З 17 березня у Кам’яномостівській ОТГ тимчасово призупиняють роботу об’єкти загального користування

Дата: 17.03.2020 12:15

РОЗПОРЯДЖЕННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

Відповідно до Указу Президента України від 13 березня 2020 року № 87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», рішення Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Миколаївській облдержадміністрації від 16.03.2020, керуючись пункту 20 частини 4 статті 42, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19.

Кам’яномостівський сільський голова Олександр Ляхов підписав розпорядження №51 «Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих на території Кам?яномостівської сільської ради (ОТГ), з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19».