Фото без описуКам’яномостівська об’єднана територіальна громада впевнено крокує у ногу із часом, заявляючи про себе хорошими справами, розвитком інфраструктури, покращенням благоустрою, бажанням жити по-новому.  

Втілено в життя чотири проекти ,які реалізовані в рамках співпраці з інвесторами , благодійними фондами ,програмою ПРООН і програмою «ДОБРЕ».

 Значна увага приділяється розвитку та підтримці медицини. На  сьогоднішній день  відкрито сучасний стоматологічний кабінет, змонтовано сучасну пілетну котельну, замінено віконні та дверні блоки в Катеринківській амбулаторії на металопластикові.

За грантове співфінансування Програми DOBRE для стоматологічного кабінету придбано все необхідне медичне матеріально-технічне оснащення для лікування ротової порожнини. За рахунок місцевого бюджету Кам'яномостівської сільської ради зроблено капітальний ремонт та естетичне оформлення кабінету.

14.12. 2019 року швидкий - позашляховик на базі Toyota Land Cruiser доставлено в Кам'яномостівську територіальну громаду. Фонд Ріната Ахметова передав 200 автомобілів невідкладної медичної допомоги, створений на базі Toyota Land Cruiser,  медикам України. Один з цих суперсучасних машин швидкої допомоги отримала Кам’яномостівська об’єднана територіальна громада.

Урочисте вручення ключів голові сільської ради Олександру Ляхову, відбулося 26 листопада в місті Київ в рамках проекту «200 швидких для України». Таким чином, вже 200 автомобілів швидкої допомоги від Фонду рятують життя українців по всій країні.

Спецавтомобіль Toyota Land Cruiser оснащений за останнім словом медичної техніки. Він змінить якість надання екстреної та первинної медико-санітарної допомоги в наших селах. Це техніка, якої немає навіть у приватних клініках. По суті, це реанімація на колесах, яка може рятувати людські життя в ситуаціях, коли рахунок іде на хвилини: дефібрилятор і портативна система реанімації, кисневий апарат та багато іншого.

Проект «200 швидких для України» реалізується з ініціативи президента Володимира Зеленського та особистим рішенням засновника Фонду Ріната Ахметова.

Ми вдячні президенту України за його ініціативу та щиро дякуємо Рінату Ахметову за такий чудовий подарунок нашій громаді.

18 грудня  2019 року відбулася передача  автомобіля Первомайського Центру первинної медико-санітарної допомоги для Катеринківської амбулаторії з метою надання якісних послуг для жителів нашої територіальної громади. Голова Кам’яномостівської об’єднаної територіальної громади Олександр Ляхов, головний лікар КП «Первомайський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяна Примак, головний лікар Первомайської районної лікарні Віктор Готка та сімейний лікар Катеринківської амбулаторії Іван Піснячевський перерізали символічну стрічку та побажали медикам  вдячних, гарних пацієнтів  та ефективного і безпечного використання медичного автомобіля.

Що ж гарний подарунок до Дня Святого Миколая!

Фото без описуФото без опису