Звернення сільського голови щодо дотримання карантинних заходів!

Дата: 30.03.2020 17:36

Шановні жителі Кам’яномостівської громади!

УСІ КАРАНТИННІ ОБМЕЖЕННЯ, визначені Указом Президента України, рішеннями Кабінету Міністрів України, рішеннями регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Миколаївській облдержадміністрації ПРОДОВЖЕНО ДО 24 КВІТНЯ 2020 РОКУ !
      Вкотре звертаюся до вас із засторогою: не втрачайте пильність та не ставтеся легковажно до найбільшої небезпеки сьогодення, яку несе для нас і наших близьких коронавірусна інфекція.

- Не виходьте на вулицю без нагальної потреби. Під час відвідування магазину, в якому повинно знаходитися не більше 2-х людей, використовуйте захисну маску, та зберігайте дистанцію між людьми не менше ніж 1,5 метра.
- Не відвідуйте місця скупчення людей. Не випускайте без потреби дітей на вулицю, а молодь, не збирайтеся компаніями на майданчиках.
- Дотримуйтесь заходів особистої гігієни.
- Керівникам релігійних установ рекомендовано обмежити проведення масових служб для запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції.
- Подбайте про близьких та рідних людей літнього віку.
- Ті , хто повертається додому з-за кордону , перебувайте на самоізоляції вдома протягом 14 днів та повідомте про прибуття свого сімейного лікаря.
- Тимчасово зупинена робота ринків, в тому числі і стихійних у невстановлених місцях. Прохання до всіх, не приходити на ринок і не торгувати!

-  Рекомендовано обмежити пересування на власному автомобільному транспорті між населеними пунктами, районами та регіонами України.

Будьте відповідальними!
Запасіться терпінням: криза мине і життя неодмінно завирує у звичному темпі. Але йому, життю, саме ми даємо шанс сьогодні!
Здоров’я усім нам!
                           Голова Кам'яномостівської сільської ради О. Ляхов