Привітання з Днем захисника України

Дата: 13.10.2019 12:54

Дорогі захисники Української держави, ветерани!

Вітаю Вас із Днем захисника України!

Це свято, яке посіло гідне місце серед самих почесних та достойних, ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого звання – захисника України, звання єдиного для всіх: від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму, від воїнів-інтернаціоналістів до учасників антитерористичної операції. Цей день об"єднує різні покоління, кожне з яких має своїх українських Героїв.

У цей день ми також схиляємо голови перед світлою пам’яттю усіх героїв, які полягли в боротьбі за вільну, незалежну і нескорену Україну. Вічна пам’ять!

З нагоди свята вітаю усіх, хто носить високе звання захисника України, та бажаю успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду. Зичу  міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам!  Слава Україні!

З повагою, сільський голова Олександр Ляхов.