Громада святкує!

23 серпня 2019 року. Україна відзначає  День Державного Прапора. Село Кам’яний Міст радо зустрічає гостей…

«Добрий день, шановна громадо!  Вітаємо вас на другому Щорічному Фестивалі «Смарагди рідного краю»!», - саме такими словами розпочали програму чарівні та професійні ведучі Дудка Богдана та Шендер Артем, Волошенко Ангеліна та Поліщук Олександр, Дудка Ауріка та Жолобенко Ярослав.

Варто зазначити, що започаткування фестивалю "Смарагди рідного краю" відбулося завдяки у 2018 році БФ "ЛАСКА" в рамках проекту "Голос громади в місцевому самоврядуванні" програми USAID "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE). БФ "ЛАСКА" є регіональним партнером програми USAID DOBRE в Миколаївській області.

В рамках фестивалю проводився конкурс сюжетного танцю «В ритмі країни» та вокальний конкурс «Солодкоголосі кенари».  Всі присутні мали можливість долучитися до майстер класів з технік сучасного хендмейду та отримати витвір виконаний самостійно у вигляді намиста, а також спробувати себе у faceartі.      Кожен  мав змогу переглянути виставку робіт майстрів народного промислу.

Конкурс сюжетного танцю «В ритмі країни» розпочався з жеребкування і порядок виходу на сцену визначив випадок. Насичені виступи колективу промайнули дуже стрімко і журі визначили  переможців. Кубки переможців отримали колективи: «Барвінок» (Кінецьпільська школа мистецтв), «Едельвейс» (Кримківська ЗОШ І-ІІІ ст.), «Мадагаскар» (с.Кам'яний Міст), «Гарячі серця» (Кам'яномостівська ЗОШ І-ІІІ ст.), «Діти України» (Катеринківський НВК).

З словами найкращих вітань виступив голова Кам’яномостівської сільської ради  Олександр Тимофійович Ляхов  , який  побажав  учасникам  фестивалю   яскравих вражень і  перемог.

Фото без описуФото без опису

Вокальний конкурс «Солодкоголосі кенари» розпочався з оголошення професійного жюрі. Лауреатами конкурсу стали Іван Гончар, Валерія Шинкар та Діана Цуркан. Перше місце в дорослій категорії зайняла представниця села Кримка – чарівна Триколенко Людмила. Андрієвська Світлана з села Катеринка та Арсеньєва Галина з села Кримка зайняли відповідно друге та третє місця.

Після конкурсів в рамках фестивалю «Смарагди рідного краю» розпочався святковий концерт. Номер за номером дарували свої виступи – вихованці дитячого садка «Дзвіночок», Юлія Іванова, Юрій Кузнєцов, Буянська Анна, Олена Моруженко, колектив «Кодимчанка», гурт «Витребеньки», Цуркан Анна,  Квасняк Тетяна, колектив «Шалені бабоньки», колектив «Кримківчанка». Приємно, що долучились до фестивалю і запрошені колективи: чарівні учасниці колективу «Світанок» з села Кінецпіль , запальні «Гарні молодички»  з села  Зоряне, неперевершені учасниці колективу «Степківчанка» з Степківки , які подарували масу позитиву та приємних вражень.

Свято супроводжували феноменальні та неповторні сучасні постановки хореографічного колективу «Мадагаскар» під керівництвом Андрієнко Наталії.

Завершальною родзинкою фестивалю став піротехнічний супровід Гімну фестивалю у виконанні Цуркан Анни та випуск гелевих кульок в небо, як прощання з фестивалем.

Організатори фестивалю щиро дякують голові Кам’яномостівської сільської ради  Олександру Тимофійовичу Ляхову,  голові ПСП «Колос» Габову Сергію Вікторовичу, голові ПСП «Кодима» Чорному Геннадію Євгеновичу, підприємцям Піхаленку Олександру Олександровичу, Шишковському Віктору Анатолійовичу, Чумаченку Володимиру Дмитровичу, Жмурченку Костянтину Миколайовичу  за всебічну та благодійну допомогу  під час проведення  другого  щорічного  фестивалю «Смарагди рідного краю»! Ваша допомога дозволила фестивалю пройти гостинно, яскраво, колоритно, незабутньо.

Чотирьохгодинний марафон «Смарагди рідного краю» підійшов до завершення. Заряджені позитивом, приємним настроєм та незабутніми враженнями, учасники фестивалю неохоче роз’їжалися по домівках. Дітки отримали  безкоштовне морозиво , а  всі бажаючі фотографувалися на згадку біля фото-зони та мали змогу  залишитися на святкову «ФЕСТОтеку» святкувати далі.

Завідуюча сільським клубом Анна Цуркан