Обмін досвідом

Дата: 02.10.2019 20:48

Обмін досвідом – це запорука успішного розвитку громади. З такою метою 01 жовтня 2019 року Кам'яномостівську об’єднану територіальну громаду відвідали представники Шевченківської ОТГ Миколаївської області. Захід відбувся в рамках Програми туру обміну досвідом «Кращі практики: досвід громад які об’єдналися», за сприяння Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Під час навчального візиту сільський голова Олександр Ляхов розповів про особливості функціонування громади, основні напрямки розвитку, організацію роботи виконавчого комітету, про здобутки та досягнення після об’єднання, плани на майбутнє. Зустріч проводилась у форматі запитання-відповідь.

Окрім спілкування учасникам було представлено огляд об’єктів соціально-культурної сфери в селищі Кам’яний Міст та селі Катеринка, частина з яких була успішно реалізована з допомогою Програми DOBRE.