Звернення голови Кам'яномостівської сільської ради до жителів територіальної громади

Дата: 17.04.2020 12:23

Святкуйте Великдень вдома!

Шановні  мешканці Кам’яномостівської територіальної громади!

У зв’язку із запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої  коронавірусом  COVID-19   та з метою недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції, Урядом запроваджено карантин до 24 квітня 2020 року, яким передбачено заборону перебування в громадському місці скупчення людей.

На цей час припадає Великдень – велике і світле релігійне свято, якого всі очікують, коли йдуть до церкви, збираються великим родинним колом, ходять в гості до близьких.

Президент України Володимир Зеленський звернувся до глав церков з проханням проводити богослужіння онлайн, щоб віряни мали можливість помолитися, не виходячи зі своїх будинків, бо скупчення людей в храмах або біля них несе серйозну загрозу їх життю та здоров'ю. Представники релігійних конфесій підтримали цю пропозицію.

Для того, щоб зупинити поширення інфекції, ми всі повинні відчувати відповідальність не лише за своє власне життя, а й за життя своїх близьких, рідних та знайомих. Найдієвіше, що ми можемо зараз зробити – докласти максимальних зусиль для запобігання і поширення інфекції – це залишитися на Великдень вдома, не піддавати загрозі себе та інших. Особливо це стосується  людей поважного віку.

Гіркий досвід інших країн довів, що найбільша помилка – це недооцінка серйозності ситуації, а найкраща профілактика – залишитися вдома.

Шановні  мешканці Кам’яномостівської територіальної громади, закликаю кожного відповідально ставитися до карантинних обмежень, особливо протягом Великодніх свят.

Пам’ятаймо, що наше здоров’я – найцінніший скарб. І в умовах пандемії вберегти його можемо тільки ми самі!

Прошу Вас дослухатися до порад і відсвяткувати цей Великдень у родинному колі із запашною Паскою на столі, цим самим проявити турботу про життя і здоров’я своїх рідних та близьких людей.

З  повагою,

голова   Кам’яномостівської сільської ради   Олександр ЛЯХОВ