16 квітня 2020 року відбулась он-лайн презентації результатів опитування громадської думки жителів Кам`яномостівської ОТГ, а також створених на їх основі управлінських інструментів для використання представниками влади. Дані результати представляли: програмний спеціаліст Програми DOBRE Наталія Сафронова та асистентка відділу моніторингу, оцінки та навчання Програми DOBRE Тамара Кабиш-Рибалка.

У рамках реалізації Програми DOBRE «Глобал Комьюнітіз» дослідницькою компанією IPSOS у квітні – вересні 2019 року було проведено дослідження громадської думки в об’єднаних територіальних громадах які є партнерами Програми. В період реалізації дослідження компанія IPSOS проводила особисті інтерв’ю з мешканцями населених пунктів Кам'яномостівської громади. Результати дослідження дозволили виміряти рівень підтримки мешканцями ОТГ процесу децентралізації, визначити як громадяни оцінюють ефективність органів місцевого самоврядування, оцінку задоволення місцевими послугами, рівнем поінформованості, а також готовністю активно долучатись до розвитку ОТГ. Отримані результати будуть корисні для роботи органів місцевого самоврядування, членів робочих груп, представників молодіжних ініціатив та громадськості ОТГ.

Фото без опису            Фото без опису