Подарунки до Дня Святого Миколая

Дата: 21.12.2019 11:43

Наша Кам’яномостівська об’єднана територіальна громада сьогодні намагається впевнено крокувати у ногу із часом, заявляючи про себе хорошими справами, розвитком інфраструктури, покращенням благоустрою, бажанням по-новому жити і працювати. Не забуваємо  ми про добрі і  гарні традиції та свята рідного краю. Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти.

Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День Святого Миколая. Традиційно до цього дня маленькі жителі нашої громади  найбільше потребують уваги, піклування та підтримки .  Кожен заклад загальної середньої та дошкільної освіти  нашої громади отримав  свої подарунки.

Щедрим був Святий Миколай  на солодощі для  вихованців  дитячих садочків. Вони отримали солодкі подарунки від яких на їхніх обличчях з’явилася щаслива усмішка, дитяча радість.

Всі перші класи громади отримали новенькі моноблоки-комп’ютери, набір дитячих музичних інструментів та  набори ЛЕГО «6 цеглин» .

"Дитяча наукова лабораторія", яка знаходиться в Кам'яномостівській ЗОШ І-ІІІ ступенів отримала  комплект сучасного комп’ютерного обладнання .

А ще, Кам'яномостівський сільський клуб тепер має новенький кольоровий принтер.

Що ж, цей рік для дітей нашої Кам'яномостівської об'єднаної громади  можна впевнено назвати Роком Щедрого Святого Миколая.

І все це завдяки підтримки голови сільської ради Олександра Тимофійовича Ляхова.