Місячник боротьби з карантинними рослинами

Дата: 30.07.2019 11:06

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Шановні  жителі Кам'яномостівської  територіальної громади!

Протягом  серпня  2019  року в Кам’яномостівській  громаді оголошується місячник боротьби  з  карантинними  рослинами (амброзією полинолистою).

Як ми знаємо, амброзія  полинолиста  — це один із найнебезпечніших  в  Україні  карантинних  бур’янів-алергенів. Саме, друга половина літа і початок осені – пора цвітіння амброзії полинолистої, пилок якої – найсильніший алерген для людей різного віку.

Боротьбу з амброзією варто розпочинати задовго до цвітіння. Не можна стояти осторонь. Боротьба з амброзією – справа кожного. Давайте всі разом знищувати амброзію! Адже виривання, скошування, виполювання амброзії збереже і фізичне здоров’я людей, і чистоту довкілля.

Тому закликаю населення, керівників підприємств, установ, організацій та закладів усіх форм власності провести роботи по знищенню карантинних рослин, бур’янів, здійснити покоси трави в межах закріплених та на прилеглих територіях.

З повагою!

Сільський голова

Кам'яномостівської сільської ради                                              О. Ляхов