Привітання сільського голови з Днем Покрови Пресвятої Богородиці

Дата: 13.10.2019 12:58

14 жовтня ми відзначаємо свято Покрови Пресвятої Богородиці, яке для усіх православних є одним з найбільших релігійних свят осені. Українцям здавна була притаманна особлива любов, шанування і благоговіння перед святою Богородицею. Адже своїми молитвами вона покриває нас від зла і завжди готова розпростерти Свій Покров над кожним з нас. Їй відомі всі наші потреби й турботи, радощі і печалі. Саме з її покровом і заступництвом всі ми пов’язуємо усі свої надії.

В цей знаменний день – Покрови Пресвятої Богородиці, бажаю усім , щоб Божа ласка Богородиці спустилася на всіх нас і захистила нашу рідну землю, щоб скінчилися нарешті трагічні дні і Україна стала справді незалежною. Бажаю усім мирного неба, міцного здоров’я, незгасимої енергії, завзяття і сили! Нехай божественний покров Пресвятої Богородиці, простягнений над нами, уберігає від бід, зла та негараздів!

З повагою, сільський голова Олександр Ляхов.