Презентація результатів індексу РМСІ Кам'яномостівської ОТГ

Дата: 07.11.2019 13:15

Презентація результатів індексу РМСІ Кам'яномостівської ОТГ

7 листопада 2019 року в залі засідань Кам'яномостівської сільської ради  відбувалася робоча зустріч голови Кам'яномостівської ОТГ, робочої групи по РМСІ, керівників підрозділів органів самоуправління та депутатів з програмним спеціалістом програми USAID/DOBRE Олегом Баранецьким.

В ході зустрічі Олегом Баранецьким було презентовано результати індексу РМСІ, обгрунтовані оцінки по кожному показнику, виявлені можливості та надано рекомендації щодо покращення досягнутих результатів. Учасники робочої групи проаналізували всі категорії компетенцій та визначили шляхи покращення  результатів.

Приємно зазначити, що результати індексу РМСІ показали динаміку росту Кам'яномостівської ОТГ по всім показникам: лідерство та управління, управління фінансами та бюджетування, надання послуг та участь громадськості. Загальна сума для громади – 55. Це високий показник, який змушує не зупинятися на досягнутому!