Пропозиції до бюджету Кам'яномостівської ОТГ на 2019 рік

Дата: 18.12.2018 10:25

В 2019 році до Камяномостівської сільської ради надійшли пропозиції від жителів громади, які  стосувались освітлення та благоустрою села.

В рамках реалізації проекту Глобал Комюнітіз (Global Communities) яка виконує п’ятирічний проект Агенства США з міжнародного розвитку (USAID)»Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) на території Камяномостівської ОТГ мешканцями громади обрана пріоритетна послуга «Вуличне освітлення» для розробки плану з її удосконалення, а тому пропозиції щодо освітлення будуть вже впроваджені найближчим часом.

Питання благоустрою села буде вирішено в рамках програми місцевого економічного розвитку Камяномостівської ОТГ планується реалізувати проект «Розбудова туристичної інфраструктури (острова) на річці Кодима.

Пропозиції до бюджету Кам'яномостівської ОТГ на 2019 рік