Презентація результатів опитування громадської думки жителів Кам`яномостівської ОТГ

Дата: 16.04.2020 16:27

16 квітня 2020 року відбулась он-лайн презентації результатів опитування громадської думки жителів Кам`яномостівської ОТГ, а також створених на їх основі управлінських інструментів для використання представниками влади. Дані результати представляли: програмний спеціаліст Програми DOBRE Наталія Сафронова та асистентка відділу моніторингу, оцінки та навчання Програми DOBRE Тамара Кабиш-Рибалка.

У рамках реалізації Програми DOBRE «Глобал Комьюнітіз» дослідницькою компанією IPSOS у квітні – вересні 2019 року було проведено дослідження громадської думки в об’єднаних територіальних громадах які є партнерами Програми. В період реалізації дослідження компанія IPSOS проводила особисті інтерв’ю з мешканцями населених пунктів Кам'яномостівської громади. Результати дослідження дозволили виміряти рівень підтримки мешканцями ОТГ процесу децентралізації, визначити як громадяни оцінюють ефективність органів місцевого самоврядування, оцінку задоволення місцевими послугами, рівнем поінформованості, а також готовністю активно долучатись до розвитку ОТГ. Отримані результати будуть корисні для роботи органів місцевого самоврядування, членів робочих груп, представників молодіжних ініціатив та громадськості ОТГ.