Створення громадського простору на острові на річці Кодима в селі Кримка.

Дата: 28.05.2019 15:15

24 травня в Кам'яномостівській сільській раді в рамках Програми місцевого економічного розвитку Кам'яномостівської ОТГ, відбулася друга робоча зустріч представників громади з Програмним спеціалістом #DOBRE Олегом Баранецьким та фахівцями з ландшафтного дизайну Юлією Огаренко і Богданом Синько.

Цілями другої зустрічі були:

- обговорення пропозицій щодо зонування майбутнього громадського простору, план-схеми та ескізів окремих рішень, узгодження побажань до кінцевих версій;

- окреслення плану подальших дій для створення та розвитку громадського простору.

Під час зустрічі учні та директор Кримківської школи, члени громадської організації «Оберіг Катеринки», депутати, представники бізнесу, голова Кам'яномостівської сільської ради та староста села Кримка мали нагоду ознайомитися з пропозицією зонування громадського простору на острові на річці Кодима на основі українського та міжнародного досвіду.

Усі разом вдруге відвідали територію майбутнього громадського простору на острові на річці Кодима в селі Кримка для перевірки розробленого плану зонування.

Чекаємо від наших консультантів кінцевих версій плану та ескізів з узгодженими побажаннями громади.