Шановні жителі Кам'яномостівської громади!

Звертаюся до всіх мешканців з проханням виконувати всі поради Міністерства охорони здоров'я на період карантину!!!
Також, прошу всіх громадян, які нещодавно повернулися або повертаються з-за кордону витримувати самоізоляцію протягом 14 днів, щоб запобігти зараженню людей, з якими контактуєте.

Батьки, у яких є малолітні діти, повинні максимально ізолювати їх від масових скупчень людей. Будь ласка, не беріть їх з собою на ринок, до магазину, не дозволяйте гратися на дитячих майданчиках тощо. У цей період дітям краще залишатися вдома.
Також старайтеся зберігати відстань у магазинах, на вулиці не менше, ніж на 1,5 м. один від одного. Вітайтеся здалеку, не обіймайтеся, не торкайтеся один одного руками.
Бережіть себе!
Будьте здорові!