Проект "Створення самоОрганізуючого навчального простору у Катеринківській бібліотеці-філії"» ( СОНП)

Дата: 11.06.2019 19:50

Раді повідомити про перемогу проекту  «Створення самоОрганізуючого  навчального  простору» ( СОНП)   у  конкурсі «МІСЦЕВІ ІНІЦІАТИВИ ДЛЯ РОЗВИТКУ ГРОМАД» , що був  оголошений  01 березня 2019 року.

Розроблений проект за ініціативи ГО «Оберіг Катеринки» та  буде реалізований  в Катеринківській бібліотеці-філії за підтримки Благодійного Фонду  ЛАСКА в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність»(DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз(Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародногорозвитку (USAID)

Проект також підтримує  Кам’яномостівська сільська рада,  яка готова до спів фінансування.

Віримо, що проект, який сприятиме розвитку потенціалу дітей та дорослих нашої громади буде успішно реалізований.