Хореографічний колектив «Мадагаскар» продовжує підкорювати нові вершини

Дата: 21.10.2019 12:30

12 жовтня 2019 року колектив відвідав ХІІ Міжнародний фестиваль в м.Умань на якому вибороли три бронзові та сім срібних медалей, а також за ІІ місце колектив нагородили Гран-Прі-сертифікатом на тисячу євро на участь в Міжнародному конкурсі в м.Кітен, Болгарія.

19 жовтня 2019 року, м.Київ, маса колективів та неперевершена атмосфера, а головне Чапкіс Григорій Миколайович - голова журі. Так позитивно та напружено проходив день конкурсу для колективу «Мадагаскар». З нетерпінням чекали винесення вердиктів, і ось, очікування не були марними, адже в нелегкій боротьбі колектив виборов одну  бронзову, три срібних та три золотих медалі. Плакали усі і діти, і батьки, але це були сльози щастя та радості.

Гастролі «Мадагаскара» не закінчуються, колектив і надалі буде приймати участь в конкурсах високого рівня. Тож нам є чим пишатися.