Підсумки творчого конкурсу

Дата: 11.07.2019 09:05

ГО «ОБЕРІГ КАТЕРИНКИ» щиро дякує  за участь  у відкритому творчому конкурсі  на розробку логотипу, назви та дизайну «Самоорганізуючого навчального простору в Катеринківській бібліотеці-філії».

Дякуємо учасникам конкурсу за те, що порадували нас чудовими роботами, та створили такі красиві, креативні, цікаві емблеми простору.  У конкурсі взяли  участь Райхерт Софія (с. Кам'яний Міст), Глухова Руслана (с. Кам'яний Міст) та Гоменюк Анна (с. Кримка). Ми віримо в те, що ви всі отримали задоволення від творчого процесу створення емблеми та масу позитивних емоцій.

Переможцем відкритого творчого конкуру визначено Гоменюк Анну Станіславівну

Конкурсна комісія вирішила нагородити усіх учасників конкурсу подяками та подарунками.

Конкурс проходив в рамках проекту «Створення самоорганізуючого навчального простору в Катеринківській бібліотеці-філії» за підтримки благодійного фонду ЛАСКА,   в рамках  Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз(Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародногорозвитку (USAID)».