Про результати опитування жителів Кам'яномостівської об’єднаної територіальної громади щодо якості послуги Первинна медицина

Кам’яномостівська громада у партнерстві з програмою «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (ДОБРЕ)» за фінансової підтримки USAID обрала другу послугу Первинна медицина в Кам’яномостівській ОТГ.

Послуга для удосконалення була обрана серед чотирьох напрямів, якими жителі ОТГ найбільш невдоволені. Таким чином, саме громадська думка стала головною причиною особливої уваги сільської ради до якості послуги Первинної медицини. Тому оцінка якості послуги жителями громади є важливим показником успішності та удосконалення. Для визначення громадської думки передбачені регулярні опитування жителів громади щодо якості послуги. Результати таких опитувань дозволять надавачам послуг своєчасно виправляти недоліки та розвивати успіх.

Методологія опитування

Тематика опитування: Дослідження якості Первинної медицини в громаді.

Мета опитування - з'ясувати думку жителів Кам'яномостівської ОТГ щодо якості послуги Первинної медицини в громаді.

Генеральна сукупність складається із жителів усіх шести населених пунктів Кам'яномостівської ОТГ.

Розмір генеральної сукупності - 4448 осіб.

Розмір вибірки - 400 осіб.

Строки проведення опитування: з 02 по 11 вересня 2019 року. Опитування проводилось у робочі та вихідні дні, шляхом особистих інтерв’ю з респондентами за місцем їх проживання з використанням автоматизованої системи опитувань DOBRE.Pytannya.

Питання

Відповідь

1. Чи знаєте свого сімейного лікаря або терапевта?

Так

93,6%

Ні

3,6%

Не можу/важко відповісти

2,8%

2. Ви одразу звертаєтесь до спеціаліста ЦРБ чи спочатку до сімейного лікаря?

Так

49,4%

Ні

Не можу/важко відповісти

3,6%

3. Як швидко приїздить сімейний лікар на виклик?

Протягом 30 хв.

Протягом 1 години

27,7%

Через 1 годину і більше

56,3%

4. Де Ви здаєте аналізи при проходженні медичного огляду?

В АЗПСМ Кам'яномостівської ОТГ

12,9%

В м.Первомайськ

86,3%

В іншому місті

0,8%

5. Чи ви загалом задоволені якістю Первинної медицини у вашому населеному пункті?

Дуже задоволений

12,7%

Частково задоволений

59,4%