Благодійна допомога медичному персоналу Кам'яномостівської громади

Дата: 17.04.2020 15:43

Загроза поширення вірусу COVID-19 вимагає не тільки ефективних дій влади, але й об’єднання зусиль широкої громадськості, медиків, бізнесу, благодійників, усіх небайдужих громадян.

Одне з першочергових завдань – захистити  наших лікарів.

На допомогу Кам'яномостіській громаді та медикам приходять  небайдужі люди, які розуміють потреби медичних закладів. Так, наприклад,  благодійну допомогу для медичного персоналу Катеринківської амбулаторії та ФАПу селища Кам'яний Міст передав Максименко Максим Віталійович голова ф/г «Стелла-Макс».

Зокрема, запаси лікарів первинки поповнилися засобами захисту, а саме :  20 літрів антисептичного засобу «БІОШАУМ»,  400 спиртових серветок,  2 захисних щитка  для обличчя,   50 пар оглядових латексних рукавичок, 150 пар бахіл та 25 пар сапог-бахіл, 100 одноразових шапок-беретів, 6 коплектів (халат,шапка,бахіли).

Дякуємо Максиму Віталієвичу за турботу, за підтримку наших лікарів у такий нелегкий час і всім бажаємо залишатися здоровими.