"УВАГА!  - Термін подачі заявок на Академію Жіночого Лідерства

продовжено до 21 серпня!

Якщо ви хочете дізнатись,

? які можливості надає реформа децентралізації для жінок у нашій          громаді

? як впливати на прийняття рішень у громаді

? як стати депутаткою

? як написати проект та отримати на нього кошти

? як вести ефективну комунікацію,

запрошуємо вас взяти участь в Академії Жіночого Лідерства (АЖЛ), яка буде проводитися  в рамках програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)" у Миколаєві 4-6 вересня!

Що таке АЖЛ???

Це 5 днів інтенсивного навчання протягом 2,5 місяців, підтримка наставниць, фінансування проектів випускниць Академії і, найголовніше - професійні знайомства та саморозвиток!

Заявку на участь ви можете заповнити до 21 серпня за посиланням https://www.uwf.org.ua/dobre

З будь яких питань, будь ласка, звертайтеся до контактної особи у вашій громаді, або координаторки Академії Олени Панченко за телефоном 050 917 39 06 або електронною адресою  o.panchenko@uwf.org.ua.