліть, будь ласка, лист на адресу lyahov.rada2018@gmail.com до 22 травня включно.

Інформація щодо місця зустрічі буде надіслана зареєстрованим учасникам.